Tetê
Brazil · Forward

Tetê

YAŞ25
BOY175
KİLO70
KULÜPGremio
DOĞUM YERİAlvorada
LİGGaúcho - 1
BU SEZON2G · 0A
Gol20.20 / 90
Asist00.00 / 90
Şut232.32 / 90
Kilit pas90.91 / 90
Başarılı dripling232.32 / 90
Kazanılan ikili565.64 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 52 forvetler
Gol — %41 (0.20) Şut — %88 (2.3) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %27 (0.91) Drible — %96 (2.32) İkili mücadele — %45 (%42) 50 ORT. % 41 88 0 27 96 45
  • Gol 0.20 %41
  • Şut 2.3 %88
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.91 %27
  • Drible 2.32 %96
  • İkili mücadele %42 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 893 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Coupe de France2022 · Lyon · 2 maç 2asist3.
🥉 Premier League2021 · Shakhtar Donetsk · 17 maç 9gol3.
12. Premier League2020 · Shakhtar Donetsk · 24 maç 6gol12.
15. UEFA Europa Conference League2024 · Panathinaikos · 12 maç 5gol15.
22. Super League 12025 · Panathinaikos · 13 maç 3asist22.
53. UEFA Europa League2025 · Panathinaikos · 7 maç 2asist53.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Süper Lig2023/2024 · Turkey
🏆 Super Cup2023/2024 · Turkey
🏆 Super Cup2021/2022 · Ukraine
🏆 Premier League2019/2020 · Ukraine
🏆 Cup2018/2019 · Ukraine
🏆 Premier League2018/2019 · Ukraine
🥈 Super League 12024/2025 · Greece · 2nd Place
🥈 Super Cup2020/2021 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Premier League2020/2021 · Ukraine · 2nd Place
🥈 Super Cup2019/2020 · Ukraine · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 9 G+A
2020 3 2021 7 2022 9 2023 4 2024 5 2025 2 2026 2
GolAsist
2026/27 21 893 2 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGremio 21 893 2 0 6.68
Şut23%43 isabet
Kilit pas9
Drible23%55 başarı
İkili kazanılan56%42
Müdahale9
Faul916 kazanılan
İlk 111110 yedek
G+A / 900.2
2025/26 8 509 0 2 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeaguePanathinaikos 6 473 0 2 7.35
UEFA Champions LeaguePanathinaikos 2 36 0 0 6.60
Şut20%35 isabet
Kilit pas16
Drible13%72 başarı
İkili kazanılan32%52
Müdahale6
Faul210 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1162 yedek
G+A / 900.35
Kart1
2024/25 12 794 5 0 7.39
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos 12 794 5 0 7.39
Şut17%47 isabet
Kilit pas20
Drible22%50 başarı
İkili kazanılan54%48
Müdahale9
Faul420 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1184 yedek
G+A / 900.57
Kart3
2023/24 46 1.480 1 3 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGalatasaray 36 1.135 0 3 6.80
UEFA Champions LeagueGalatasaray 8 318 1 0 6.53
UEFA Europa LeagueGalatasaray 2 27 0 0 6.50
Şut31%48 isabet
Kilit pas30
Drible27%47 başarı
İkili kazanılan82%40
Müdahale16
Faul1723 kazanılan
Ofsayt10
İlk 111630 yedek
G+A / 900.24
Kart2
2022/23 37 1.857 7 2 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lyon 19 1.118 6 2 7.03
Premier LeagueLeicester 18 739 1 0 6.66
Şut31%48 isabet
Kilit pas16
Drible40%51 başarı
İkili kazanılan120%49
Müdahale35
Faul1336 kazanılan
