Gustav Ølsted Marcussen
Denmark · Attacker

Gustav Ølsted Marcussen

YAŞ27
BOY178 cm
LİGSuperliga
BU SEZON4G · 2A
Gol40.18 / 90
Asist20.09 / 90
Şut231.03 / 90
Kilit pas281.25 / 90
Başarılı dripling301.34 / 90
Kazanılan ikili833.72 / 90
Rating6.59
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2025 · 74 orta sahalar
Kilit pas — %67 (1.25) Asist — %37 (0.09) Drible — %81 (1.34) Pas isabeti — %38 (%81) Top kapma — %3 (1.39) İkili mücadele — %8 (%41) 39 ORT. % 67 37 81 38 3 8
  • Kilit pas 1.25 %67
  • Asist 0.09 %37
  • Drible 1.34 %81
  • Pas isabeti %81 %38
  • Top kapma 1.39 %3
  • İkili mücadele %41 %8
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2008 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
27. Superliga2025 · FC Fredericia · 14 maç 4gol27.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 1. DivisionNone · Denmark · 2nd Place
🥈 1. Division2024/2025 · Denmark · 2nd Place
2025/26 29 2.008 4 2 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaFC Fredericia 29 2.008 4 2 6.59
Şut23%52 isabet
Kilit pas28
Drible30%44 başarı
İkili kazanılan83%41
Müdahale16
Faul1530 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11236 yedek
G+A / 900.27
Kart1
TOPLAM GOL3
İLK 11236 yedek girdi
KART1
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %67
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 22 4-3-3 — 3 4-4-2 — 2 5-3-2 — 1 28 maç
  • 4-2-3-122%79
  • 4-3-33%11
  • 4-4-22%7
  • 5-3-21%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 F. WintherF. Winther 1 F. EtimF. Etim Marcussen 2
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 SilkeborgH 4-1 2
10.05.2026 VejleA 2-0 27 1 6.7
03.05.2026 FC CopenhagenH 3-3 16 6.3
19.04.2026 SilkeborgA 2-2 77 1 6.0
13.04.2026 VejleH 2-2 90 1 1 6.2
06.04.2026 OdenseA 1-0 89 1 6.9
22.03.2026 FC CopenhagenA 1-2 62 1 6.9
13.03.2026 Randers FCH 0-3 28 1 6.9
22.02.2026 Randers FCA 1-2 26 1 6.3
15.02.2026 AarhusH 1-1 88 6.3
09.02.2026 VejleA 2-3 70 5.9
05.12.2025 OdenseH 1-3 90 6.2
01.12.2025 BrondbyA 1-3 90 1 7.0
23.11.2025 FC NordsjaellandA 5-0 76 6.9
09.11.2025 ViborgH 0-3 90 1 6.7
01.11.2025 FC CopenhagenA 3-2 79 1 2 7.6
26.10.2025 FC MidtjyllandH 0-4 63 1 6.7
20.10.2025 SonderjyskeA 3-0 90 6.3
05.10.2025 BrondbyH 0-2 77 6.5
28.09.2025 ViborgA 2-1 90 1 1 7.0
19.09.2025 OdenseA 3-2 45 1 6.2
15.09.2025 VejleH 1-1 76 1 6.2
31.08.2025 AarhusA 4-1 76 2 6.6
24.08.2025 Randers FCH 1-0 80 1 6.6
15.08.2025 SonderjyskeH 3-2 97 2 6.3
10.08.2025 FC MidtjyllandA 3-3 73 1 6.5
01.08.2025 FC CopenhagenH 0-2 90 1 6.2
27.07.2025 SilkeborgA 0-2 61 1 1 7.2
20.07.2025 FC NordsjaellandH 2-3 90 1 1 7.5
ŞUT36
GOL4
xG4.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
72' · xG 0.039 58' · xG 0.129 51' · xG 0.029 49' · xG 0.049 90' · xG 0.145 34' · xG 0.019 24' · xG 0.032 24' · xG 0.119 66' · xG 0.028 56' · xG 0.019 90' · xG 0.143 68' · xG 0.043 85' · xG 0.03 57' · xG 0.097 49' · xG 0.788 · GOL 42' · xG 0.068 71' · xG 0.019 69' · xG 0.014 23' · xG 0.136 33' · xG 0.034 60' · xG 0.038 84' · xG 0.039 15' · xG 0.209 · GOL 55' · xG 0.045 19' · xG 0.071 41' · xG 0.058 69' · xG 0.152 68' · xG 0.165 45' · xG 0.013 8' · xG 0.059 16' · xG 0.036 67' · xG 0.048 23' · xG 0.037 1' · xG 0.459 · GOL 25' · xG 0.735 · GOL 60' · xG 0.053
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 20 (%56) Açık oyun — 7 (%19) Korner — 5 (%14) Taç sonrası — 2 (%6) Penaltı — 1 (%3) Duran top — 1 (%3) 36 şut
  • Asist sonrası20%56
  • Açık oyun7%19
  • Korner5%14
  • Taç sonrası2%6
  • Penaltı1%3
  • Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 21 (%58) Sol ayak — 12 (%33) Kafa — 3 (%8) 36 şut
  • Sağ ayak21%58
  • Sol ayak12%33
  • Kafa3%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 3 16-30' — 7 31-45' — 5 46-60' — 9 61-75' — 8 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 46-60'
  • 1-15' 3 %8
  • 16-30' 7 %19
  • 31-45' 5 %14
  • 46-60' 9 %25
  • 61-75' 8 %22
  • 76-90+' 4 %11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 29 maç
FC Fredericia 29maç 2025
Fremad Amager 2021–2022
Lyngby 2016–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-04 Fremad Amager FC Fredericia
2022-01-12 Silkeborg IF Fremad Amager free transfer
2021-07-30 KFC Uerdingen Silkeborg IF free transfer
2020-09-23 Lyngby BK KFC Uerdingen -
2017-07-01 Lyngby BK U19 Lyngby BK -
2015-07-01 Lyngby BK Youth Lyngby BK U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2008 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.8Superliga 2025
PERFORMANS42.92008 dk
KARARVeri yetersiz60/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 73.9
İleri sekiz 73.6
Numara 10 70.1
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %51
Dakika %88
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %63
Dakika %90
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Başarılı drible / 90 1.34 1.2 100
Kilit pas / 90 1.25 1.3 96
Gol / 90 0.18 0.18 100
Performans skoru 42.9 76 56
İkili mücadele kazanma 40.69 55 74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam