Mamadou Diakhon
France · Attacker

Mamadou Diakhon

YAŞ20
BOY180
KİLO75
LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 2A
Gol10.26 / 90
Asist20.51 / 90
Şut61.54 / 90
Kilit pas102.56 / 90
Başarılı dripling82.05 / 90
Kazanılan ikili256.41 / 90
Rating7.53
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 79 orta sahalar
Kilit pas — %90 (2.56) Asist — %92 (0.51) Drible — %92 (2.05) Pas isabeti — %91 (%89) Top kapma — %22 (1.54) İkili mücadele — %64 (%53) 75 ORT. % 90 92 92 91 22 64
  • Kilit pas 2.56 %90
  • Asist 0.51 %92
  • Drible 2.05 %92
  • Pas isabeti %89 %91
  • Top kapma 1.54 %22
  • İkili mücadele %53 %64
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 351 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Jupiler Pro League2026 · Club Brugge KV · 3 maç 2asist3.
5. Jupiler Pro League2025 · Club Brugge KV · 23 maç 7asist5.
8. Coupe de France2024 · Reims · 6 maç 1asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Coupe de France2024/2025 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 10 G+A
2022 0 2023 0 2024 3 2025 10 2026 3
GolAsist
2026/27 5 351 1 2 7.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 5 351 1 2 7.53
Şut6%50 isabet
Kilit pas10
Drible8%42 başarı
İkili kazanılan25%53
Müdahale2
Faul115 kazanılan
Ofsayt2
İlk 115
G+A / 900.77
2025/26 46 1.301 3 7 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueClub Brugge KV 33 816 0 6 6.73
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV 12 395 2 1 6.94
Ligue 2Reims 1 90 1 0 7.70
Şut21%38 isabet
Kilit pas23
Drible28%60 başarı
İkili kazanılan76%49
Müdahale8
Faul1237 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111234 yedek
G+A / 900.69
Kart2
2024/25 33 922 2 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 33 922 2 1 6.78
Şut11%73 isabet
Kilit pas14
Drible26%39 başarı
İkili kazanılan63%43
Müdahale12
Faul524 kazanılan
İlk 11528 yedek
G+A / 900.29
Kart2
2023/24 31 212 0 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 31 212 0 0 6.52
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan24%48
Müdahale5
Faul411 kazanılan
İlk 11130 yedek
2022/23 2 20 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Reims 2 20 0 0 6.70
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan3%60
Müdahale2
TOPLAM GOL7
İLK 112596 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA67
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 4 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 61-75'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 1 %14
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 4 %57
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 54 4-3-3 — 32 5-4-1 — 8 4-4-1-1 — 5 4-1-4-1 — 4 3-4-1-2 — 3 106 maç
  • 4-2-3-154%51
  • 4-3-332%30
  • 5-4-18%8
  • 4-4-1-15%5
  • 4-1-4-14%4
  • 3-4-1-23%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 Lommel UnitedA 0-1 60 1 6.7
30.08.2026 GentA 2-1 66 2 6.9
23.08.2026 Cercle BruggeH 1-0 70 1 7.2
15.08.2026 OH LeuvenA 0-3 78 1 1 1 8.3
07.08.2026 KortrijkH 3-0 77 1 1 8.6
24.05.2026 GentH 5-0
21.05.2026 KV MechelenA 2-2
17.05.2026 Union St. GilloiseH 5-0
09.05.2026 St. TruidenH 2-0 1
03.05.2026 AnderlechtA 1-3
26.04.2026 GentA 0-2
22.04.2026 KV MechelenH 6-1
19.04.2026 Union St. GilloiseA 2-1
11.04.2026 St. TruidenA 1-2 16 2 6.3
22.03.2026 KV MechelenH 4-1 4
14.03.2026 KVC WesterloA 1-2
08.03.2026 AnderlechtH 2-2 12 6.6
01.03.2026 CharleroiA 1-2 8 6.3
24.02.2026 Atletico MadridA 4-1 22 6.3
21.02.2026 OH LeuvenH 2-1 18 1 6.3
18.02.2026 Atletico MadridH 3-3 82 1 1 7.9
15.02.2026 Cercle BruggeA 1-2 61 1 6.7
08.02.2026 Standard LiegeH 3-0 78 2 6.5
01.02.2026 Union St. GilloiseA 1-0 77 6.6
28.01.2026 MarseilleH 3-0 70 1 2 7.9
24.01.2026 Zulte WaregemH 4-3 81 1 3 7.7
20.01.2026 Kairat AlmatyA 1-4 90 2 7.0
16.01.2026 RAAL La LouvièreH 2-3 72 1 1 7.2
26.12.2025 GenkA 3-5
21.12.2025 GentH 2-1 69 1 1 7.3
14.12.2025 DenderA 1-5
10.12.2025 ArsenalH 0-3 11 6.5
06.12.2025 St. TruidenA 3-2
26.11.2025 Sporting CPA 3-0 16 6.3
22.11.2025 CharleroiH 1-0 63 6.9
09.11.2025 AnderlechtA 1-0 30 6.3
05.11.2025 BarcelonaH 3-3 12 1 6.5
01.11.2025 DenderH 2-1 11 6.3
26.10.2025 AntwerpA 0-1 15 6.5
22.10.2025 Bayern MünchenA 4-0 10 6.3
18.10.2025 OH LeuvenA 0-1 23 1 6.9
05.10.2025 Union St. GilloiseH 1-0 31 6.9
30.09.2025 AtalantaA 2-1
24.09.2025 KVC WesterloH 5-5 54 1 6.9
21.09.2025 St. TruidenH 2-0 18 6.9
18.09.2025 MonacoH 4-1 29 1 1 7.2
13.09.2025 RAAL La LouvièreA 1-0 45 1 6.9
31.08.2025 GentA 1-1 29 6.6
27.08.2025 RangersH 6-0 45 6.9
19.08.2025 RangersA 1-3 8 1 7.5
11.08.2025 AmiensA 2-2 90 1 2 7.7
29.05.2025 MetzH 1-3 55 1 5.9
10.05.2025 Saint EtienneH 0-2 29 6.2
02.05.2025 NiceA 1-0 35 1 6.6
27.04.2025 MontpellierA 0-0 56 6.7
20.04.2025 ToulouseH 1-0 11 6.3
06.04.2025 StrasbourgH 0-1 33 6.9
29.03.2025 MarseilleH 3-1 59 1 1 1 7.6
16.03.2025 Stade Brestois 29A 0-0 64 1 7.3
09.03.2025 AuxerreH 0-2 45 1 7.3
ŞUT29
GOL2
xG1.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%6.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
36' · xG 0.02 90' · xG 0.015 90' · xG 0.076 31' · xG 0.022 32' · xG 0.0 · GOL 30' · xG 0.0 85' · xG 0.091 36' · xG 0.036 33' · xG 0.036 84' · xG 0.36 90' · xG 0.024 5' · xG 0.058 71' · xG 0.022 3' · xG 0.045 61' · xG 0.106 67' · xG 0.021 45' · xG 0.045 45' · xG 0.035 22' · xG 0.085 4' · xG 0.045 45' · xG 0.013 43' · xG 0.063 26' · xG 0.013 · GOL 15' · xG 0.035 45' · xG 0.083 29' · xG 0.084 68' · xG 0.068 56' · xG 0.052 14' · xG 0.027
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 20 (%69) Açık oyun — 4 (%14) Kontra atak — 2 (%7) Korner — 2 (%7) Taç sonrası — 1 (%3) 29 şut
  • Asist sonrası20%69
  • Açık oyun4%14
  • Kontra atak2%7
  • Korner2%7
  • Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 20 (%69) Sol ayak — 9 (%31) 29 şut
  • Sağ ayak20%69
  • Sol ayak9%31
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
1-15' — 5 16-30' — 4 31-45' — 10 46-60' — 1 61-75' — 4 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 31-45'
  • 1-15' 5 %17
  • 16-30' 4 %14
  • 31-45' 10 %34
  • 46-60' 1 %3
  • 61-75' 4 %14
  • 76-90+' 5 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 117 maç
Club Brugge KV 50maç 2025–2026
Reims 67maç 2022–2025
France U19 2023–2025
France U21 2023–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Stade Reims B Stade Reims -
2022-07-01 Stade Reims U17 Stade Reims B -
2021-07-01 Kronenbourg U17 Stade Reims U17 free transfer
2020-07-01 Strasbourg Yth. Kronenbourg U17 free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 816 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.1Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS42.2816 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 71.4
Bağlantı kuran forvet 71.4
Baskıcı forvet 58.2
Bitirici 52.2
Baskıcı forvet 51.3
Pivot forvet 48.5
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %52
Dakika %62
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %70
Performans %57
Dakika %75
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.73 7.2 94
Asist / 90 0.66 0.32 100
Dakika güvenliği 48.8 74 66
Kilit pas / 90 1.54 2 77
Performans skoru 42.2 76 56
Başarılı drible / 90 1.65 2.2 75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam