BU SEZON0G · 0A
Şut21.96 / 90
Kilit pas10.98 / 90
Kazanılan ikili32.93 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.965.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup2023/2024 · Spain
🏆
FIFA Intercontinental Cup2022 Morocco · World
🏆
UEFA Super Cup2022/2023 · Europe
🏆
Copa del Rey2022/2023 · Spain
🏆
La Liga2021/2022 · Spain
🏆
Super Cup2021/2022 · Spain
🏆
Copa del Rey Juvenil2021/2022 · Spain
🏆
UEFA Champions League2021/2022 · Europe
🏆
UEFA Youth League2019/2020 · Europe
🥈
La Liga2022/2023 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Cup2022/2023 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2026/27
4
109
0
0
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan3%33
Müdahale1
İlk 1122 yedek
2025/26
40
2.519
6
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%56 isabet
Kilit pas44
Drible36%42 başarı
İkili kazanılan136%45
Müdahale30
Faul3363 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112911 yedek
G+A / 900.25
Kart6
2024/25
38
466
0
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas4
Drible3%23 başarı
İkili kazanılan34%41
Müdahale11
Faul910 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11236 yedek
Kart1
2023/24
16
646
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas7
Drible13%48 başarı
İkili kazanılan39%44
Müdahale5
Faul1111 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11511 yedek
Kart1
2021/22
4
37
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan3%60
TOPLAM GOL1
İLK 111259 yedek girdi
KART4
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-240%59
- 4-2-3-19%13
- 4-3-38%12
- 4-1-4-16%9
- 5-3-24%6
- 4-5-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | MonacoA | 4-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 20.08.2026 | MonacoH | 2-3 | 47 | 2 | 6.3 | ||
| 29.07.2026 | FenerbahçeH | 1-1 | 17↑ | 1 | 6.3 | ||
| 21.07.2026 | FenerbahçeA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2026 | AlmeriaA | 1-0 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 24.05.2026 | Deportivo La CorunaH | 0-2 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | Racing SantanderA | 4-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 09.05.2026 | ZaragozaH | 2-0 | 63 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Las PalmasA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | FC AndorraA | 1-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2026 | EibarH | 0-0 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Cultural LeonesaA | 1-0 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 31.03.2026 | CadizH | 3-0 | 71 | 1 | 7.7 | ||
| 22.03.2026 | MirandesA | 2-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | LeganesH | 3-2 | 86 | – | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | MalagaA | 3-3 | 84 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.02.2026 | HuescaH | 1-0 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | Sporting GijonA | 2-2 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 14.02.2026 | Granada CFA | 5-1 | 65 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.02.2026 | CastellónH | 0-4 | 90 | – | 6.0 | ||
| 31.01.2026 | CordobaA | 3-1 | 66 | 1 | – | 7.2 | |
| 24.01.2026 | AlbaceteH | 0-1 | 71 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | AD Ceuta FCA | 0-3 | 73 | 2 | 6.9 | ||
| 11.01.2026 | LeganesA | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.01.2026 | Racing SantanderH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 19.12.2025 | EibarA | 3-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | FC AndorraH | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 06.12.2025 | HuescaA | 1-4 | 84 | 2 | 3 | 8.6 | |
| 29.11.2025 | MalagaH | 1-1 | 81 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 24.11.2025 | Real Sociedad IIA | 1-0 | 62 | 2 | 6.5 | ||
| 14.11.2025 | Las PalmasH | 0-1 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | CadizA | 0-0 | 57 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2025 | Granada CFH | 2-1 | 84 | – | 7.3 | ||
| 26.10.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-1 | 86 | – | 7.2 | ||
| 19.10.2025 | Sporting GijonH | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 12.10.2025 | BurgosA | 0-1 | 70 | 1 | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | MirandesH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | Cultural LeonesaH | 0-1 | 49↑ | 1 | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | AlbaceteA | 2-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | AlmeriaH | 3-1 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 29.08.2025 | ValenciaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2025 | SevillaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Celta VigoA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2025 | Celta VigoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | MallorcaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | Athletic ClubH | 0-2 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | ValenciaA | 3-0 | 69 | 1 | 6.7 | ||
| 02.05.2025 | Rayo VallecanoA | 1-0 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 23.04.2025 | Real MadridH | 0-1 | 21↑ | 1 | 6.2 | ||
| 18.04.2025 | EspanyolA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | Las PalmasH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | ValladolidA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | VillarrealH | 1-2 | 23↑ | 2 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | OsasunaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Atletico MadridH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | LeganesA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | Real BetisH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2025 | GironaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | AlavesA | 0-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 102 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 2519 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0Segunda División 2025
PERFORMANS44.72519 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
74.2
Box-to-box orta saha
71.9
Numara 10
68.8
Top kapan ön libero
0
Derinden oyun kurucu
0
Box-to-box orta saha
0
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%68
Dakika
%88
Değer / getiri
%27
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%67
Dakika
%95
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Kilit pas / 90
1.57
1.8
87
Ortalama rating
6.83
7.2
95
Performans skoru
44.7
76
59
Gol / 90
0.21
0.22
96
Başarılı drible / 90
1.29
1.5
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ludwig ThorellMjallby AIF · 20
%95
3gol
2asist
73scout
Allsvenskan
Nermin KarićVirtus Entella · 26
%90
3gol
4asist
69scout
€650K
Serie B
Sofiane DiopNice · 25
%81
8gol
2asist
61scout
€12.00M
Ligue 1
Finn Ole Becker1. FC Nürnberg · 25
%79
3gol
3asist
71scout
€1.50M
2. Bundesliga
Santi GarcíaGIL Vicente · 24
%66
6gol
3asist
64scout
Primeira Liga
Issa DoumbiaVenezia · 22
%65
8gol
5asist
72scout
€2.40M
Serie B
Kaoru MitomaBrighton · 28
%62
3gol
1asist
50scout
€25.00M
Premier League
Marcus TavernierBournemouth · 26
%60
7gol
4asist
60scout
€23.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



