LİGLeagues Cup
BU SEZON1G · 1A
Gol10.23 / 90
Asist10.23 / 90
Şut51.17 / 90
Kilit pas81.87 / 90
Başarılı dripling10.23 / 90
Kazanılan ikili102.33 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.230.27
Asist
0.230.11
Şut
1.171.29
Kilit pas
1.871.34
Başarılı dripling
0.231.07
Kazanılan ikili
2.336.34
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Copa del Rey2023 · Real Sociedad · 5 maç
1asist4.
10.
Copa del Rey2024 · Real Sociedad · 5 maç
3gol10.
48.
La Liga2025 · Real Sociedad · 4 maç
1asist48.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
5
386
1
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas8
Drible1%10 başarı
İkili kazanılan10%31
Müdahale5
Faul23 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1141 yedek
G+A / 900.47
2025/26
34
1.676
5
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%62 isabet
Kilit pas25
Drible20%41 başarı
İkili kazanılan118%51
Müdahale36
Faul4235 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112113 yedek
G+A / 900.38
Kart51
2024/25
44
2.428
5
5
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%48 isabet
Kilit pas44
Drible18%33 başarı
İkili kazanılan138%40
Müdahale38
Faul5660 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı1
İlk 113014 yedek
G+A / 900.37
Kart6
2023/24
40
2.951
8
7
7.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%43 isabet
Kilit pas49
Drible31%46 başarı
İkili kazanılan182%47
Müdahale54
Faul6966 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11346 yedek
G+A / 900.46
Kart8
2022/23
43
2.959
10
5
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut52%54 isabet
Kilit pas70
Drible20%34 başarı
İkili kazanılan185%45
Müdahale72
Faul7060 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11349 yedek
G+A / 900.46
Kart8
2021/22
37
3.036
4
5
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut36%47 isabet
Kilit pas35
Drible34%49 başarı
İkili kazanılan201%43
Müdahale68
Faul7554 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11361 yedek
G+A / 900.27
Kart8
Kaptan2maçta
2020/21
37
2.681
9
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%55 isabet
Kilit pas18
Drible12%29 başarı
İkili kazanılan165%39
Müdahale59
Faul7762 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11307 yedek
G+A / 900.3
Kart8
TOPLAM GOL454 penaltı
İLK 1116450 yedek girdi
KART41
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR45 gol
- 1-15' 10 %22
- 16-30' 5 %11
- 31-45' 11 %24
- 46-60' 4 %9
- 61-75' 6 %13
- 76-90+' 9 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-3-262%31
- 4-1-4-149%24
- 4-4-239%19
- 4-3-325%12
- 4-2-3-113%6
- 4-3-1-213%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar18aldığı asist
Onun asist yaptıkları13verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Colorado RapidsH | 3-0 | 90 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 30.08.2026 | New England RevolutionH | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 23.08.2026 | Nashville SCA | 3-2 | 84 | – | 6.6 | ||
| 19.08.2026 | CF MontrealH | 1-2 | 77 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | CharlotteA | 3-1 | 45↑ | 2 | 6.7 | ||
| 23.05.2026 | EspanyolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | ValenciaH | 3-4 | 57 | – | 7.2 | ||
| 14.05.2026 | GironaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | Real BetisH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | SevillaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Rayo VallecanoA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | GetafeH | 0-1 | 56 | 2 | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | AlavesH | 3-3 | 54 | 1 | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | LevanteH | 2-0 | 28↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 20.03.2026 | VillarrealA | 3-1 | 68 | 1 | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | OsasunaH | 3-1 | 63 | – | 8.0 | ||
| 07.03.2026 | Atletico MadridA | 3-2 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | OviedoH | 3-3 | 93 | 1 | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | Athletic ClubA | 1-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 25.01.2026 | Celta VigoH | 3-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | BarcelonaH | 2-1 | 58 | – | 6.2 | ||
| 09.01.2026 | GetafeA | 1-2 | 58 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.01.2026 | Atletico MadridH | 1-1 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 20.12.2025 | LevanteA | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.7 | ||
| 12.12.2025 | GironaH | 1-2 | 77 | 1 | 6.0 | ||
| 06.12.2025 | AlavesA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.11.2025 | VillarrealH | 2-3 | 84 | 5 | 7.0 | ||
| 22.11.2025 | OsasunaA | 1-3 | 75 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 07.11.2025 | ElcheA | 1-1 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | Athletic ClubH | 3-2 | 63 | 1 | 1 | 2 | 7.3 |
| 24.10.2025 | SevillaH | 2-1 | 69 | – | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | Celta VigoA | 1-1 | 67 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | Rayo VallecanoH | 0-1 | 80 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | BarcelonaA | 2-1 | 23↑ | – | 7.0 | ||
| 24.09.2025 | MallorcaH | 1-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 19.09.2025 | Real BetisA | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 30.08.2025 | OviedoA | 1-0 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 24.08.2025 | EspanyolH | 2-2 | 19↑ | 1 | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | ValenciaA | 1-1 | 68 | 1 | 2 | 6.2 | |
| 24.05.2025 | Real MadridA | 2-0 | 6↑ | 1 | – | ||
| 18.05.2025 | GironaH | 3-2 | 58 | 1 | – | 7.0 | |
| 13.05.2025 | Celta VigoH | 0-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | Atletico MadridA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | Athletic ClubH | 0-0 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 23.04.2025 | AlavesA | 1-0 | 66 | 1 | 6.6 | ||
| 20.04.2025 | VillarrealA | 2-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | MallorcaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | Manchester UnitedA | 4-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | SevillaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2025 | Manchester UnitedH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | BarcelonaA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | LeganesH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2025 | FC MidtjyllandH | 5-2 | 90 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 16.02.2025 | Real BetisA | 3-0 | 25 | – | 6.6 | ||
| 13.02.2025 | FC MidtjyllandA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 09.02.2025 | EspanyolH | 2-1 | 10↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 02.02.2025 | OsasunaA | 2-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 30.01.2025 | PAOKH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.01.2025 | GetafeH | 0-3 | 45↑ | 1 | 6.2 | ||
| 23.01.2025 | LazioA | 3-1 | 36 | – | 6.9 |
ŞUT47
GOL8
xG6.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%17.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası30%64
- Açık oyun6%13
- Serbest vuruş5%11
- Duran top3%6
- Penaltı2%4
- Kontra atak1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak41%87
- Sağ ayak4%9
- Kafa2%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR47 şut
- 1-15' 6 %13
- 16-30' 5 %11
- 31-45' 12 %26
- 46-60' 4 %9
- 61-75' 7 %15
- 76-90+' 13 %28
AKSİYON HARİTASI1000 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %51
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1000
- Pas637%67
- Top teması64%7
- Top kazanma62%7
- Faul50%5
- Çalım38%4
- Hava topu35%4
- Müdahale26%3
- Korner kazandırma16%2
- Top kaptırma14%1
- Kurtarılan şut9%1
PİYASA DEĞERİ€12.00M-45.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ20
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 240 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-07-01
Celta U19
→
Celta Vigo B
-
Celta U19
→
Celta Vigo B
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
04.2025
Ayak sakatlığıKadroda yok
6 maç
09.2024
Ayak sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2024
Bacak sakatlığıKadroda yok
3 maç
12.2023
Broken HandKadroda yok
2 maç
05.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Copa del Rey2022 · Real Sociedad
1kırmızı · 5 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1676 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.9La Liga 2025
PERFORMANS58.11676 dk
KARARVeri yetersiz58/100
FORM TRENDİStabil+0.0
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
87.0
İleri sekiz
83.9
Derinden oyun kurucu
79.9
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%84
Dakika
%75
Değer / getiri
%13
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%86
Dakika
%87
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
58.1
76
76
İkili mücadele kazanma
51.08
55
93
Müdahale / 90
1.93
2.5
77
Pas hacmi / 90
46.07
60
77
Kilit pas / 90
1.34
1.3
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta +0.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas PaquetáWest Ham · 28
%95
4gol
1asist
53scout
€35.00M
Premier League
Kiernan Dewsbury-HallEverton · 27
%86
7gol
4asist
61scout
Premier League
Alexis Mac AllisterLiverpool · 27
%82
3gol
1asist
50scout
€30.00M
UEFA Champions League
Gil DiasFamalicao · 29
%71
4gol
7asist
67scout
€1.50M
Primeira Liga
Alexander Prass1899 Hoffenheim · 24
%68
3gol
2asist
67scout
€9.00M
Bundesliga
Stanley MillsOxford United · 22
%65
3gol
4asist
68scout
Championship
Mamady BangréGrenoble · 24
%64
1gol
2asist
68scout
€350K
Ligue 2
FredyYeni Çorumspor · 35
%60
5gol
3asist
60scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



