LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Şut20.90 / 90
Kilit pas10.45 / 90
Kazanılan ikili209.05 / 90
Rating7.10
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 58 defanslar
- Müdahale 6.33 %100
- Pas arası 1.36 %65
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %57 %37
- Pas isabeti %68 %4
- Faul (az iyi) 2.26 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 199 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Super League 12024 · Olympiakos Piraeus · 29 maç
7asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL LibertadoresNone · South America
🏆
UEFA Conference LeagueNone · Europe
🏆
Florida CupNone · World
🏆
Carioca Série ANone · Brazil
🏆
Super League 1None · Greece
🏆
CupNone · Greece
🏆
Copa do BrasilNone · Brazil
🏆
FIFA Intercontinental CupNone · World
🏆
Serie ANone · Brazil
🏆
Cup2024/2025 · Greece
🏆
Super League 12024/2025 · Greece
🏆
UEFA Conference League2023/2024 · Europe
🏆
CONMEBOL Libertadores2022 · South America
🏆
Copa do Brasil2022 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2019 · South America
🏆
Florida Cup2019 · World
🏆
Serie A2019 · Brazil
🏆
Carioca Série A2018/2019 · Brazil
🏆
Carioca Série A2017 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2012 · South America
🏆
FIFA Intercontinental Cup2012 · World
🥈
Carioca Série ANone · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL SudamericanaNone · South America · 2nd Place
🥈
Copa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental CupNone · World · 2nd Place
🥈
Serie BNone · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie ANone · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL LibertadoresNone · South America · 2nd Place
🥈
Carioca Série A2022 · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2022 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie A2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Libertadores2021 · South America · 2nd Place
🥈
Serie A2020/2021 · Brazil · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
Serie A2018 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2017 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Sudamericana2017 · South America · 2nd Place
🥈
Serie B2014 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
2
199
0
0
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan20%57
Müdahale14
Faul53 kazanılan
İlk 112
Kart1
2025/26
9
748
0
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas12
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan36%55
Müdahale14
Faul25 kazanılan
Ofsayt2
İlk 119
G+A / 900.24
Kaptan1maçta
2024/25
10
809
0
1
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%83 isabet
Kilit pas25
Drible12%40 başarı
İkili kazanılan53%51
Müdahale21
Faul711 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1191 yedek
G+A / 900.11
Kart2
Kaptan1maçta
2023/24
15
1.404
1
2
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas18
Drible30%64 başarı
İkili kazanılan92%61
Müdahale30
Faul1118 kazanılan
İlk 1115
G+A / 900.19
Kart1
2022/23
32
910
0
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas8
Drible22%59 başarı
İkili kazanılan63%61
Müdahale26
Faul311 kazanılan
İlk 111022 yedek
G+A / 900.1
Kart1
2021/22
36
508
0
3
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas15
Drible11%58 başarı
İkili kazanılan35%51
Müdahale11
Faul116 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11333 yedek
G+A / 900.53
Kart3
2020/21
28
1.821
0
1
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas15
Drible29%71 başarı
İkili kazanılan105%54
Müdahale37
Faul3122 kazanılan
İlk 11208 yedek
G+A / 900.05
Kart51
TOPLAM GOL93 penaltı
İLK 116312 yedek girdi
KART15
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 2 %22
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 5 %56
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %22
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-169%92
- 4-4-23%4
- 3-5-21%1
- 4-3-31%1
- 4-4-1-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları14verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | NEC NijmegenA | 2-1 | 113 | – | 7.5 | ||
| 04.08.2026 | NEC NijmegenH | 0-0 | 86 | 2 | 6.7 | ||
| 24.02.2026 | Bayer LeverkusenA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.02.2026 | Bayer LeverkusenH | 0-2 | 84 | – | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | AjaxA | 1-2 | 79 | – | 6.7 | ||
| 20.01.2026 | Bayer LeverkusenH | 2-0 | 92 | 2 | – | 7.6 | |
| 09.12.2025 | Kairat AlmatyAC | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 26.11.2025 | Real MadridH | 3-4 | 72 | – | 6.5 | ||
| 04.11.2025 | PSV EindhovenH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.09.2025 | PafosH | 0-0 | 61 | – | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | Asteras TripolisH | 2-0 | 90 | 3 | 7.0 | ||
| 13.03.2025 | Bodo/GlimtH | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 06.03.2025 | Bodo/GlimtAC | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.01.2025 | QarabagH | 3-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 23.01.2025 | FC PortoA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.12.2024 | TwenteH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.11.2024 | FCSBA | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 07.11.2024 | RangersH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2024 | Malmo FFA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 03.10.2024 | SC BragaH | 3-0 | 81 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 26.09.2024 | LyonA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.05.2024 | FiorentinaH | 1-0 | 120 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2024 | Aston VillaH | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.05.2024 | Aston VillaA | 2-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.04.2024 | FenerbahceA | 1-0 | 120 | 1 | 6.7 | ||
| 11.04.2024 | FenerbahceH | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2024 | Maccabi Tel AvivA | 1-6 | 105 | 1 | 7.3 | ||
| 07.03.2024 | Maccabi Tel AvivH | 1-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2024 | Ferencvarosi TCA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2024 | Ferencvarosi TCH | 1-0 | 90 | 1 | – | 8.3 | |
| 14.12.2023 | TSC Backa TopolaH | 5-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 30.11.2023 | SC FreiburgA | 5-0 | 84 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2023 | West HamA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.10.2023 | West HamH | 2-1 | 75 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 05.10.2023 | TSC Backa TopolaA | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.09.2023 | SC FreiburgH | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.11.2022 | AvaiH | 1-2 | 98 | – | 6.2 | ||
| 10.11.2022 | JuventudeA | 2-2 | 64 | 1 | 6.2 | ||
| 06.11.2022 | CoritibaA | 1-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 03.11.2022 | CorinthiansH | 1-2 | 9↑ | 1 | 6.7 | ||
| 26.10.2022 | SantosH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2022 | InternacionalH | 0-0 | 60 | – | 6.9 | ||
| 01.10.2022 | RB BragantinoH | 4-1 | 82 | – | 7.3 | ||
| 28.09.2022 | Fortaleza ECA | 3-2 | 63 | – | 6.3 | ||
| 18.09.2022 | FluminenseH | 1-2 | 89 | – | 6.7 | ||
| 11.09.2022 | GoiasA | 1-1 | 35↑ | – | 6.5 | ||
| 04.09.2022 | CearaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2022 | BotafogoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2022 | Atletico ParanaenseH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2022 | Sao PauloA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.07.2022 | Atletico GoianienseH | 4-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 24.07.2022 | AvaiA | 1-2 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 20.07.2022 | JuventudeH | 4-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 16.07.2022 | CoritibaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.07.2022 | CorinthiansA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.07.2022 | SantosA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.06.2022 | America MineiroH | 3-0 | 94 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 19.06.2022 | Atletico-MGA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2022 | CuiabaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.06.2022 | RB BragantinoA | 1-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 132 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
10.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super League 12026 · Olympiakos Piraeus
1sarı · 1 maç
🟥
Super League 12026 · Olympiakos Piraeus
1kırmızı · 1 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 658 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.9UEFA Champions League 2025
PERFORMANS65.2658 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 555 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%89
Dakika
%86
Değer / getiri
%26
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%92
Dakika
%70
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Berkay Yılmaz1. FC Nürnberg · 20
%95
0gol
7asist
77scout
€5.00M
2. Bundesliga
Callum BrittainMiddlesbrough · 27
%91
0gol
5asist
63scout
Championship
Jonas SternerDynamo Dresden · 23
%83
0gol
3asist
78scout
€600K
2. Bundesliga
Filip UgrinićValencia · 26
%75
0gol
3asist
63scout
La Liga
Kobbie MainooManchester United · 20
%69
1gol
2asist
69scout
Premier League
Daniel PereiraAustin · 25
%65
2gol
3asist
66scout
Major League Soccer
David HeroldKarlsruher SC · 22
%63
0gol
7asist
75scout
€3.50M
2. Bundesliga
Aksel Baran PoturHam-Kam · 23
%60
0gol
2asist
68scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

