Mamadou Thiam
Senegal · Midfielder

Mamadou Thiam

YAŞ27
BOY185 cm
KİLO81 kg
LİG1. Lig
BU SEZON2G · 1A
Gol20.10 / 90
Asist10.05 / 90
Şut211.08 / 90
Kilit pas150.77 / 90
Başarılı dripling70.36 / 90
Kazanılan ikili643.28 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2025 · 50 forvetler
Gol — %6 (0.10) Şut — %18 (1.1) Asist — %16 (0.05) Kilit pas — %33 (0.77) Drible — %8 (0.36) İkili mücadele — %20 (%39) 17 ORT. % 6 18 16 33 8 20
  • Gol 0.10 %6
  • Şut 1.1 %18
  • Asist 0.05 %16
  • Kilit pas 0.77 %33
  • Drible 0.36 %8
  • İkili mücadele %39 %20
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1756 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
15. 1. Lig2024 · Sakaryaspor · 30 maç 9gol15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Cup2017/2018 · Montenegro
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 12 G+A
2023 5 2024 12 2025 3
GolAsist
2025/26 29 1.756 2 1 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. Ligİstanbulspor 29 1.756 2 1 6.67
Şut21%57 isabet
Kilit pas15
Drible7%37 başarı
İkili kazanılan64%39
Müdahale21
Faul2220 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11218 yedek
G+A / 900.15
Kart2
2024/25 34 2.528 10 2 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigSakaryaspor 31 2.371 10 1 6.89
1. Ligİstanbulspor 3 157 0 1 6.93
Şut35%49 isabet
Kilit pas27
Drible30%45 başarı
İkili kazanılan124%38
Müdahale27
Faul3633 kazanılan
Ofsayt20
İlk 11304 yedek
G+A / 900.43
Kart5
2023/24 34 1.762 2 3 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper Ligİstanbulspor 34 1.762 2 3 6.68
Şut24%42 isabet
Kilit pas14
Drible15%50 başarı
İkili kazanılan99%38
Müdahale31
Faul2229 kazanılan
Ofsayt13
İlk 111915 yedek
G+A / 900.26
Kart1
TOPLAM GOL16
İLK 115314 yedek girdi
KART9
FORMA66
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
1-15' — 5 16-30' — 3 31-45' — 6 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 5 %31
  • 16-30' 3 %19
  • 31-45' 6 %38
  • 46-60' 1 %6
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 32 4-3-3 — 11 4-1-4-1 — 9 5-4-1 — 3 3-4-1-2 — 2 4-4-1-1 — 2 59 maç
  • 4-2-3-132%54
  • 4-3-311%19
  • 4-1-4-19%15
  • 5-4-13%5
  • 3-4-1-22%3
  • 4-4-1-12%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
11.03.2026 AmedH 0-4 36 1 6.9
07.03.2026 BandırmasporA 1-0 14 6.3
27.02.2026 76 Iğdır BelediyesporH 1-2 46 6.3
21.02.2026 BolusporA 0-1 34 1 6.5
17.02.2026 EroksporH 1-4 81 2 6.9
13.02.2026 Yeni ÇorumsporA 2-3 80 6.5
08.02.2026 ÜmraniyesporA 0-0 87 2 6.3
30.01.2026 HataysporH 1-0 76 6.3
25.01.2026 Manisa BBSKA 1-0 45 6.6
19.01.2026 KeçiörengücüH 2-2 89 1 7.3
10.01.2026 Serik BelediyesporA 0-3 67 1 2 7.3
29.12.2025 Adana DemirsporA 1-5 45 1 3 7.0
21.12.2025 Van BBH 1-3 76 6.2
13.12.2025 SarıyerA 1-2 89 2 6.3
07.12.2025 SivassporH 2-1 90 6.2
29.11.2025 Erzurum BBA 4-0 24 6.3
22.11.2025 SakaryasporH 3-3 59 6.3
07.11.2025 BB BodrumsporA 5-0 33 1 6.3
02.11.2025 PendiksporH 0-0 80 1 6.9
26.10.2025 AmedA 0-0 89 1 6.9
20.10.2025 BandırmasporH 1-1 66 1 6.6
05.10.2025 76 Iğdır BelediyesporA 2-1 90 6.9
24.09.2025 EroksporA 5-0 74 7.0
19.09.2025 Yeni ÇorumsporH 3-1 12 1 1 7.9
13.09.2025 ÜmraniyesporH 4-0 60 6.7
30.08.2025 HataysporA 1-1 22 1 6.3
25.08.2025 Manisa BBSKH 1-1 84 6.9
16.08.2025 KeçiörengücüA 0-0 45 6.5
09.08.2025 Serik BelediyesporH 0-0 63 1 6.9
10.05.2025 EroksporH 2-0 90 1 3 7.3
04.05.2025 GenclerbirligiA 1-0 90 6.3
27.04.2025 Erzurum BBH 1-0 90 1 7.5
21.04.2025 76 Iğdır BelediyesporA 4-0 72 1 6.2
13.04.2025 PendiksporH 1-0 90 7.2
09.04.2025 BolusporA 3-1 90 6.3
05.04.2025 AdanasporH 2-1 75 6.7
31.03.2025 KocaelisporA 3-1 90 2 6.7
15.03.2025 Yeni MalatyasporH 5-0 72 1 1 7.2
09.03.2025 BandırmasporH 2-2 90 1 2 7.6
06.03.2025 İstanbulsporA 3-0 45 6.5
02.03.2025 Fatih KaragümrükH 1-3 90 1 1 6.9
23.02.2025 ÜmraniyesporA 0-0 90 2 6.2
17.02.2025 AnkaragucuH 2-2 64 1 1 7.2
13.02.2025 ŞanlıurfasporA 0-1 89 1 6.6
08.02.2025 Yeni ÇorumsporH 2-1 89 2 7.0
27.01.2025 Manisa BBSKH 1-2 90 1 6.9
19.01.2025 KeçiörengücüA 2-3 55 1 1 7.5
11.01.2025 EroksporA 1-1 90 1 6.7
06.01.2025 GenclerbirligiH 0-0 75 6.3
21.12.2024 Erzurum BBA 0-0 69 6.3
14.12.2024 76 Iğdır BelediyesporH 2-1 89 1 2 8.2
08.12.2024 PendiksporA 3-0 90 6.6
02.12.2024 BolusporH 2-1 75 2 4 8.2
24.11.2024 AdanasporA 1-1 78 1 7.2
03.11.2024 Yeni MalatyasporA 0-2 51 2 6.6
27.10.2024 BandırmasporA 3-2 81 1 2 7.5
20.10.2024 İstanbulsporH 3-1 45 1 7.0
05.10.2024 Fatih KaragümrükA 4-0 77 6.2
29.09.2024 ÜmraniyesporH 1-3 45 2 6.7
21.09.2024 AnkaragucuA 2-1 45 6.3
ŞUT31
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%6.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
67' · xG 0.0 87' · xG 0.0 52' · xG 0.0 48' · xG 0.0 22' · xG 0.0 4' · xG 0.0 7' · xG 0.0 4' · xG 0.0 3' · xG 0.0 75' · xG 0.0 56' · xG 0.0 17' · xG 0.0 70' · xG 0.0 57' · xG 0.0 55' · xG 0.0 44' · xG 0.0 5' · xG 0.0 · GOL 52' · xG 0.0 33' · xG 0.0 33' · xG 0.0 25' · xG 0.0 16' · xG 0.0 76' · xG 0.0 50' · xG 0.0 33' · xG 0.0 46' · xG 0.0 6' · xG 0.0 85' · xG 0.0 71' · xG 0.0 90' · xG 0.0 · GOL 20' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 19 (%61) Kontra atak — 4 (%13) Taç sonrası — 2 (%6) Açık oyun — 2 (%6) Korner — 2 (%6) Serbest vuruş — 1 (%3) Diğer — 1 (%3) 31 şut
  • Asist sonrası19%61
  • Kontra atak4%13
  • Taç sonrası2%6
  • Açık oyun2%6
  • Korner2%6
  • Serbest vuruş1%3
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 19 (%61) Sol ayak — 8 (%26) Kafa — 4 (%13) 31 şut
  • Sağ ayak19%61
  • Sol ayak8%26
  • Kafa4%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 6 16-30' — 5 31-45' — 4 46-60' — 8 61-75' — 4 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 46-60'
  • 1-15' 6 %19
  • 16-30' 5 %16
  • 31-45' 4 %13
  • 46-60' 8 %26
  • 61-75' 4 %13
  • 76-90+' 4 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 97 maç
İstanbulspor 66maç 2023–2025
Sakaryaspor 31maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 İstanbulspor Mamadou Mendy
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2024 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1756 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.61. Lig 2025
PERFORMANS28.51756 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 63.4
Derinden oyun kurucu 60.8
Box-to-box orta saha 59.7
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %40
Dakika %82
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %38
Dakika %87
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.67 7.1 94
İkili mücadele kazanma 38.79 58 67
Performans skoru 28.5 75 38
Müdahale / 90 1.08 3.2 34
Pas arası / 90 0.62 2.3 27
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam