Dominic Vincze
Austria · Defender

Dominic Vincze

YAŞ21
BOY188
KİLO80
BU SEZON1G · 0A
Gol10.04 / 90
Asist00.00 / 90
Şut90.39 / 90
Kilit pas50.22 / 90
Başarılı dripling100.44 / 90
Kazanılan ikili1155.04 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 56 defanslar
Müdahale — %76 (2.10) Pas arası — %55 (1.14) Blok — %62 (0.66) İkili mücadele — %35 (%56) Pas isabeti — %45 (%80) Faul (az iyi) — %67 (0.70) 57 ORT. % 76 55 62 35 45 67
  • Müdahale 2.10 %76
  • Pas arası 1.14 %55
  • Blok 0.66 %62
  • İkili mücadele %56 %35
  • Pas isabeti %80 %45
  • Faul (az iyi) 0.70 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2055 dakika oynadı.
2025/26 24 2.055 1 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaTSV Hartberg 24 2.055 1 0 6.95
Şut9%33 isabet
Kilit pas5
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan115%56
Müdahale48
Faul1611 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11231 yedek
G+A / 900.04
Kart2
2024/25 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueRapid Vienna 1 0 0 0
TOPLAM GOL0
İLK 1106 yedek girdi
FORMA53
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 4 4-2-2-2 — 1 4-3-1-2 — 1 6 maç
  • 4-2-3-14%67
  • 4-2-2-21%17
  • 4-3-1-21%17
MAÇ GEÇMİŞİ25 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.03.2026 Austria ViennaH 0-1 53 6.3
13.03.2026 Lask LinzA 0-0 90 1 8.0
08.03.2026 FC BW LinzH 1-1 90 1 6.3
01.03.2026 Red Bull SalzburgA 0-0 90 1 7.5
21.02.2026 Grazer AKH 1-0 90 1 6.9
14.02.2026 SCR AltachH 0-0 90 7.7
07.02.2026 Rapid ViennaA 1-1 90 6.3
13.12.2025 WSG WattensH 2-1 90 6.7
06.12.2025 Lask LinzH 2-2 90 1 6.5
30.11.2025 Sturm GrazH 0-1 90 1 7.2
22.11.2025 RiedH 2-0 90 7.5
08.11.2025 Wolfsberger ACA 1-2 90 5.9
01.11.2025 Austria ViennaH 2-1 90 1 1 8.2
25.10.2025 SCR AltachA 2-2 90 1 7.2
18.10.2025 Grazer AKA 0-0 90 7.5
05.10.2025 Lask LinzA 3-3 90 6.2
28.09.2025 Sturm GrazA 1-0 90 6.0
20.09.2025 Wolfsberger ACH 2-2 90 7.5
14.09.2025 RiedA 0-2 90 7.2
31.08.2025 Rapid ViennaH 0-1 90 7.2
24.08.2025 Austria ViennaA 1-3 90 1 6.9
16.08.2025 Red Bull SalzburgH 1-2 90 6.9
09.08.2025 FC BW LinzA 0-1 90 6.7
02.08.2025 WSG WattensA 4-2 22 6.5
24.10.2024 FC NoahH 1-0
ŞUT12
GOL3
xG1.4
xG FARKI+1.6over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
55' · xG 0.205 76' · xG 0.026 8' · xG 0.385 19' · xG 0.028 90' · xG 0.102 23' · xG 0.178 30' · xG 0.059 13' · xG 0.188 · GOL 86' · xG 0.0 · GOL 14' · xG 0.147 89' · xG 0.037 90' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 5 (%42) Duran top — 4 (%33) Taç sonrası — 1 (%8) Açık oyun — 1 (%8) Asist sonrası — 1 (%8) 12 şut
  • Korner5%42
  • Duran top4%33
  • Taç sonrası1%8
  • Açık oyun1%8
  • Asist sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
Kafa — 7 (%58) Sol ayak — 4 (%33) Diğer — 1 (%8) 12 şut
  • Kafa7%58
  • Sol ayak4%33
  • Diğer1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 3 %25
  • 16-30' 3 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %8
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 5 %42
PİYASA DEĞERİ€800K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 25 maç
TSV Hartberg 24maç 2025
Rapid Vienna 1maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 TSV Hartberg SK Rapid Wien Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 TSV Hartberg Rapid Vienna
2025-07-16 Rapid Vienna TSV Hartberg loan transfer
2025-07-01 Rapid Wien II Rapid Vienna -
2025-01-01 Rapid Vienna Rapid Wien II -
2024-07-01 Rapid Wien II Rapid Vienna -
2022-07-01 AKA Rapid U18 Rapid Wien II -
2020-07-01 AKA Rapid U16 AKA Rapid U18 -
2019-07-01 AKA Rapid U15 AKA Rapid U16 -
2018-07-01 Rapid Youth AKA Rapid U15 -
2013-08-01 Sportklub Jgd. Rapid Youth ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2055 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU80.3Bundesliga 2025
PERFORMANS63.82055 dk
KARARİzlemeye değer75/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 83.5
Agresif stoper 83.0
Klasik stoper 81.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %54
Dakika %74
Değer / getiri %70
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %73
Dakika %87
Değer / getiri %91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 63.8 74 86
Müdahale / 90 2.1 3 70
İkili mücadele kazanma 56.37 58 97
Pas hacmi / 90 30.18 42 72
Pas arası / 90 1.14 1.9 60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam