LİGLa Liga
BU SEZON3G · 6A
Gol20.09 / 90
Asist50.23 / 90
Şut210.97 / 90
Kilit pas361.66 / 90
Başarılı dripling190.87 / 90
Kazanılan ikili984.51 / 90
Rating7.01
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2022 · 120 orta sahalar
- Kilit pas 1.66 %76
- Asist 0.23 %93
- Drible 0.87 %49
- Pas isabeti %86 %71
- Top kapma 2.35 %34
- İkili mücadele %52 %61
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1957 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Community Shield2019/2020 · England
🏆
League Cup2019/2020 · England
🏆
Copa del Rey2019/2020 · Spain
🏆
League Cup2018/2019 · England
🏆
FA Cup2018/2019 · England
🏆
Community Shield2018/2019 · England
🏆
Premier League2018/2019 · England
🏆
Premier League2017/2018 · England
🏆
League Cup2017/2018 · England
🏆
League Cup2015/2016 · England
🏆
Premier League2013/2014 · England
🏆
League Cup2013/2014 · England
🏆
UEFA European Championship2012 Poland/Ukraine · Europe
🏆
Community Shield2012/2013 · England
🏆
Premier League2011/2012 · England
🏆
FIFA World Cup2010 South Africa · World
🏆
FA Cup2010/2011 · England
🏆
UEFA European Championship2008 Austria/Switzer · Europe
🏆
UEFA European Championship Qualifiers2008 Austria/Switzer · Europe
🏆
Copa del Rey2007/2008 · Spain
🥈
Premier League2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Premier League Asia Trophy2019 · World · 2nd Place
🥈
Premier League2014/2015 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2014/2015 · England · 2nd Place
🥈
FIFA Confederations Cup2013 Brazil · World · 2nd Place
🥈
Audi Cup2013 · World · 2nd Place
🥈
Premier League2012/2013 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2012/2013 · England · 2nd Place
🥈
Community Shield2011/2012 · England · 2nd Place
🥈
Super Cup2008/2009 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 9 G+A
GolAsist
2022/23
35
2.309
3
6
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%61 isabet
Kilit pas41
Drible24%56 başarı
İkili kazanılan114%51
Müdahale41
Faul3738 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11305 yedek
G+A / 900.35
Kart4
2021/22
31
1.964
2
4
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%40 isabet
Kilit pas42
Drible32%63 başarı
İkili kazanılan105%52
Müdahale30
Faul2328 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11256 yedek
G+A / 900.27
Kart41
2020/21
27
1.835
2
5
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%20 isabet
Kilit pas38
Drible42%69 başarı
İkili kazanılan111%48
Müdahale25
Faul3226 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11225 yedek
G+A / 900.34
Kart5
TOPLAM GOL6
İLK 115410 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %50
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-115%24
- 4-1-3-214%22
- 4-3-1-214%22
- 4-3-39%14
- 4-4-26%10
- 4-1-4-15%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları13verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2023 | AlmeriaH | 1-0 | 20 | – | 6.6 | ||
| 13.05.2023 | GironaH | 2-2 | 90 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 02.05.2023 | Real MadridH | 2-0 | 89 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 28.04.2023 | OsasunaA | 0-2 | 77 | – | 7.5 | ||
| 25.04.2023 | Real BetisA | 0-0 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 22.04.2023 | Rayo VallecanoH | 2-1 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 15.04.2023 | Athletic ClubA | 2-0 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 08.04.2023 | GetafeH | 2-0 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 02.04.2023 | VillarrealA | 2-0 | 85 | – | 6.6 | ||
| 19.03.2023 | ElcheH | 2-0 | 79 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 16.03.2023 | AS RomaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.03.2023 | MallorcaA | 1-1 | 81 | 1 | – | 7.5 | |
| 09.03.2023 | AS RomaA | 2-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 03.03.2023 | CadizH | 0-0 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 21.01.2023 | Rayo VallecanoA | 0-2 | 64 | 1 | – | 7.2 | |
| 14.01.2023 | Athletic ClubH | 3-1 | 76 | 1 | – | 7.3 | |
| 08.01.2023 | AlmeriaA | 0-2 | 81 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 31.12.2022 | OsasunaH | 2-0 | 81 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2022 | SevillaA | 1-2 | 61 | 2 | 6.7 | ||
| 06.11.2022 | ValenciaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2022 | ValladolidA | 1-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 19.10.2022 | MallorcaH | 1-0 | 65 | – | 7.2 | ||
| 16.10.2022 | Celta VigoA | 1-2 | 75 | – | 6.6 | ||
| 13.10.2022 | Sheriff TiraspolH | 3-0 | 45 | 1 | – | 7.2 | |
| 09.10.2022 | VillarrealH | 1-0 | 74 | 1 | 7.5 | ||
| 06.10.2022 | Sheriff TiraspolA | 0-2 | 69 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 02.10.2022 | GironaA | 3-5 | 83 | 1 | 7.2 | ||
| 18.09.2022 | EspanyolH | 2-1 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 15.09.2022 | Omonia NicosiaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.09.2022 | GetafeA | 2-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 08.09.2022 | Manchester UnitedA | 0-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 03.09.2022 | Atletico MadridH | 1-1 | 71 | 1 | 6.7 | ||
| 27.08.2022 | ElcheA | 0-1 | 78 | – | 6.9 | ||
| 21.08.2022 | BarcelonaH | 1-4 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 14.08.2022 | CadizA | 0-1 | 78 | 3 | 7.2 | ||
| 15.05.2022 | VillarrealA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.05.2022 | CadizH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 06.05.2022 | LevanteA | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 15.04.2022 | Real BetisH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.04.2022 | ElcheA | 1-2 | 79 | 2 | 1 | 8.5 | |
| 04.04.2022 | EspanyolH | 1-0 | 88 | 1 | 7.0 | ||
| 20.03.2022 | SevillaA | 0-0 | 27↑ | 2 | 6.9 | ||
| 05.03.2022 | Real MadridA | 4-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2022 | MallorcaA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 27.02.2022 | OsasunaH | 1-0 | 97 | – | 6.9 | ||
| 24.02.2022 | RB LeipzigH | 1-3 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 20.02.2022 | Athletic ClubA | 4-0 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 17.02.2022 | RB LeipzigA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2022 | Granada CFH | 2-0 | 67 | – | 7.2 | ||
| 06.02.2022 | ValenciaA | 0-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 23.01.2022 | GetafeH | 0-0 | 21↑ | – | 7.0 | ||
| 02.01.2022 | AlavesA | 1-1 | 76 | 1 | 7.3 | ||
| 18.12.2021 | VillarrealH | 1-3 | 53 | – | 6.3 | ||
| 25.11.2021 | MonacoA | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 21.11.2021 | ValenciaH | 0-0 | 84 | – | 6.7 | ||
| 07.11.2021 | OsasunaA | 0-2 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 04.11.2021 | Sturm GrazH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 31.10.2021 | Athletic ClubH | 1-1 | 79 | 2 | 6.9 | ||
| 28.10.2021 | Celta VigoA | 0-2 | 65 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2021 | Atletico MadridA | 2-2 | 63 | 1 | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2005–2022 · 93 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
20 maç
02.2023
Ayak sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2022
SakatlıkKadroda yok
3 maç
05.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



