LİGEliteserien
BU SEZON2G · 0A
Gol10.17 / 90
Asist00.00 / 90
Şut101.68 / 90
Kilit pas40.67 / 90
Kazanılan ikili193.20 / 90
Rating6.54
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 0.67 %21
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %68 %3
- Top kapma 2.19 %35
- İkili mücadele %39 %3
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 535 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
7.
Eliteserien2025 · Valerenga · 28 maç
12gol7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
2. Division2023/2024 · Denmark
🥈
Premier League Cup2018/2019 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
16
728
2
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas4
Drible1%7 başarı
İkili kazanılan28%39
Müdahale9
Faul45 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11115 yedek
G+A / 900.25
Kart1
2025/26
28
1.689
12
3
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%55 isabet
Kilit pas27
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan67%46
Müdahale15
Faul1316 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11217 yedek
G+A / 900.8
Kart3
2024/25
20
333
1
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan11%25
Müdahale4
Faul6
Ofsayt2
İlk 11416 yedek
G+A / 900.27
TOPLAM GOL152 penaltı
İLK 112825 yedek girdi
KART3
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 4 %27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-122%42
- 4-1-4-116%31
- 4-4-27%13
- 4-3-36%12
- 4-5-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Sparta RotterdamA | 2-2 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | NEC NijmegenH | 1-3 | 64 | – | 6.7 | ||
| 22.08.2026 | HeerenveenA | 0-2 | 53 | 1 | 6.5 | ||
| 16.08.2026 | TwenteA | 3-1 | 66 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 09.08.2026 | AjaxH | 0-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 29.05.2026 | Kristiansund BKH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2026 | StartA | 2-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | Sarpsborg 08 FFH | 3-2 | 83 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 08.05.2026 | Ham-KamA | 1-0 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | KFUM OsloH | 2-2 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | MoldeA | 5-1 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | LillestromH | 0-2 | 45↑ | 3 | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | FredrikstadA | 1-1 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | VikingH | 0-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | RosenborgA | 0-2 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 15.03.2026 | SandefjordH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.11.2025 | VikingA | 5-1 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | RosenborgA | 1-0 | 61 | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | Bodo/GlimtH | 3-1 | 76 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.10.2025 | StromsgodsetH | 2-1 | 68 | 2 | 7.0 | ||
| 19.10.2025 | Ham-KamA | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | TromsoH | 1-0 | 60 | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | MoldeA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | KFUM OsloH | 1-1 | 72 | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | BrannA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 30.08.2025 | BryneH | 3-2 | 89 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 24.08.2025 | HaugesundA | 2-3 | 90 | 2 | 4 | 8.6 | |
| 17.08.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 4-0 | 71 | 2 | 6 | 9.2 | |
| 03.08.2025 | SandefjordH | 2-1 | 32↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 20.07.2025 | HaugesundH | 3-0 | 12↑ | 2 | 3 | 9.2 | |
| 13.07.2025 | BryneA | 1-0 | 45↑ | 2 | 6.6 | ||
| 05.07.2025 | FredrikstadH | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 29.06.2025 | StromsgodsetA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.06.2025 | MoldeH | 2-3 | 71 | 1 | – | 6.6 | |
| 31.05.2025 | TromsoA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 26.05.2025 | KFUM OsloA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 16.05.2025 | Ham-KamH | 1-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | SandefjordA | 2-1 | 60 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | BrannH | 2-4 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 27.04.2025 | Kristiansund BKA | 0-2 | 8↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.04.2025 | RosenborgH | 0-2 | 71 | – | 6.5 | ||
| 09.04.2025 | FredrikstadA | 2-0 | 57 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 1-1 | 66 | 1 | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | VikingH | 3-1 | 79 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.01.2025 | SunderlandA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2025 | SwanseaH | 4-0 | 1↑ | – | – | ||
| 29.12.2024 | Bristol CityA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | WatfordA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2024 | DerbyA | 4-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 10.12.2024 | NorwichH | 0-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 07.12.2024 | Bristol CityH | 3-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | SwanseaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2024 | Sheffield WednesdayH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2024 | CardiffA | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 19.10.2024 | QPRA | 1-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | Oxford UnitedH | 1-1 | 89 | 3 | 5.9 | ||
| 02.10.2024 | Stoke CityA | 6-1 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.09.2024 | Sheffield UtdH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | BurnleyA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | West BromH | 0-3 | 15↑ | – | 6.5 |
ŞUT18
GOL2
xG3.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%50
- Kontra atak4%22
- Duran top2%11
- Açık oyun1%6
- Penaltı1%6
- Serbest vuruş1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%78
- Sol ayak3%17
- Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 5 %28
- 31-45' 3 %17
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 3 %17
- 76-90+' 3 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 64 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-26
Newcastle U23
→
Esbjerg fB
?
Newcastle U23
→
Esbjerg fB
?
2021-06-30
Almere City
→
Newcastle U23
End of loan
Almere City
→
Newcastle U23
End of loan
2020-10-02
Newcastle U23
→
Almere City
loan transfer
Newcastle U23
→
Almere City
loan transfer
2019-12-20
Carlisle United
→
Newcastle U23
End of loan
Carlisle United
→
Newcastle U23
End of loan
2019-03-13
Blackpool
→
Newcastle U23
End of loan
Blackpool
→
Newcastle U23
End of loan
2019-01-21
Newcastle U23
→
Blackpool
loan transfer
Newcastle U23
→
Blackpool
loan transfer
2018-07-01
Newcastle U18
→
Newcastle U23
-
Newcastle U18
→
Newcastle U23
-
2016-08-12
HB Köge U19
→
Newcastle U18
?
HB Köge U19
→
Newcastle U18
?
2016-07-01
HB Köge Youth
→
HB Köge U19
-
HB Köge Youth
→
HB Köge U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 1689 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.2Eliteserien 2025
PERFORMANS75.81689 dk
KARARVeri yetersiz49/100
FORM TRENDİStabil-2.5
ROL UYUMU2025
Bitirici
51.9
Pivot forvet
47.2
Baskıcı forvet
45.4
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 132 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%90
Dakika
%86
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%94
Dakika
%90
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90
0.478
0.48
100
Şut isabeti
60
48
100
Ortalama rating
6.54
7.15
92
Performans skoru
35.3
78
45
Şut / 90
1.68
3.4
49
İsabetli şut / 90
1.01
1.8
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.20. Dakika delta -16.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kristall Máni IngasonSonderjyske · 23
%95
6gol
2asist
73scout
Superliga
Nene DorgelesFenerbahçe · 23
%75
8gol
3asist
76scout
Süper Lig
Andrej Kramarić1899 Hoffenheim · 34
%73
13gol
6asist
74scout
€2.50M
Bundesliga
Igor MatanovićSC Freiburg · 22
%70
10gol
2asist
76scout
€22.00M
Bundesliga
Emir Kaan Gültekinİstanbulspor · 25
%65
5gol
0asist
62scout
1. Lig
Adrian SvanbackBK Hacken · 21
%62
5gol
1asist
74scout
Allsvenskan
Viktor Bjarki DadasonFC Copenhagen · 17
%60
3gol
1asist
66scout
Superliga
Kerem AktürkoğluFenerbahçe · 27
%60
6gol
1asist
61scout
UEFA Europa League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Vålerenga