LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili810.14 / 90
Rating7.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
10.146.21
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
3
71
0
0
7.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan8%67
Müdahale3
İlk 1112 yedek
2025/26
31
2.123
1
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas10
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan134%61
Müdahale63
Faul3119 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11247 yedek
G+A / 900.04
Kart10
2024/25
38
2.271
1
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas2
Drible9%82 başarı
İkili kazanılan119%58
Müdahale41
Faul2516 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112414 yedek
G+A / 900.08
Kart9
2023/24
32
2.792
1
4
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%40 isabet
Kilit pas19
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan181%60
Müdahale68
Faul3730 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1132
G+A / 900.16
Kart131
Kaptan1maçta
2022/23
32
2.632
1
2
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%23 isabet
Kilit pas17
Drible14%67 başarı
İkili kazanılan203%63
Müdahale94
Faul3418 kazanılan
İlk 11293 yedek
G+A / 900.1
Kart81
Kaptan27maçta
2021/22
30
840
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas5
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan46%65
Müdahale23
Faul68 kazanılan
İlk 11921 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 116234 yedek girdi
KART20
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA53
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-172%78
- 4-1-4-114%15
- 3-4-2-12%2
- 4-3-32%2
- 4-4-1-11%1
- 4-4-21%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Çorum FKH | 6-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | AlanyasporA | 1-0 | 71 | – | 7.6 | ||
| 16.08.2026 | EyüpsporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2026 | RizesporA | 2-2 | 92 | 2 | 7.0 | ||
| 01.05.2026 | Gazişehir GaziantepA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | Fatih KaragümrükH | 0-0 | 85 | – | 7.2 | ||
| 10.04.2026 | AntalyasporH | 4-2 | 93 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | FenerbahceA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | GoztepeH | 4-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | Istanbul BasaksehirA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | AlanyasporH | 2-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | KonyasporH | 2-1 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 26.01.2026 | EyüpsporA | 2-2 | 95 | 2 | 6.9 | ||
| 19.01.2026 | KayserisporH | 1-0 | 90 | 2 | 8.3 | ||
| 20.12.2025 | RizesporH | 1-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | TrabzonsporA | 3-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.12.2025 | Gazişehir GaziantepH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2025 | Fatih KaragümrükA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.11.2025 | SamsunsporH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 02.11.2025 | FenerbahceH | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 26.10.2025 | KasimpasaA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.10.2025 | KonyasporA | 0-2 | 99 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | GenclerbirligiH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | GalatasarayA | 1-1 | 66 | 1 | 7.0 | ||
| 29.09.2025 | KocaelisporH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.09.2025 | KayserisporA | 0-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.09.2025 | GoztepeA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | AlanyasporA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2025 | LausanneH | 0-1 | 96 | 1 | 7.3 | ||
| 21.08.2025 | LausanneA | 1-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 17.08.2025 | EyüpsporH | 2-1 | 70 | – | 6.2 | ||
| 14.08.2025 | St Patrick's Athl.H | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.08.2025 | St Patrick's Athl.A | 1-4 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.06.2025 | BB BodrumsporA | 0-4 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | RizesporH | 1-2 | 1↑ | – | – | ||
| 25.04.2025 | HataysporH | 5-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | GoztepeA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.04.2025 | KasimpasaA | 1-1 | 17 | – | 6.2 | ||
| 29.03.2025 | GalatasarayH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | KonyasporA | 1-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 10.03.2025 | Gazişehir GaziantepH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | KayserisporH | 2-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 15.02.2025 | TrabzonsporH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 08.02.2025 | SivassporA | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 30.01.2025 | TwenteA | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 26.01.2025 | AntalyasporA | 1-1 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 22.01.2025 | Athletic ClubH | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | SamsunsporH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.01.2025 | BB BodrumsporH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2025 | RizesporA | 1-1 | 49↑ | – | 7.3 | ||
| 21.12.2024 | AlanyasporH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.12.2024 | Adana DemirsporA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 12.12.2024 | Bodo/GlimtA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.12.2024 | FenerbahceH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.12.2024 | HataysporA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.11.2024 | Maccabi Tel AvivH | 1-3 | 70↑ | – | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | GoztepeH | 2-4 | 59 | – | 6.3 | ||
| 06.11.2024 | Malmo FFH | 2-1 | 12↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 02.11.2024 | KasimpasaH | 1-3 | 81 | – | 6.3 |
ŞUT16
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%6.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%38
- Korner5%31
- Açık oyun4%25
- Duran top1%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak10%62
- Kafa5%31
- Sağ ayak1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 4 %25
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 3 %19
- 46-60' 3 %19
- 61-75' 4 %25
- 76-90+' 1 %6
AKSİYON HARİTASI1394 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1394
- Pas971%73
- Uzaklaştırma75%6
- Top kazanma54%4
- Hava topu54%4
- Müdahale42%3
- Top teması36%3
- Faul29%2
- Pas arası26%2
- Korner kazandırma22%2
- Kurtarış17%1
PİYASA DEĞERİ€6.00M+9.1%
KAÇIRDIĞI MAÇ12
DİSİPLİN12kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 182 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-04-30
C. Rizespor Yth
→
C. Rizespor U21
-
C. Rizespor Yth
→
C. Rizespor U21
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
03.2026
SakatlıkKadroda yok
6 maç
05.2025
SakatlıkŞüpheli
2 maç
12.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Süper Lig2023 · Rizespor
12sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1757 dk
Öne çıkıyor: Pas hacmi yüksek savunmacı
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU80.0Süper Lig 2025
PERFORMANS81.31757 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
93.8
Defansif bek
93.5
Agresif stoper
90.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%97
Dakika
%77
Değer / getiri
%9
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%98
Dakika
%84
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
58.75
62
95
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
81.3
76
100
İkili mücadele kazanma
61.11
64
96
Müdahale / 90
2.41
2.2
100
Pas arası / 90
1.59
1.8
88
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Martin MoormannFC BW Linz · 24
%95
1gol
0asist
81scout
€400K
Bundesliga
Lewis MillerBlackburn · 25
%79
2gol
2asist
77scout
Championship
George CampbellCF Montreal · 24
%74
0gol
1asist
78scout
Major League Soccer
Kike SalasSevilla · 23
%73
1gol
0asist
78scout
€8.00M
La Liga
Youri BaasAjax · 22
%71
0gol
0asist
68scout
€20.00M
UEFA Champions League
Leonardo MoralesBelgrano Cordoba · 34
%64
0gol
0asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Stefan PoschFSV Mainz 05 · 28
%63
0gol
0asist
70scout
€6.00M
Bundesliga
Ethan AmpaduLeeds · 25
%60
1gol
1asist
74scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Menemenspor
Celik Zenica