LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.16 / 90
Asist00.00 / 90
Şut71.15 / 90
Kilit pas91.48 / 90
Başarılı dripling132.14 / 90
Kazanılan ikili274.43 / 90
Rating6.71
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.160.09
Asist
0.000.00
Şut
1.150.80
Kilit pas
1.480.80
Başarılı dripling
2.141.25
Kazanılan ikili
4.434.98
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆
Eerste Divisie2020/2021 · Netherlands
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
21
548
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas9
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan27%46
Müdahale5
Faul97 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11417 yedek
G+A / 900.16
Kart1
2024/25
22
1.012
1
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas9
Drible14%52 başarı
İkili kazanılan56%45
Müdahale23
Faul1315 kazanılan
İlk 111111 yedek
G+A / 900.09
Kart1
2023/24
31
908
0
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas11
Drible11%37 başarı
İkili kazanılan45%37
Müdahale10
Faul1410 kazanılan
İlk 11823 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2022/23
23
1.056
0
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%10 isabet
Kilit pas7
Drible20%51 başarı
İkili kazanılan69%51
Müdahale30
Faul115 kazanılan
İlk 111211 yedek
G+A / 900.09
Kart1
2021/22
33
2.646
0
4
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%29 isabet
Kilit pas26
Drible84%60 başarı
İkili kazanılan157%45
Müdahale34
Faul1027 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11321 yedek
G+A / 900.14
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 111528 yedek girdi
KART3
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-215%38
- 5-3-29%22
- 4-2-3-17%18
- 3-4-1-26%15
- 3-4-2-12%5
- 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Lommel UnitedH | 0-0 | 82 | 1 | 7.9 | ||
| 17.05.2026 | Lommel UnitedA | 3-2 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 09.05.2026 | Zulte WaregemA | 2-1 | 83 | 2 | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | RAAL La LouvièreH | 2-1 | 42↑ | – | 7.3 | ||
| 24.04.2026 | Cercle BruggeA | 2-1 | 73 | – | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | Cercle BruggeH | 1-4 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | GentH | 1-3 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | CharleroiH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Cercle BruggeA | 0-0 | 6↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | St. TruidenH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | AntwerpA | 1-2 | 24↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 25.10.2025 | KVC WesterloA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | KV MechelenH | 1-3 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | GenkA | 2-1 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | RAAL La LouvièreH | 0-0 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 19.09.2025 | GentA | 3-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | Union St. GilloiseH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | CharleroiA | 3-1 | 32↑ | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | OH LeuvenH | 0-1 | 10 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | AnderlechtH | 0-2 | 16↑ | 2 | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | KV MechelenA | 2-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | GenkH | 0-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | Union St. GilloiseA | 4-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | Beerschot WilrijkH | 0-0 | 69 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | OH LeuvenA | 3-2 | 84 | 2 | 6.3 | ||
| 08.02.2025 | St. TruidenH | 2-1 | 89 | – | 7.0 | ||
| 01.02.2025 | CharleroiA | 5-0 | 56↑ | – | 6.2 | ||
| 26.01.2025 | Standard LiegeA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | Cercle BruggeH | 0-1 | 15 | – | 6.7 | ||
| 12.01.2025 | GentH | 0-0 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 27.12.2024 | AnderlechtA | 2-3 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 21.12.2024 | AntwerpH | 1-3 | 80 | – | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | KortrijkA | 0-3 | 62 | – | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | KVC WesterloH | 1-0 | 65 | – | 7.0 | ||
| 30.11.2024 | Club Brugge KVA | 4-1 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2024 | AntwerpA | 1-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 09.11.2024 | OH LeuvenH | 1-1 | 77 | 2 | 7.3 | ||
| 01.11.2024 | KVC WesterloA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | KV MechelenH | 2-5 | 20↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 05.10.2024 | CharleroiH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | AnderlechtH | 1-1 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | GenkA | 4-0 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 19.05.2024 | HeraclesA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2024 | PSV EindhovenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2024 | GO Ahead EaglesH | 0-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 28.04.2024 | VitesseA | 3-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 14.04.2024 | FeyenoordH | 0-1 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 06.04.2024 | TwenteA | 2-0 | 63 | – | 6.5 | ||
| 02.04.2024 | NEC NijmegenH | 1-1 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2024 | Sparta RotterdamA | 4-0 | 65 | – | 5.9 | ||
| 16.03.2024 | PEC ZwolleH | 3-1 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 10.03.2024 | AjaxA | 2-2 | 67 | – | 6.2 | ||
| 03.03.2024 | ExcelsiorH | 5-2 | 72 | 2 | 7.2 | ||
| 24.02.2024 | WaalwijkA | 0-1 | 20↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.02.2024 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 11.02.2024 | UtrechtA | 4-0 | 5↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | HeerenveenH | 3-3 | 45↑ | 2 | 7.0 | ||
| 28.01.2024 | FC VolendamA | 0-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 24.01.2024 | Almere City FCA | 0-0 | 74 | – | 6.7 |
ŞUT9
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%56
- Açık oyun2%22
- Kontra atak1%11
- Korner1%11
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%67
- Sol ayak2%22
- Kafa1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 6 %67
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 130 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
SC Cambuur
→
Go Ahead Eagles
free transfer
SC Cambuur
→
Go Ahead Eagles
free transfer
2019-06-30
TOP Oss
→
NEC Nijmegen
End of loan
TOP Oss
→
NEC Nijmegen
End of loan
2018-08-11
NEC Nijmegen
→
TOP Oss
loan transfer
NEC Nijmegen
→
TOP Oss
loan transfer
2018-07-01
NEC U21
→
NEC Nijmegen
-
NEC U21
→
NEC Nijmegen
-
2018-06-30
FC Oss
→
NEC U21
End of loan
FC Oss
→
NEC U21
End of loan
2018-01-01
NEC U21
→
FC Oss
loan transfer
NEC U21
→
FC Oss
loan transfer
2017-07-01
NEC U19
→
NEC U21
-
NEC U19
→
NEC U21
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025
InfectionKadroda yok
4 maç
03.2023
SarsıntıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 548 dk
Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.1Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS39.8548 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
54.0
Bağlantı kuran forvet
53.3
Baskıcı forvet
46.7
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%47
Dakika
%57
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%55
Dakika
%66
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.71
7.2
93
Başarılı drible / 90
2.14
2.2
97
Kilit pas / 90
1.48
2
74
Performans skoru
39.8
76
52
Pas hacmi / 90
35.64
38
94
Şut / 90
1.15
2.2
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Wilfried ZahaCharlotte · 33
%95
10gol
5asist
61scout
Major League Soccer
Junior OlaitanBeşiktaş · 23
%86
2gol
2asist
64scout
Süper Lig
Rafael BilúJuventude · 26
%79
1gol
0asist
44scout
Serie A
Salim El JebariMirandes · 21
%73
1gol
4asist
73scout
€400K
Segunda División
Husseyn ChakrounHannover 96 · 21
%68
2gol
1asist
68scout
€1.80M
2. Bundesliga
Mathys TelTottenham · 20
%63
4gol
1asist
64scout
€25.00M
Premier League
DukLeganes · 25
%60
4gol
5asist
65scout
Segunda División
Christopher LungoyiGazişehir Gaziantep · 25
%60
3gol
2asist
71scout
€1.00M
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



FCV Dender EH
Fortuna Sittard