LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.07 / 90
Şut130.92 / 90
Kilit pas151.06 / 90
Başarılı dripling201.41 / 90
Kazanılan ikili845.93 / 90
Rating6.55
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2025 · 88 orta sahalar
- Kilit pas 1.06 %54
- Asist 0.07 %41
- Drible 1.41 %90
- Pas isabeti %67 %2
- Top kapma 2.83 %53
- İkili mücadele %38 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1274 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Division 1None · Belgium
🏆
Division 12023/2024 · Belgium
🥈
Challenger Pro LeagueNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Challenger Pro League2024/2025 · Belgium · 2nd Place
2025/26
27
1.274
0
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas15
Drible20%33 başarı
İkili kazanılan84%38
Müdahale28
Faul2831 kazanılan
İlk 111413 yedek
G+A / 900.07
Kart31
TOPLAM GOL0
İLK 111413 yedek girdi
KART3
FORMA98
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-210%40
- 5-3-26%24
- 3-1-4-25%20
- 3-5-24%16
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ27 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | Zulte WaregemA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Zulte WaregemH | 0-2 | 28↑ | – | 7.2 | ||
| 06.04.2026 | DenderH | 0-1 | 41↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | GenkH | 5-5 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2026 | AntwerpH | 0-0 | 16↑ | – | 6.5 | ||
| 27.02.2026 | Standard LiegeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | KV MechelenH | 0-2 | 61↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | AnderlechtA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | Union St. GilloiseA | 2-1 | 77 | – | 6.6 | ||
| 24.01.2026 | St. TruidenH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2026 | Club Brugge KVA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | OH LeuvenH | 0-0 | 17↑ | 1 | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | KVC WesterloA | 2-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | Zulte WaregemA | 2-2 | 80 | – | 6.2 | ||
| 05.12.2025 | DenderH | 1-2 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 08.11.2025 | AntwerpA | 3-1 | 45 | – | 5.5 | ||
| 02.11.2025 | Cercle BruggeH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | GenkA | 1-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | KVC WesterloH | 0-0 | 72 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | Zulte WaregemH | 0-0 | 94 | 1 | 7.9 | ||
| 28.09.2025 | DenderA | 0-0 | 66 | – | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | OH LeuvenA | 1-2 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | Club Brugge KVH | 1-0 | 99 | 1 | 5 | 6.5 | |
| 30.08.2025 | KV MechelenA | 3-2 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 48 | – | 6.9 | ||
| 17.08.2025 | St. TruidenA | 2-1 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 10.08.2025 | CharleroiH | 1-0 | 13↑ | – | 6.6 |
ŞUT17
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%41
- Açık oyun4%24
- Serbest vuruş3%18
- Taç sonrası2%12
- Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%82
- Sol ayak2%12
- Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 5 %29
- 46-60' 4 %24
- 61-75' 4 %24
- 76-90+' 4 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 27 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1274 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.8Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS49.01274 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
68.7
Derinden oyun kurucu
66.6
İleri sekiz
66.1
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%74
Dakika
%67
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%74
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.55
7.1
92
Performans skoru
49
75
65
Müdahale / 90
1.98
3.2
62
İkili mücadele kazanma
38.18
58
66
Pas arası / 90
0.85
2.3
37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mete Kaan DemirSakaryaspor · 27
%95
0gol
0asist
62scout
€1.20M
1. Lig
Ignacio SchorPlatense · 25
%70
1gol
1asist
68scout
€800K
Liga Profesional Argentina
Cheick Tidiane SabalyMetz · 26
%65
0gol
2asist
57scout
Ligue 1
Marvin SchulzPreußen Münster · 30
%64
1gol
3asist
62scout
2. Bundesliga
ZabiReims · 19
%61
1gol
4asist
79scout
Ligue 2
Hakan YeşilPendikspor · 23
%60
1gol
1asist
64scout
1. Lig
Hosei KijimaDC United · 23
%60
2gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Luis MandacaJuventude · 24
%60
2gol
1asist
62scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum