Greece · Defender
Panagiotis Retsos
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Şut10.54 / 90
Başarılı dripling21.08 / 90
Kazanılan ikili94.85 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.540.34
Başarılı dripling
1.080.45
Kazanılan ikili
4.853.84
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
39.
Super League 12025 · Olympiakos Piraeus · 5 maç
2gol39.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super League 12024/2025 · Greece
🏆
Cup2024/2025 · Greece
🏆
UEFA Conference League2023/2024 · Europe
🏆
Super League 12016/2017 · Greece
🏆
Super League 12015/2016 · Greece
🥈
Cup2015/2016 · Greece · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
2
167
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan9%50
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 112
Kaptan2maçta
2025/26
10
886
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan43%62
Müdahale22
Faul81 kazanılan
İlk 1110
Kart1
Kaptan9maçta
2024/25
13
763
0
0
7.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan58%68
Müdahale23
Faul96 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1194 yedek
Kart2
Kaptan6maçta
2023/24
14
1.230
0
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas1
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan76%58
Müdahale20
Faul182 kazanılan
İlk 11131 yedek
G+A / 900.07
Kart3
2022/23
7
361
0
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan21%62
Müdahale9
Faul63 kazanılan
İlk 1143 yedek
Kart3
2021/22
36
190
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan11%69
Müdahale5
Faul33 kazanılan
İlk 11234 yedek
Kart1
2020/21
6
273
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan25%61
Müdahale5
Faul61 kazanılan
İlk 1142 yedek
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 116552 yedek girdi
KART13
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %50
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-191%80
- 3-4-2-113%11
- 3-5-24%4
- 4-4-24%4
- 3-4-1-21%1
- 4-1-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | NEC NijmegenAC | 2-1 | 103 | – | 6.5 | ||
| 04.08.2026 | NEC NijmegenHC | 0-0 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 24.02.2026 | Bayer LeverkusenAC | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.02.2026 | Bayer LeverkusenHC | 0-2 | 84 | – | 6.2 | ||
| 28.01.2026 | AjaxAC | 1-2 | 79 | 1 | 7.3 | ||
| 20.01.2026 | Bayer LeverkusenHC | 2-0 | 92 | – | 7.6 | ||
| 26.11.2025 | Real MadridHC | 3-4 | 90 | – | 5.6 | ||
| 15.11.2025 | ScotlandH | 3-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 04.11.2025 | PSV EindhovenHC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.10.2025 | BarcelonaAC | 6-1 | 95 | – | 6.3 | ||
| 01.10.2025 | ArsenalAC | 2-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 17.09.2025 | PafosHC | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | Asteras TripolisH | 2-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 23.03.2025 | ScotlandA | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 20.03.2025 | ScotlandH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | Bodo/GlimtHC | 2-1 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 06.03.2025 | Bodo/GlimtA | 3-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 30.01.2025 | QarabagH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | FC PortoA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.12.2024 | TwenteHC | 0-0 | 58 | – | 6.2 | ||
| 28.11.2024 | FCSBA | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 07.11.2024 | RangersHC | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.10.2024 | Malmo FFAC | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 03.10.2024 | SC BragaHC | 3-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 26.09.2024 | LyonAC | 2-0 | 82 | – | 7.3 | ||
| 29.05.2024 | FiorentinaH | 1-0 | 120 | – | 7.6 | ||
| 09.05.2024 | Aston VillaH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2024 | Aston VillaA | 2-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.04.2024 | FenerbahceH | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 14.03.2024 | Maccabi Tel AvivA | 1-6 | 120 | 1 | – | 6.3 | |
| 07.03.2024 | Maccabi Tel AvivH | 1-4 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 22.02.2024 | Ferencvarosi TCA | 0-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 15.02.2024 | Ferencvarosi TCH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2023 | TSC Backa TopolaH | 5-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.11.2023 | SC FreiburgA | 5-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2023 | West HamA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2023 | West HamH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2023 | TSC Backa TopolaA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2023 | SC FreiburgH | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.11.2022 | NantesH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.10.2022 | SC FreiburgA | 1-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 15.09.2022 | SC FreiburgH | 0-3 | 45 | – | 6.5 | ||
| 08.09.2022 | NantesA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.08.2022 | AtalantaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2022 | BolognaA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.08.2022 | NapoliH | 2-5 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 21.05.2022 | LazioA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2022 | TorinoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2022 | AC MilanH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2022 | CagliariA | 1-2 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 23.04.2022 | SampdoriaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2022 | AtalantaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2022 | InterA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2022 | GenoaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2022 | VeneziaH | 3-1 | 6 | – | – | ||
| 19.02.2022 | AS RomaA | 2-2 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 13.02.2022 | UdineseH | 4-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 06.02.2022 | JuventusA | 2-0 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 22.01.2022 | FC AugsburgH | 5-1 | 8↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.01.2022 | Borussia MonchengladbachA | 1-2 | 1↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 88 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-09-09
Olympiacos U20
→
Olympiacos
-
Olympiacos U20
→
Olympiacos
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
SakatlıkKadroda yok
4 maç
10.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super League 12023 · Olympiakos Piraeus
10sarı · 27 maç
🟥
Super League 12023 · Olympiakos Piraeus
1kırmızı · 27 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 796 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.0UEFA Champions League 2025
PERFORMANS65.5796 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 498 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%71
Dakika
%90
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%77
Dakika
%67
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kobe FranklinToronto FC · 22
%95
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Daniel SchneiderKFUM Oslo · 23
%74
0gol
0asist
69scout
Eliteserien
Dominic VinczeTSV Hartberg · 21
%72
1gol
0asist
80scout
€800K
Bundesliga
Leonardo BalerdiMarseille · 26
%68
0gol
1asist
66scout
€18.00M
Ligue 1
Lucas NoubiDeportivo La Coruna · 20
%66
1gol
0asist
80scout
€1.50M
Segunda División
Osaze UrhoghideFC Dallas · 25
%65
2gol
0asist
74scout
Major League Soccer
Alexander BarbozaBotafogo · 30
%64
0gol
0asist
64scout
Serie A
Benedikt Gimber1. FC Heidenheim · 28
%60
0gol
0asist
67scout
€1.50M
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Sheff Utd