LİGNM Cupen
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.09 / 90
Kilit pas50.44 / 90
Başarılı dripling30.26 / 90
Kazanılan ikili585.12 / 90
Rating6.67
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2025 · 88 defanslar
- Müdahale 2.21 %86
- Pas arası 1.41 %85
- Blok 0.62 %66
- İkili mücadele %59 %63
- Pas isabeti %89 %78
- Faul (az iyi) 1.24 %24
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1019 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Eliteserien2014 · Norway · 2nd Place
🥈
Eliteserien2013 · Norway · 2nd Place
🥈
NM Cupen2013 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
30
1.019
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan58%59
Müdahale25
Faul1423 kazanılan
İlk 11624 yedek
Kart1
2024/25
24
792
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas5
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan46%64
Müdahale21
Faul810 kazanılan
İlk 11816 yedek
Kart3
2023/24
10
742
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan40%61
Müdahale13
Faul810 kazanılan
İlk 1191 yedek
Kart1
2022/23
14
362
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan18%67
Müdahale11
Faul44 kazanılan
İlk 1159 yedek
Kart1
2021/22
17
1.182
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas15
Drible9%50 başarı
İkili kazanılan63%61
Müdahale22
Faul1128 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11143 yedek
Kart2
2020/21
30
2.473
1
3
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%12 isabet
Kilit pas34
Drible21%48 başarı
İkili kazanılan142%59
Müdahale65
Faul2541 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1130
G+A / 900.15
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 111336 yedek girdi
KART4
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-214%33
- 4-2-3-19%21
- 4-1-4-17%16
- 3-1-4-26%14
- 5-4-14%9
- 3-4-33%7
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | RosenborgA | 6-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | SandefjordH | 2-6 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | Kristiansund BKA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | VikingH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | ValerengaA | 2-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | FredrikstadH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | KFUM OsloH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | TromsoA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 2-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 14.09.2025 | Ham-KamA | 1-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | MoldeH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | BryneA | 2-2 | 62↑ | – | 7.2 | ||
| 15.08.2025 | Bodo/GlimtH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | HaugesundH | 2-0 | 80↑ | – | 7.7 | ||
| 30.07.2025 | Bodo/GlimtA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2025 | FredrikstadA | 3-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.07.2025 | MoldeA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.07.2025 | TromsoH | 2-3 | 69↑ | – | 6.6 | ||
| 05.07.2025 | VikingA | 1-0 | 79↑ | – | 7.2 | ||
| 29.06.2025 | ValerengaH | 0-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 22.06.2025 | KFUM OsloA | 5-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 31.05.2025 | Ham-KamH | 0-3 | 61↑ | 1 | 7.0 | ||
| 25.05.2025 | SandefjordA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2025 | BryneH | 0-2 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 04.05.2025 | Kristiansund BKH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.04.2025 | BrannH | 1-2 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 10.04.2025 | BrannA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | HaugesundA | 0-5 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | RosenborgH | 1-2 | 61 | – | 6.3 | ||
| 01.12.2024 | MoldeH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.11.2024 | TromsoA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | KFUM OsloH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 03.11.2024 | RosenborgA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | FredrikstadH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.10.2024 | Kristiansund BKA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.09.2024 | Ham-KamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | Sarpsborg 08 FFH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | HaugesundA | 0-0 | 2↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | Bodo/GlimtH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | VikingA | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | LillestromH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2024 | SandefjordA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.08.2024 | BrannH | 2-3 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 28.07.2024 | ODD BallklubbA | 2-0 | 101 | 1 | 6.9 | ||
| 21.07.2024 | TromsoH | 0-1 | 87 | – | 6.9 | ||
| 13.07.2024 | LillestromA | 3-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 08.07.2024 | SandefjordH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.06.2024 | BrannA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.06.2024 | ODD BallklubbH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.05.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2024 | HaugesundH | 2-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 16.05.2024 | FredrikstadA | 4-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | VikingH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2023 | VikingH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.10.2023 | ODD BallklubbH | 3-1 | 15 | – | 6.5 | ||
| 08.10.2023 | HaugesundA | 1-0 | 80 | – | 6.5 | ||
| 01.10.2023 | Bodo/GlimtA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.09.2023 | MoldeH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.09.2023 | SandefjordA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 125 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1019 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.8Eliteserien 2025
PERFORMANS73.11019 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 168 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%93
Dakika
%57
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%92
Dakika
%72
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marvin YoungSparta Rotterdam · 20
%95
0gol
1asist
82scout
Eredivisie
Leonardo JaraGodoy Cruz · 34
%90
0gol
0asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Bernardo1899 Hoffenheim · 30
%85
0gol
0asist
71scout
€4.00M
Bundesliga
Jeanuël BelocianVfL Wolfsburg · 20
%79
0gol
1asist
77scout
€12.00M
Bundesliga
Youri BaasAjax · 22
%71
0gol
0asist
68scout
€20.00M
UEFA Champions League
Diego RicoGetafe · 32
%69
0gol
0asist
65scout
€1.20M
La Liga
Luc MarijnissenDender · 22
%66
1gol
0asist
74scout
Jupiler Pro League
Martin MoormannFC BW Linz · 24
%60
1gol
0asist
81scout
€400K
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