Ofsayt9
İlk 112314 yedek
G+A / 900.44
Kart3
2021/22 19 1.186 2 5 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lyon 9 585 2 5 7.19
UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk 8 529 0 0 6.39
UEFA Europa LeagueLyon 2 72 0 0 6.55
Şut21%43 isabet
Kilit pas21
Drible38%54 başarı
İkili kazanılan94%48
Müdahale13
Faul1436 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11136 yedek
G+A / 900.53
Kart2
2020/21 10 724 2 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk 6 515 1 1 6.82
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk 4 209 1 0 6.58
Şut14%64 isabet
Kilit pas7
Drible15%45 başarı
İkili kazanılan46%37
Müdahale7
Faul1318 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1182 yedek
G+A / 900.37
TOPLAM GOL294 penaltı
İLK 118835 yedek girdi
KART12
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR29 gol
1-15' — 4 16-30' — 1 31-45' — 4 46-60' — 6 61-75' — 4 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 4 %14
  • 16-30' 1 %3
  • 31-45' 4 %14
  • 46-60' 6 %21
  • 61-75' 4 %14
  • 76-90+' 10 %34
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 49 4-3-3 — 45 4-1-4-1 — 11 3-4-1-2 — 4 3-4-3 — 4 4-2-2-2 — 2 115 maç
  • 4-2-3-149%43
  • 4-3-345%39
  • 4-1-4-111%10
  • 3-4-1-24%3
  • 3-4-34%3
  • 4-2-2-22%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Chapecoense-scH 3-1 15 6.7
23.08.2026 RB BragantinoA 1-0 45 2 6.5
16.08.2026 Atletico-MGA 3-0 45 6.9
26.07.2026 FluminenseH 1-1 49 1 6.7
17.07.2026 MirassolA 2-1 86 2 6.3
30.05.2026 CorinthiansH 1-3 53 1 6.6
23.05.2026 SantosH 3-2 34 1 2 7.7
17.05.2026 BahiaA 1-1
10.05.2026 FlamengoH 0-1
02.05.2026 Atletico ParanaenseA 0-0 25 1 6.7
26.04.2026 CoritibaH 1-0 31 2 6.7
18.04.2026 CruzeiroA 2-0 19 6.6
11.04.2026 InternacionalA 0-0 56 1 6.3
05.04.2026 RemoH 0-0 45 4 6.9
03.04.2026 PalmeirasA 2-1 45 6.5
22.03.2026 Vasco DA GamaA 2-1 45 6.6
19.03.2026 VitoriaH 2-0 16 6.2
16.03.2026 Chapecoense-scA 1-1 74 3 6.6
12.02.2026 Sao PauloA 2-0 68 1 6.9
05.02.2026 BotafogoH 5-3 68 1 2 7.2
28.01.2026 FluminenseA 2-1 74 1 6.3
11.12.2025 PlzenH 0-0 90 4 7.3
27.11.2025 Sturm GrazH 2-1 65 2 6.6
06.11.2025 Malmo FFA 0-1 82 4 7.3
23.10.2025 FeyenoordA 3-1 69 2 6.6
02.10.2025 GO Ahead EaglesH 1-2 90 1 5 9.3
25.09.2025 BSC Young BoysA 1-4 77 1 3 7.0
30.07.2025 RangersH 1-1 24 6.9
22.07.2025 RangersA 2-0 12 6.3
13.03.2025 FiorentinaA 3-1 87 1 7.3
06.03.2025 FiorentinaH 3-2 90 1 1 8.0
20.02.2025 Vikingur ReykjavikH 2-0 90 1 2 7.9
13.02.2025 Vikingur ReykjavikA 2-1 24 1 6.9
19.12.2024 Dinamo MinskH 4-0 90 2 5 8.3
12.12.2024 The New SaintsA 0-2 90 1 6.9
28.11.2024 HJK helsinkiH 1-0 21 1 7.7
07.11.2024 Djurgardens IFA 2-1 90 7.0
24.10.2024 ChelseaH 1-4 30 7.3
03.10.2024 Borac Banja LukaA 1-1 25 1 7.2
29.08.2024 LensH 2-0 90 1 3 7.0
22.08.2024 LensA 2-1 67 1 7.2
26.05.2024 KonyasporA 1-3 16 6.5
19.05.2024 FenerbahceH 0-1 14 6.3
12.05.2024 Fatih KaragümrükA 2-3
05.05.2024 SivassporH 6-1 8 1 6.7
26.04.2024 Adana DemirsporA 0-3 8 6.7
21.04.2024 PendiksporH 4-1 8 6.5
