LİGFriendlies
BU SEZON5G · 3A
Gol50.28 / 90
Asist30.17 / 90
Şut382.10 / 90
Kilit pas160.89 / 90
Başarılı dripling40.22 / 90
Kazanılan ikili1397.69 / 90
Rating6.78
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 54 forvetler
- Gol 0.28 %55
- Şut 2.1 %70
- Asist 0.17 %57
- Kilit pas 0.89 %26
- Drible 0.22 %11
- İkili mücadele %52 %83
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1627 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
16.
Eredivisie2024 · Heracles · 24 maç
9gol16.
39.
Eredivisie2025 · Heracles · 14 maç
3asist39.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Medulin CupNone · World
🏆
Medulin Cup2022 · World
2025/26
29
1.627
5
3
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%32 isabet
Kilit pas16
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan139%52
Müdahale10
Faul3016 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı2
İlk 111613 yedek
G+A / 900.44
Kart1
2024/25
26
1.455
9
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%57 isabet
Kilit pas17
Drible8%33 başarı
İkili kazanılan131%52
Müdahale12
Faul2312 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111511 yedek
G+A / 900.68
TOPLAM GOL121 penaltı
İLK 113225 yedek girdi
KART2
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
- 1-15' 3 %25
- 16-30' 4 %33
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 3 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%67
- 4-4-29%17
- 4-3-34%7
- 3-4-2-13%6
- 3-4-1-21%2
- 4-2-2-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ55 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | TelstarA | 3-0 | 88 | 2 | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | PEC ZwolleA | 1-0 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | FC VolendamH | 0-2 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | AjaxH | 0-3 | 33↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | HeerenveenA | 4-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | PSV EindhovenH | 1-3 | 22↑ | – | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | GO Ahead EaglesA | 4-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 14.02.2026 | NAC BredaH | 0-1 | 96 | 2 | 7.3 | ||
| 07.02.2026 | NEC NijmegenA | 4-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 01.02.2026 | Fortuna SittardH | 2-1 | 4↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | FeyenoordA | 4-2 | 87 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 18.01.2026 | TwenteH | 0-2 | 90 | 3 | 6.0 | ||
| 11.01.2026 | Sparta RotterdamA | 2-0 | 85 | 1 | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | HeerenveenH | 0-3 | 62 | – | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | PSV EindhovenA | 4-3 | 31↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 29.11.2025 | Fortuna SittardA | 1-1 | 31 | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | GO Ahead EaglesH | 4-2 | 90 | 1 | 2 | 5 | 8.0 |
| 08.11.2025 | ExcelsiorA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 02.11.2025 | PEC ZwolleH | 8-2 | 90 | 1 | 1 | 4 | 6.9 |
| 25.10.2025 | FC VolendamA | 3-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | FeyenoordH | 0-7 | 48↑ | 1 | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | TwenteA | 2-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | Sparta RotterdamH | 3-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | NAC BredaA | 2-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 29.08.2025 | GroningenA | 4-0 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | AjaxA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | NEC NijmegenH | 1-4 | 47↑ | 3 | 7.5 | ||
| 10.08.2025 | UtrechtA | 4-0 | 27↑ | 2 | 6.6 | ||
| 07.06.2025 | San MarinoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | NEC NijmegenH | 1-2 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 14.05.2025 | PSV EindhovenA | 4-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.05.2025 | Willem IIA | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 03.05.2025 | FeyenoordH | 1-4 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 23.04.2025 | GroningenA | 4-1 | 22↑ | 2 | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | AZ AlkmaarH | 1-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | WaalwijkA | 0-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | TwenteH | 2-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | AjaxA | 4-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 08.02.2025 | GO Ahead EaglesH | 4-2 | 90 | 1 | 2 | 3 | 8.6 |
| 31.01.2025 | NAC BredaA | 1-1 | 27↑ | – | 7.2 | ||
| 28.01.2025 | GroningenH | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 14.12.2024 | FeyenoordA | 5-2 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | Fortuna SittardH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 01.12.2024 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 68 | 1 | 6.5 | ||
| 23.11.2024 | WaalwijkH | 2-2 | 87 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 08.11.2024 | UtrechtA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.11.2024 | NAC BredaH | 2-0 | 71 | – | 6.6 | ||
| 27.10.2024 | TwenteA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | AjaxH | 3-4 | 90 | 2 | 2 | 8.6 | |
| 06.10.2024 | GO Ahead EaglesA | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 27.09.2024 | HeerenveenH | 2-1 | 72 | 2 | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | NEC NijmegenA | 1-2 | 76 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 15.09.2024 | Almere City FCH | 0-0 | 77 | 4 | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | PEC ZwolleA | 3-0 | 18↑ | – | 6.5 |
ŞUT48
GOL5
xG7.0
xG FARKI-2.0under performing
DÖNÜŞÜM%10.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%50
- Açık oyun6%12
- Duran top6%12
- Korner5%10
- Kontra atak3%6
- Penaltı2%4
- Diğer2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak28%58
- Kafa15%31
- Sol ayak4%8
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR48 şut
- 1-15' 2 %4
- 16-30' 5 %10
- 31-45' 7 %15
- 46-60' 11 %23
- 61-75' 8 %17
- 76-90+' 15 %31
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 55 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-29
Slovan Liberec
→
Heracles Almelo
€900k
Slovan Liberec
→
Heracles Almelo
€900k
2023-07-09
Sloga Meridian
→
Slovan Liberec
free transfer
Sloga Meridian
→
Slovan Liberec
free transfer
2022-07-08
Rudar Prijedor
→
Sloga Meridian
free transfer
Rudar Prijedor
→
Sloga Meridian
free transfer
2020-08-04
NK Kustosija
→
Rudar Prijedor
free transfer
NK Kustosija
→
Rudar Prijedor
free transfer
2020-02-14
NK Osijek II
→
NK Kustosija
?
NK Osijek II
→
NK Kustosija
?
2019-08-19
Zeljeznicar BL
→
NK Osijek II
free transfer
Zeljeznicar BL
→
NK Osijek II
free transfer
2018-08-08
Trencin U19
→
Zeljeznicar BL
free transfer
Trencin U19
→
Zeljeznicar BL
free transfer
2018-01-30
FK Krupa U19
→
Trencin U19
free transfer
FK Krupa U19
→
Trencin U19
free transfer
2016-08-11
Banja Luka U17
→
FK Krupa U19
free transfer
Banja Luka U17
→
FK Krupa U19
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
12.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
03.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
01.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1627 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.8Eredivisie 2025
PERFORMANS53.01627 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
80.6
Pivot forvet
78.8
Bağlantı kuran forvet
73.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%61
Dakika
%88
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%69
Dakika
%89
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.78
7.15
95
Performans skoru
53
76
70
İkili mücadele kazanma
51.87
50
100
Gol / 90
0.28
0.42
67
Asist / 90
0.17
0.2
85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Wilfried KangaGent · 27
%95
11gol
4asist
65scout
Jupiler Pro League
Eduardo SashaRB Bragantino · 33
%92
8gol
3asist
58scout
Serie A
Juanmi LatasaValladolid · 24
%76
7gol
1asist
65scout
€2.00M
Segunda División
Olivier GiroudLille · 39
%72
5gol
1asist
52scout
Ligue 1
Guido CarrilloEstudiantes L.P. · 34
%69
4gol
2asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Nesta ElphegeGrenoble · 24
%63
4gol
3asist
69scout
Ligue 2
Rodrigo AuzmendiBanfield · 24
%62
4gol
2asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Luka JovićAEK Athens FC · 28
%60
3gol
1asist
53scout
UEFA Europa Conference League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
