LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Şut11.64 / 90
Başarılı dripling23.27 / 90
Kazanılan ikili69.82 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.640.56
Başarılı dripling
3.271.11
Kazanılan ikili
9.827.22
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
42.
Süper Lig2025 · Kasimpasa · 2 maç
3gol42.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 10 G+A
GolAsist
2026/27
3
55
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan6%75
Müdahale1
2025/26
20
291
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan15%45
Müdahale3
Faul49 kazanılan
İlk 11317 yedek
Kart2
2024/25
30
2.228
8
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%53 isabet
Kilit pas18
Drible24%39 başarı
İkili kazanılan93%40
Müdahale11
Faul2542 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı3
İlk 11264 yedek
G+A / 900.4
Kart11
2023/24
34
893
4
2
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%65 isabet
Kilit pas11
Drible11%55 başarı
İkili kazanılan55%45
Müdahale13
Faul1315 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11628 yedek
G+A / 900.6
Kart21
2022/23
35
294
1
1
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas3
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan22%42
Müdahale7
Faul26 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11134 yedek
G+A / 900.61
2021/22
9
57
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan4%57
Müdahale1
2020/21
2
1
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%100
Müdahale1
TOPLAM GOL93 penaltı
İLK 113024 yedek girdi
KART5
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 2 %22
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 5 %56
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %11
- 76-90+' 1 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%54
- 5-3-29%17
- 4-1-4-17%13
- 5-4-14%7
- 4-4-23%6
- 3-4-32%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | AlanyasporH | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | Gaziantep FKH | 0-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | BeşiktaşA | 1-0 | 7↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | GoztepeA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | BesiktasA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | EyüpsporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | KonyasporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | RizesporH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2026 | FenerbahceA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | TrabzonsporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | GalatasarayA | 3-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 12.12.2025 | GenclerbirligiH | 0-0 | 71 | 1 | 7.9 | ||
| 07.12.2025 | KocaelisporA | 0-0 | 69 | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | Istanbul BasaksehirH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2025 | AlanyasporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | GoztepeH | 0-2 | 12↑ | 1 | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | KayserisporA | 3-2 | 62 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | BesiktasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2025 | EyüpsporA | 2-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | KonyasporH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | RizesporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2025 | TrabzonsporH | 0-1 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | AntalyasporA | 2-1 | 27↑ | 1 | 6.5 | ||
| 25.05.2025 | Istanbul BasaksehirA | 2-3 | 64 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 17.05.2025 | HataysporH | 0-5 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 11.05.2025 | BesiktasA | 4-1 | 81 | 1 | 6.5 | ||
| 04.05.2025 | GoztepeH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | KonyasporA | 3-1 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | TrabzonsporH | 0-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | SivassporA | 5-1 | 60↑ | – | 6.5 | ||
| 09.03.2025 | SamsunsporA | 3-2 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 01.03.2025 | BB BodrumsporH | 0-0 | 88 | – | 6.2 | ||
| 23.02.2025 | AlanyasporA | 3-2 | 90 | 2 | 2 | 8.7 | |
| 14.02.2025 | AntalyasporH | 1-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 09.02.2025 | GalatasarayA | 1-0 | 32 | – | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | FenerbahceH | 0-4 | 56 | – | 5.7 | ||
| 12.01.2025 | Gazişehir GaziantepA | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 04.01.2025 | Istanbul BasaksehirH | 0-1 | 74 | – | 6.5 | ||
| 23.12.2024 | HataysporA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 16.12.2024 | BesiktasH | 2-1 | 89 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 07.12.2024 | GoztepeA | 3-1 | 85 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2024 | KonyasporH | 0-1 | 69 | – | 6.5 | ||
| 25.11.2024 | TrabzonsporA | 5-0 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | EyüpsporH | 0-1 | 66 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | KayserisporA | 0-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 25.10.2024 | SivassporH | 2-4 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 06.10.2024 | SamsunsporH | 1-3 | 87 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 29.09.2024 | BB BodrumsporA | 3-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | AlanyasporH | 0-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 16.09.2024 | AntalyasporA | 2-1 | 66 | 3 | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | KasimpasaA | 2-2 | 86 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 17.08.2024 | RizesporH | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 10.08.2024 | FenerbahceA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.05.2024 | Istanbul BasaksehirH | 2-6 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2024 | AntalyasporA | 2-1 | 35↑ | 1 | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | Gazişehir GaziantepH | 1-6 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.05.2024 | İstanbulsporA | 0-1 | 63 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 26.04.2024 | GalatasarayH | 0-3 | 65 | 2 | 6.3 | ||
| 20.04.2024 | SamsunsporA | 1-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2024 | KayserisporH | 0-0 | 19↑ | – | 6.5 |
ŞUT7
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%71
- Açık oyun2%29
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%71
- Kafa1%14
- Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 3 %43
AKSİYON HARİTASI116 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %59
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR116
- Pas51%46
- Top teması12%11
- Top kazanma10%9
- Çalım9%8
- Faul9%8
- Pas arası5%5
- Hava topu5%5
- Kurtarılan şut4%4
- Korner kazandırma4%4
- Top kaptırma2%2
PİYASA DEĞERİ€1.00M-28.6%
KAÇIRDIĞI MAÇ18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 133 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
AZ U19
→
AZ Alkmaar U21
-
AZ U19
→
AZ Alkmaar U21
-
2019-07-01
AZ U17
→
AZ U19
-
AZ U17
→
AZ U19
-
2019-01-01
AZ Alkmaar Yth.
→
AZ U17
-
AZ Alkmaar Yth.
→
AZ U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2025
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
04.2025
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
02.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
05.2022
SakatlıkKadroda yok
11 maç
04.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 55 dk
Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.4Süper Lig 2026
PERFORMANS20.055 dk
KARARVeri yetersiz42/100
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
34.7
Bitirici
30.9
Çizgi kanadı
30.0
Role fit sinyali var ama confidence 77/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 99 oyuncu
Scout skoru
%62
Performans
%43
Dakika
%36
Değer / getiri
%92
Tüm ligler · 1009 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%37
Dakika
%28
Değer / getiri
%97
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.61
7.15
92
İkili mücadele kazanma
45.45
50
91
Müdahale / 90
0.93
1.4
66
Performans skoru
23.1
76
30
Şut / 90
0.93
3
31
Gol / 90
0
0.42
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
AllanPalmeiras · 21
%95
4gol
2asist
73scout
Serie A
TetêGremio · 25
%82
2gol
0asist
54scout
Serie A
Georgi MinoungouColorado Rapids · 23
%82
0gol
2asist
48scout
Major League Soccer
Julián FernándezRosario Central · 21
%74
1gol
2asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Santiago SalleSarmiento Junin · 21
%74
0gol
1asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Nicolás LaméndolaAtletico Tucuman · 27
%73
1gol
0asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Maximilian ArfstenColumbus Crew · 24
%66
4gol
4asist
71scout
Major League Soccer
Alexis CuelloSan Lorenzo · 25
%60
4gol
3asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Adana Demirspor