LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.39 / 90
Kilit pas10.39 / 90
Başarılı dripling10.39 / 90
Kazanılan ikili197.37 / 90
Rating6.65
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 69 defanslar
- Müdahale 1.16 %28
- Pas arası 0.00 %0
- Blok 0.39 %38
- İkili mücadele %68 %88
- Pas isabeti %85 %50
- Faul (az iyi) 0.78 %50
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 232 dakika oynadı.
2026/27
3
232
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan19%68
Müdahale3
Faul2
İlk 113
2025/26
37
3.129
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas11
Drible11%44 başarı
İkili kazanılan182%57
Müdahale78
Faul3412 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1137
G+A / 900.03
Kart6
TOPLAM GOL0
İLK 11390 yedek girdi
KART6
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-211%33
- 4-2-3-19%27
- 3-4-1-28%24
- 3-1-4-22%6
- 3-4-2-12%6
- 3-4-31%3
MAÇ GEÇMİŞİ40 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | RAAL La LouvièreA | 2-2 | 88 | 0 | 7.0 | ||
| 22.08.2026 | CharleroiA | 2-0 | 69 | – | 6.7 | ||
| 16.08.2026 | Standard LiegeH | 3-3 | 75 | 1 | 6.2 | ||
| 23.05.2026 | Lommel UnitedH | 0-0 | 96 | – | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | Lommel UnitedA | 3-2 | 76 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Zulte WaregemA | 2-1 | 83 | – | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | RAAL La LouvièreH | 2-1 | 87 | – | 6.7 | ||
| 24.04.2026 | Cercle BruggeA | 2-1 | 88 | 1 | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | Cercle BruggeH | 1-4 | 84 | – | 6.2 | ||
| 12.04.2026 | Zulte WaregemH | 1-2 | 87 | – | 5.9 | ||
| 06.04.2026 | RAAL La LouvièreA | 0-1 | 86 | – | 7.9 | ||
| 22.03.2026 | GentH | 1-3 | 84 | – | 6.2 | ||
| 14.03.2026 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 88 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | Cercle BruggeA | 0-0 | 85 | – | 7.3 | ||
| 21.02.2026 | St. TruidenH | 1-4 | 65 | – | 7.0 | ||
| 14.02.2026 | OH LeuvenA | 3-2 | 93 | 1 | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | Zulte WaregemA | 1-0 | 86 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | GenkH | 1-2 | 82 | 2 | 5.9 | ||
| 25.01.2026 | AnderlechtA | 0-0 | 94 | – | 7.2 | ||
| 18.01.2026 | AntwerpH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.12.2025 | KV MechelenA | 1-1 | 78 | – | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | Standard LiegeH | 0-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 14.12.2025 | Club Brugge KVH | 1-5 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 05.12.2025 | RAAL La LouvièreA | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 29.11.2025 | KVC WesterloH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.11.2025 | AntwerpA | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.11.2025 | Zulte WaregemH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.11.2025 | Club Brugge KVA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | KVC WesterloA | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | KV MechelenH | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | GenkA | 2-1 | 97 | 1 | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | RAAL La LouvièreH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.09.2025 | GentA | 3-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | Union St. GilloiseH | 0-1 | 95 | 1 | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | CharleroiA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | OH LeuvenH | 0-1 | 10 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | AnderlechtH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.08.2025 | St. TruidenA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.08.2025 | Standard LiegeA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | Cercle BruggeH | 0-0 | 90 | – | 7.6 |
ŞUT17
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner8%47
- Duran top5%29
- Taç sonrası1%6
- Kontra atak1%6
- Açık oyun1%6
- Asist sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
- Kafa11%65
- Sağ ayak5%29
- Diğer1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 6 %35
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 4 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 40 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-07
NAC Breda U21
→
KSK Lierse Kem.
free transfer
NAC Breda U21
→
KSK Lierse Kem.
free transfer
2020-07-01
NAC Breda U17
→
NAC Breda U21
-
NAC Breda U17
→
NAC Breda U21
-
2018-07-01
NAC Breda Youth
→
NAC Breda U17
-
NAC Breda Youth
→
NAC Breda U17
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3129 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.2Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS67.03129 dk
KARARİzlemeye değer72/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
86.4
Agresif stoper
82.8
Klasik stoper
82.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%70
Dakika
%96
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%80
Dakika
%99
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
67
74
90
Pas hacmi / 90
40.99
42
98
Müdahale / 90
2.24
3
75
İkili mücadele kazanma
57.41
58
99
Pas arası / 90
1.18
1.9
62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jeanuël BelocianVfL Wolfsburg · 20
%95
0gol
1asist
77scout
€12.00M
Bundesliga
Matheus SilvaQarabag · 28
%86
1gol
0asist
60scout
UEFA Champions League
Dominic VinczeTSV Hartberg · 21
%79
1gol
0asist
80scout
€800K
Bundesliga
Leonardo JaraGodoy Cruz · 34
%77
0gol
0asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Martin MoormannFC BW Linz · 24
%63
1gol
0asist
81scout
€400K
Bundesliga
Marc BartraReal Betis · 34
%61
1gol
0asist
73scout
€1.00M
La Liga
Maxime ColinMetz · 34
%61
0gol
0asist
63scout
Ligue 1
Yerson MosqueraWolves · 24
%60
0gol
0asist
71scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
