Moussa Dembélé
France · Attacker

Moussa Dembélé

YAŞ29
BOY183
KİLO73
DOĞUM YERİPontoise
LİGPro League
BU SEZON3G · 0A
Gol33.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut66.00 / 90
Başarılı dripling22.00 / 90
Kazanılan ikili66.00 / 90
Rating8.00
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 3.000.31
Şut 6.002.44
Başarılı dripling 2.000.41
Kazanılan ikili 6.004.48
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Pro League2026 · Al-Ettifaq · 4 maç 3gol2.
🥉 Ligue 12021 · Lyon · 30 maç 21gol3.
13. Pro League2023 · Al-Ettifaq · 25 maç 12gol13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 La Liga2020/2021 · Spain
🏆 Emirates Cup2019 · World
🏆 Scottish Cup2017/2018 · Scotland
🏆 Premiership2017/2018 · Scotland
🏆 League Cup2017/2018 · Scotland
🏆 League Cup2016/2017 · Scotland
🏆 Premiership2016/2017 · Scotland
🏆 Scottish Cup2016/2017 · Scotland
🥈 Coupe de la Ligue2019/2020 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 27 G+A
2020 1 2021 27 2022 3 2026 3
GolAsist
2026/27 1 90 3 0 8.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Pro LeagueAl-Ettifaq 1 90 3 0 8.00
Şut6%83 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan6%67
Faul22 kazanılan
Penaltı2
İlk 111
G+A / 903.0
2022/23 33 884 3 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lyon 33 884 3 0 6.59
Şut24%54 isabet
Kilit pas4
Drible4%33 başarı
İkili kazanılan44%41
Müdahale8
Faul173 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11825 yedek
G+A / 900.31
Kart1
2021/22 36 2.695 22 5 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lyon 30 2.209 21 4 7.11
UEFA Europa LeagueLyon 6 486 1 1 6.87
Şut87%56 isabet
Kilit pas35
Drible29%60 başarı
İkili kazanılan142%43
Müdahale19
Faul3923 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı5
İlk 11315 yedek
G+A / 900.9
Kart6
Kaptan16maçta
2020/21 35 810 1 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lyon 16 670 1 0 6.49
La LigaAtletico Madrid 17 95 0 0 6.52
UEFA Champions LeagueAtletico Madrid 2 45 0 0 6.65
Şut30%40 isabet
Kilit pas8
Drible11%44 başarı
İkili kazanılan48%38
Müdahale2
Faul207 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11629 yedek
G+A / 900.11
Kart3
TOPLAM GOL4713 penaltı
İLK 117647 yedek girdi
KART16
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR47 gol
1-15' — 8 16-30' — 9 31-45' — 6 46-60' — 5 61-75' — 6 76-90+' — 13 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 13 76-90+'
  • 1-15' 8 %17
  • 16-30' 9 %19
  • 31-45' 6 %13
  • 46-60' 5 %11
  • 61-75' 6 %13
  • 76-90+' 13 %28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 33 4-2-3-1 — 32 3-4-2-1 — 12 3-4-1-2 — 8 4-4-2 — 8 5-3-2 — 8 101 maç
  • 4-3-333%33
  • 4-2-3-132%32
  • 3-4-2-112%12
  • 3-4-1-28%8
  • 4-4-28%8
  • 5-3-28%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
14.08.2026 Al RiyadhH 4-2 90 3 6 8.0
19.05.2023 MonacoH 3-1
14.05.2023 Clermont FootA 2-1 13 6.3
07.05.2023 MontpellierH 5-4
28.04.2023 StrasbourgA 1-2
23.04.2023 MarseilleH 1-2
14.04.2023 ToulouseA 1-2
09.04.2023 RennesH 3-1
02.04.2023 Paris Saint GermainA 0-1 21 1 6.6
17.03.2023 NantesH 1-1 25 6.3
10.03.2023 LilleA 3-3 14 1 6.3
05.03.2023 LorientH 0-0 17 1 6.7
25.02.2023 AngersA 1-3 67 6.3
17.02.2023 AuxerreA 2-1 90 1 1 7.2
12.02.2023 LensH 2-1 24 3 6.0
04.02.2023 Estac TroyesA 1-3
01.02.2023 Stade Brestois 29H 0-0 10 1 6.2
29.01.2023 AjaccioA 0-2
14.01.2023 StrasbourgH 1-2
11.01.2023 NantesA 0-0
01.01.2023 Clermont FootH 0-1 17 6.7
28.12.2022 Stade Brestois 29A 2-4 9 6.3
11.11.2022 NiceH 1-1 23 1 6.9
06.11.2022 MarseilleA 1-0 45 6.5
30.10.2022 LilleH 1-0 66 2 6.9
22.10.2022 MontpellierA 1-2 64 6.6
16.10.2022 RennesA 3-2 90 1 6.5
07.10.2022 ToulouseH 1-1 68 1 6.6
18.09.2022 Paris Saint GermainH 0-1 90 2 6.6
11.09.2022 MonacoA 2-1 28 2 5.9
07.09.2022 LorientA 3-1 45 2 6.9
03.09.2022 AngersH 5-0 24 1 1 7.3
31.08.2022 AuxerreH 2-1 9 1 6.6
28.08.2022 ReimsA 1-1 25 1 3 7.3
21.05.2022 Clermont FootAC 1-2 90 1 2 7.6
14.05.2022 NantesHC 3-2 63 1 1 7.2
08.05.2022 MetzAC 3-2 90 2 5 8.0
01.05.2022 MarseilleAC 0-3 90 1 1 3 7.2
23.04.2022 MontpellierHC 5-2 90 1 6 7.6
20.04.2022 Stade Brestois 29AC 2-1 90 1 7 6.6
17.04.2022 BordeauxHC 6-1 90 2 1 2 8.9
14.04.2022 West HamHC 0-3 90 2 7.2
10.04.2022 StrasbourgA 1-1 84 1 5.9
07.04.2022 West HamAC 1-1 90 2 6.3
03.04.2022 AngersHC 3-2 90 2 3 8.3
20.03.2022 ReimsAC 0-0 77 3 6.5
17.03.2022 FC PortoH 1-1 65 1 3 7.3
13.03.2022 RennesH 2-4 90 1 5 7.9
09.03.2022 FC PortoA 0-1 90 1 3 7.5
04.03.2022 LorientA 1-4 71 1 1 3 8.9
27.02.2022 LilleH 0-1 63 1 6.3
12.02.2022 NiceH 2-0 73 1 1 7.2
05.02.2022 MonacoA 2-0 90 2 6.3
01.02.2022 MarseilleH 2-1 26 1 4 6.6
21.01.2022 Saint EtienneH 1-0 62 1 1 7.2
16.01.2022 Estac TroyesA 0-1 81 1 3 6.9
09.01.2022 Paris Saint GermainH 1-1 90 2 6.5
22.12.2021 MetzHC 1-1 90 4 5.3
12.12.2021 LilleAC 0-0 90 4 7.3
09.12.2021 RangersHC 1-1 76 1 6.0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 105 maç
Al-Ettifaq 1maç 2026
Lyon 85maç 2020–2022
France U21 2017–2021
Atletico Madrid 19maç 2020
Celtic 2016–2017
Fulham 2013–2015
France U19 2015
France U17 2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-26 Lyon Al-Ettifaq free transfer
2021-07-01 Atletico Madrid Lyon
2021-06-30 Atlético Lyon End of loan
2021-01-13 Lyon Atlético Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.50m</i>
2018-08-31 Celtic Lyon € 2.2M
2016-07-01 Fulham Celtic free transfer
2014-07-01 Fulham U18 Fulham -
2012-07-15 Paris SG U17 Fulham U18 €360k
2011-07-01 PSG Youth Paris SG U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
06.2023 SakatlıkKadroda yok 5 maç
08.2022 SakatlıkŞüpheli 1 maç
02.2022 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
11.2021 Kaval kemiği sakatlığıKadroda yok 5 maç
09.2021 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
09.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam