LİGPro League
BU SEZON9G · 4A
Gol40.26 / 90
Asist20.13 / 90
Şut301.98 / 90
Kilit pas261.72 / 90
Başarılı dripling261.72 / 90
Kazanılan ikili603.97 / 90
Rating6.98
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2022 · 59 forvetler
- Gol 0.27 %41
- Şut 1.8 %53
- Asist 0.15 %67
- Kilit pas 1.46 %72
- Drible 1.46 %57
- İkili mücadele %39 %16
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2341 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
UEFA Europa League2021 · Lyon · 10 maç
6gol2.
2asist13.
🥈
Africa Cup of Nations2021 · Cameroon · 7 maç
5gol2.
9.
Ligue 12021 · Lyon · 30 maç
12gol9.
9.
Ligue 12020 · Lyon · 35 maç
14gol9.
6asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CAF Africa Cup of Nations2017 Gabon · Africa
🥈
Coupe de la Ligue2019/2020 · France · 2nd Place
🥈
Coupe de France2016/2017 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 25 G+A
GolAsist
2022/23
39
2.541
9
4
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%57 isabet
Kilit pas43
Drible47%59 başarı
İkili kazanılan123%42
Müdahale18
Faul1619 kazanılan
Ofsayt10
İlk 112811 yedek
G+A / 900.46
Kart1
2021/22
41
3.001
18
7
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut80%61 isabet
Kilit pas49
Drible67%53 başarı
İkili kazanılan149%45
Müdahale20
Faul2423 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı2
İlk 11347 yedek
G+A / 900.75
Kart4
2020/21
35
2.828
14
6
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut72%54 isabet
Kilit pas49
Drible60%58 başarı
İkili kazanılan138%46
Müdahale16
Faul2727 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11341 yedek
G+A / 900.64
Kart3
TOPLAM GOL342 penaltı
İLK 119119 yedek girdi
KART12
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR34 gol
- 1-15' 2 %6
- 16-30' 6 %18
- 31-45' 8 %24
- 46-60' 6 %18
- 61-75' 9 %26
- 76-90+' 3 %9
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-144%45
- 4-3-331%32
- 4-1-4-19%9
- 4-4-26%6
- 3-4-1-24%4
- 3-4-2-14%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar14aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.06.2023 | Stade Brestois 29A | 1-2 | 87 | 1 | 6.3 | ||
| 27.05.2023 | MonacoH | 2-0 | 84 | – | 6.7 | ||
| 21.05.2023 | AjaccioA | 0-5 | 79 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 14.05.2023 | Estac TroyesH | 4-0 | 78 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 06.05.2023 | NiceA | 2-1 | 20↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 30.04.2023 | AngersH | 4-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2023 | MontpellierA | 1-0 | 17↑ | 1 | 6.7 | ||
| 15.04.2023 | ReimsH | 3-0 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 01.04.2023 | LensH | 0-1 | 56 | 1 | 6.3 | ||
| 19.03.2023 | Paris Saint GermainA | 0-2 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 11.03.2023 | AuxerreA | 0-0 | 74 | 1 | 6.6 | ||
| 05.03.2023 | MarseilleH | 0-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 26.02.2023 | NantesA | 0-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 23.02.2023 | Shakhtar DonetskH | 2-1 | 97 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 19.02.2023 | Clermont FootH | 2-0 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 16.02.2023 | Shakhtar DonetskA | 2-1 | 77 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 12.02.2023 | ToulouseA | 3-1 | 27↑ | 1 | 6.5 | ||
| 04.02.2023 | LilleH | 1-3 | 70 | 2 | 7.0 | ||
| 01.02.2023 | StrasbourgH | 3-0 | 75 | – | 6.7 | ||
| 14.01.2023 | StrasbourgH | 1-2 | 58 | 3 | 7.5 | ||
| 11.01.2023 | NantesA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.01.2023 | Clermont FootH | 0-1 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 28.12.2022 | Stade Brestois 29A | 2-4 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 02.12.2022 | BrazilH | 1-0 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 11.11.2022 | NiceH | 1-1 | 77 | – | 7.2 | ||
| 06.11.2022 | MarseilleA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.10.2022 | LilleH | 1-0 | 24↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.10.2022 | MontpellierA | 1-2 | 26↑ | 2 | 7.0 | ||
| 16.10.2022 | RennesA | 3-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 07.10.2022 | ToulouseH | 1-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 02.10.2022 | LensA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 18.09.2022 | Paris Saint GermainH | 0-1 | 87 | 3 | 6.2 | ||
| 11.09.2022 | MonacoA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 07.09.2022 | LorientA | 3-1 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 03.09.2022 | AngersH | 5-0 | 80 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 31.08.2022 | AuxerreH | 2-1 | 85 | 1 | 1 | 4 | 8.3 |
| 28.08.2022 | ReimsA | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 19.08.2022 | Estac TroyesH | 4-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 05.08.2022 | AjaccioH | 2-1 | 75 | – | 6.7 | ||
| 21.05.2022 | Clermont FootA | 1-2 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.05.2022 | NantesH | 3-2 | 90 | 4 | 6.6 | ||
| 08.05.2022 | MetzA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 01.05.2022 | MarseilleA | 0-3 | 89 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 23.04.2022 | MontpellierH | 5-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.7 |
| 17.04.2022 | BordeauxH | 6-1 | 90 | 2 | 5 | 8.2 | |
| 14.04.2022 | West HamH | 0-3 | 90 | 4 | 6.7 | ||
| 10.04.2022 | StrasbourgA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 07.04.2022 | West HamA | 1-1 | 26↑ | 1 | 7.0 | ||
| 20.03.2022 | ReimsA | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.03.2022 | FC PortoH | 1-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 13.03.2022 | RennesH | 2-4 | 79 | 2 | 7.0 | ||
| 09.03.2022 | FC PortoA | 0-1 | 90 | 3 | 6.7 | ||
| 04.03.2022 | LorientA | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 27.02.2022 | LilleH | 0-1 | 90 | 4 | 7.6 | ||
| 19.02.2022 | LensA | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.02.2022 | NiceH | 2-0 | 74 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 17.01.2022 | Cape Verde IslandsA | 1-1 | 70 | – | 6.0 | ||
| 22.12.2021 | MetzH | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 09.12.2021 | RangersH | 1-1 | 44 | 1 | 7.2 | ||
| 05.12.2021 | BordeauxA | 2-2 | 14↑ | 1 | 6.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2024 · 115 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
02.2022
Milli takımKadroda yok
5 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