15.04.2024 AlanyasporA 0-4
02.04.2024 HataysporH 1-0 15 6.3
17.03.2024 KasimpasaA 3-4 10 6.7
08.03.2024 RizesporH 6-2 12 1 7.2
03.03.2024 BesiktasA 0-1 1
26.02.2024 AntalyasporH 2-1 45 2 7.5
22.02.2024 Sparta PrahaA 4-1 15 6.5
18.02.2024 AnkaragucuA 0-3 90 2 6.9
15.02.2024 Sparta PrahaH 3-2 12 6.5
10.02.2024 Istanbul BasaksehirH 2-0 31 2 6.9
02.02.2024 SamsunsporA 0-2 8 6.7
29.01.2024 Gazişehir GaziantepH 2-1 19 1 6.3
25.01.2024 İstanbulsporH 3-1 45 1 6.7
ŞUT30
GOL2
xG2.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.352 63' · xG 0.043 · GOL 78' · xG 0.044 55' · xG 0.017 68' · xG 0.018 54' · xG 0.042 52' · xG 0.03 45' · xG 0.042 72' · xG 0.048 5' · xG 0.025 60' · xG 0.078 · GOL 45' · xG 0.023 9' · xG 0.167 45' · xG 0.082 4' · xG 0.06 80' · xG 0.076 77' · xG 0.048 76' · xG 0.033 78' · xG 0.024 75' · xG 0.019 65' · xG 0.016 63' · xG 0.017 46' · xG 0.077 31' · xG 0.034 27' · xG 0.108 58' · xG 0.015 25' · xG 0.034 33' · xG 0.335 87' · xG 0.016 90' · xG 0.16
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 18 (%60) Korner — 5 (%17) Açık oyun — 2 (%7) Kontra atak — 2 (%7) Duran top — 2 (%7) Serbest vuruş — 1 (%3) 30 şut
  • Asist sonrası18%60
  • Korner5%17
  • Açık oyun2%7
  • Kontra atak2%7
  • Duran top2%7
  • Serbest vuruş1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 28 (%93) Sağ ayak — 2 (%7) 30 şut
  • Sol ayak28%93
  • Sağ ayak2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR30 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 5 46-60' — 6 61-75' — 6 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 3 %10
  • 16-30' 2 %7
  • 31-45' 5 %17
  • 46-60' 6 %20
  • 61-75' 6 %20
  • 76-90+' 8 %27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 153 maç
Gremio 21maç 2026
Panathinaikos 20maç 2024–2025
Galatasaray 46maç 2023
Lyon 30maç 2021–2022
Leicester 18maç 2022
Shakhtar Donetsk 18maç 2020–2021
Brazil U20 2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-25 Galatasaray Panathinaikos € 4.8M
2023-08-10 Shakhtar Donetsk Galatasaray
2023-01-29 Shakhtar Donetsk Leicester
2022-03-31 Shakhtar Donetsk Lyon
2019-02-28 Gremio Shakhtar Donetsk € 15M
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Ajax Amsterdam U21 %50 2026-08-21
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 653 dk

İzlemede: Top taşıyan hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.0Serie A 2026
PERFORMANS54.1653 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİDüşüşte-11.3
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet 57.5
İçe kat eden kanat 56.9
Çizgi kanadı 56.7
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %66
Dakika %66
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %66
Dakika %66
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.7 7.15 94
Performans skoru 54.1 76 71
Gol / 90 0.28 0.42 67
Şut / 90 2.48 3 83
İkili mücadele kazanma 43.81 50 88
Dakika güvenliği 27.1 76 36
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -11.3.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam