Belgium · Defender
Tom Vandenberghe
LİGCONCACAF Champions League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.04 / 90
Asist00.00 / 90
Şut110.49 / 90
Kilit pas160.72 / 90
Başarılı dripling100.45 / 90
Kazanılan ikili924.14 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2025 · 166 defanslar
- Müdahale 1.89 %75
- Pas arası 1.03 %48
- Blok 0.27 %19
- İkili mücadele %61 %81
- Pas isabeti %85 %36
- Faul (az iyi) 0.41 %95
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2000 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
US Open Cup2024 · United-States · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
30
2.000
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas16
Drible10%48 başarı
İkili kazanılan92%61
Müdahale42
Faul929 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11228 yedek
G+A / 900.04
Kart2
2024/25
6
238
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan12%52
Müdahale5
Faul42 kazanılan
İlk 1133 yedek
2023/24
26
1.814
2
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas12
Drible16%53 başarı
İkili kazanılan73%49
Müdahale26
Faul2225 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11215 yedek
G+A / 900.15
Kart3
2022/23
29
1.825
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas14
Drible15%52 başarı
İkili kazanılan81%51
Müdahale29
Faul2428 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111910 yedek
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 112511 yedek girdi
KART2
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %100
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-317%49
- 4-2-3-113%37
- 4-1-4-12%6
- 4-4-1-11%3
- 4-4-21%3
- 5-3-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Houston DynamoH | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 05.10.2025 | Minnesota United FCA | 3-0 | 74 | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | Los Angeles GalaxyA | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.09.2025 | Vancouver WhitecapsH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | Real Salt LakeA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.09.2025 | AustinH | 1-2 | 35↑ | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | Colorado RapidsH | 4-2 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 25.08.2025 | Seattle SoundersA | 5-2 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | San DiegoH | 0-2 | 50 | 1 | 7.0 | ||
| 27.07.2025 | Vancouver WhitecapsA | 3-0 | 30↑ | 2 | 6.6 | ||
| 20.07.2025 | New York City FCH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 13.07.2025 | Seattle SoundersH | 2-3 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 29.06.2025 | Real Salt LakeH | 1-1 | 45↑ | 1 | 7.3 | ||
| 26.06.2025 | CharlotteH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.06.2025 | FC DallasH | 2-4 | 78 | – | 6.6 | ||
| 09.06.2025 | Los Angeles FCA | 3-1 | 81 | – | 6.7 | ||
| 01.06.2025 | Houston DynamoA | 1-3 | 63 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | New England RevolutionH | 3-3 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | San DiegoA | 0-0 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | Los Angeles GalaxyH | 1-0 | 31 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | FC CincinnatiA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.04.2025 | San Jose EarthquakesA | 3-5 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.04.2025 | Portland TimbersH | 2-4 | 69 | – | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | St. Louis CityH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 30.03.2025 | FC DallasA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.03.2025 | Los Angeles FCH | 0-2 | 87 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Minnesota United FCH | 3-3 | 59 | – | 6.5 | ||
| 09.03.2025 | DC UnitedA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2025 | San Jose EarthquakesH | 1-2 | 34↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | AustinA | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.10.2024 | FC DallasA | 2-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 06.10.2024 | Los Angeles FCH | 0-3 | 45 | – | 6.3 | ||
| 29.09.2024 | St. Louis CityA | 3-1 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | Minnesota United FCH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2024 | Colorado RapidsH | 4-1 | 59 | 1 | 7.3 | ||
| 25.08.2024 | Orlando City SCH | 3-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 05.11.2023 | St. Louis CityH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 30.10.2023 | St. Louis CityA | 1-4 | 92 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 26.10.2023 | San Jose EarthquakesH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 22.10.2023 | Minnesota United FCH | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 08.10.2023 | Real Salt LakeA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.10.2023 | St. Louis CityA | 4-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 24.09.2023 | Houston DynamoH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.09.2023 | Nashville SCH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.09.2023 | Minnesota United FCA | 0-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 09.09.2023 | Inter MiamiA | 3-2 | 89 | – | 6.0 | ||
| 03.09.2023 | St. Louis CityH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.08.2023 | San Jose EarthquakesH | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 16.07.2023 | AustinA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.07.2023 | Real Salt LakeH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.07.2023 | Houston DynamoA | 2-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 02.07.2023 | Vancouver WhitecapsH | 3-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 04.06.2023 | Vancouver WhitecapsA | 1-1 | 42 | – | 6.9 | ||
| 01.06.2023 | FC DallasH | 2-1 | 64 | – | 6.9 | ||
| 28.05.2023 | Portland TimbersH | 4-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 21.05.2023 | St. Louis CityA | 4-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.05.2023 | Los Angeles FCA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.05.2023 | Minnesota United FCH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.05.2023 | Seattle SoundersA | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 30.04.2023 | CF MontrealH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 91 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 2000 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.7Major League Soccer 2025
PERFORMANS61.62000 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%59
Dakika
%76
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%67
Dakika
%86
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gael AlonsoFC Andorra · 23
%95
2gol
0asist
84scout
€1.00M
Segunda División
Loic NégoLe Havre · 34
%92
0gol
0asist
66scout
€600K
Ligue 1
Federico ÁlvarezTigre · 31
%86
0gol
0asist
52scout
Liga Profesional Argentina
Rıdvan YılmazBeşiktaş · 24
%85
0gol
0asist
66scout
Süper Lig
Ismail JakobsGalatasaray · 26
%73
0gol
1asist
62scout
€8.00M
Süper Lig
Nordi MukieleSunderland · 28
%71
3gol
3asist
64scout
Premier League
Alessandro Di PardoSampdoria · 26
%67
1gol
1asist
72scout
€800K
Serie B
Nicolás DíazPuebla · 26
%60
0gol
1asist
68scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum