Gaëtan Perrin
France · Attacker

Gaëtan Perrin

YAŞ29
BOY169
KİLO63
KULÜPLille
DOĞUM YERİLyon
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili12.50 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.28
Asist 0.000.00
Şut 0.001.12
Kilit pas 0.002.52
Başarılı dripling 0.001.12
Kazanılan ikili 2.503.93
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Ligue 12024 · Auxerre · 34 maç 10gol15. 11asist1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Ligue 22023/2024 · France
🥈 Trophée des Champions2016/2017 · France · 2nd Place
🥈 Ligue 12015/2016 · France · 2nd Place
🥈 Trophée des Champions2015/2016 · France · 2nd Place
🥈 Championnat National U192015/2016 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 21 G+A
2021 1 2022 4 2024 21 2025 3 2026 0
GolAsist
2026/27 3 36 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 3 36 0 0 6.70
İkili kazanılan1%25
Müdahale1
İlk 1112 yedek
2025/26 19 588 2 1 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 12 321 1 0 6.64
UEFA Europa LeagueLille 3 181 0 0 6.23
Premier LeagueFC Krasnodar 4 86 1 1 7.60
Şut7%71 isabet
Kilit pas11
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan22%33
Müdahale11
Faul122 kazanılan
İlk 11712 yedek
G+A / 900.46
Kart2
2024/25 34 2.704 10 11 7.29
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Auxerre 34 2.704 10 11 7.29
Şut43%60 isabet
Kilit pas74
Drible60%49 başarı
İkili kazanılan132%41
Müdahale49
Faul2420 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11313 yedek
G+A / 900.7
Kart2
2022/23 37 1.397 3 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Auxerre 37 1.397 3 1 6.69
Şut19%53 isabet
Kilit pas26
Drible58%65 başarı
İkili kazanılan111%45
Müdahale17
Faul1822 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 111522 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2021/22 2 84 1 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Auxerre 2 84 1 0 6.80
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan8%40
Müdahale4
Faul3
G+A / 901.07
TOPLAM GOL172 penaltı
İLK 115848 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
1-15' — 1 16-30' — 4 31-45' — 6 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 4 %24
  • 31-45' 6 %35
  • 46-60' 1 %6
  • 61-75' 2 %12
  • 76-90+' 3 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 37 3-4-2-1 — 23 5-4-1 — 20 4-1-4-1 — 11 4-4-2 — 4 4-3-3 — 2 97 maç
  • 4-2-3-137%38
  • 3-4-2-123%24
  • 5-4-120%21
  • 4-1-4-111%11
  • 4-4-24%4
  • 4-3-32%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 ToulouseA 0-1 0 0
28.08.2026 Paris Saint GermainH 2-2 29 6.7
23.08.2026 AngersA 0-2 7
17.05.2026 AuxerreH 0-2 1
10.05.2026 MonacoA 0-1 19 6.2
03.05.2026 Le HavreH 1-1 8 6.7
26.04.2026 Paris FCA 0-1 0
18.04.2026 NiceH 0-0 2
12.04.2026 ToulouseA 0-4 13 6.7
04.04.2026 LensH 3-0 10 6.3
12.03.2026 Aston VillaH 0-1 48 6.2
08.03.2026 LorientH 1-1 74 3 6.3
01.03.2026 NantesH 1-0 74 6.3
26.02.2026 FK Crvena ZvezdaA 0-1 71 2 6.3
22.02.2026 AngersA 0-1 73 7.2
19.02.2026 FK Crvena ZvezdaH 0-1 62 6.2
14.02.2026 Stade Brestois 29H 1-1 22 1 1 7.9
06.02.2026 MetzA 0-0 25 6.2
24.08.2025 Krylia SovetovA 0-6 69 1 1 1 8.2
17.08.2025 FC SochiH 5-1 17 7.0
10.08.2025 FC OrenburgA 0-1
26.07.2025 LokomotivH 1-2
17.05.2025 Paris Saint GermainA 3-1 84 1 6.9
10.05.2025 NantesH 1-1 89 1 3 7.2
04.05.2025 Le HavreH 1-2 90 1 1 7.3
27.04.2025 LensA 0-4 90 1 1 3 8.6
20.04.2025 LilleA 3-1 87 6.2
13.04.2025 LyonH 1-3 90 3 7.5
06.04.2025 RennesA 0-1 90 1 6.9
30.03.2025 MontpellierH 1-0 90 3 8.5
14.03.2025 NiceA 1-1 90 1 6.3
09.03.2025 ReimsA 0-2 86 1 1 7.3
02.03.2025 StrasbourgH 0-1 90 7.3
22.02.2025 MarseilleH 3-0 90 1 1 7.3
14.02.2025 Stade Brestois 29A 2-2 90 2 5 8.2
09.02.2025 ToulouseH 2-2 90 2 8.2
01.02.2025 MonacoA 4-2 90 2 6.9
24.01.2025 Saint EtienneH 1-1 83 6.3
19.01.2025 AngersA 2-0 87 1 6.6
10.01.2025 LilleH 0-0 89 2 7.9
05.01.2025 StrasbourgA 3-1 89 3 7.3
14.12.2024 LensH 2-2 89 1 1 7.2
06.12.2024 Paris Saint GermainH 0-0 77 6.3
01.12.2024 ToulouseA 2-0 90 6.9
24.11.2024 AngersH 1-0 78 1 6.9
08.11.2024 MarseilleA 1-3 85 1 1 3 9.3
03.11.2024 RennesH 4-0 85 2 3 9.2
27.10.2024 LyonA 2-2 67 1 7.0
20.10.2024 ReimsH 2-1 84 1 1 7.7
05.10.2024 Saint EtienneA 3-1 30 7.0
27.09.2024 Stade Brestois 29H 3-0 10 6.5
22.09.2024 MontpellierA 3-2 26 1 6.9
14.09.2024 MonacoH 0-3 71 6.3
01.09.2024 Le HavreA 3-1 66 1 3 7.6
25.08.2024 NantesA 2-0 76 1 7.2
18.08.2024 NiceH 2-1 86 1 7.3
03.06.2023 LensH 1-3 57 6.5
27.05.2023 ToulouseA 1-1 28 6.9
21.05.2023 Paris Saint GermainH 1-2 10 6.5
14.05.2023 Stade Brestois 29A 1-0 26 6.3
ŞUT7
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.111 71' · xG 0.042 62' · xG 0.035 58' · xG 0.05 71' · xG 0.223 · GOL 67' · xG 0.04 90' · xG 0.027
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%43) Korner — 2 (%29) Serbest vuruş — 1 (%14) Kontra atak — 1 (%14) 7 şut
  • Asist sonrası3%43
  • Korner2%29
  • Serbest vuruş1%14
  • Kontra atak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 4 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 4 %57
  • 76-90+' 2 %29
AKSİYON HARİTASI363 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 8 9 9 9 9 9 10 10 11 12 14 15 18 20
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %69 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 4 4 5 6 7 7 9 10 11 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %71 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 5 5 5 5 9 9 9 9 9 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %69 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 9 9 9 9 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR363
Pas 162 Pas — 162 (%46) Top tema… 42 Top teması — 42 (%12) Çalım 32 Çalım — 32 (%9) Top ka… 29 Top kazanma — 29 (%8) Müdaha… 29 Müdahale — 29 (%8) İkili mü… 20 İkili mücadele — 20 (%6) Faul 18 Faul — 18 (%5) Top kaptırma — 15 (%4) Korner kazandırma — 4 (%1) Kurtarılan şut — 3 (%1)
  • Pas162%46
  • Top teması42%12
  • Çalım32%9
  • Top kazanma29%8
  • Müdahale29%8
  • İkili mücadele20%6
  • Faul18%5
  • Top kaptırma15%4
  • Korner kazandırma4%1
  • Kurtarılan şut3%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 95 maç
Lille 18maç 2025–2026
FC Krasnodar 4maç 2025
Auxerre 73maç 2021–2024
Orleans 2017–2020
Lyon 2015–2016
Olympique Lyonnais II 2013–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-23 Auxerre FC Krasnodar
2021-07-01 Orleans Auxerre
2018-01-21 Lyon Orleans
2017-07-01 Lyon Orleans
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 SakatlıkKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 36 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU16.9Ligue 1 2026
PERFORMANS036 dk
KARARVeri yetersiz45/100
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet 48.2
Baskıcı forvet 45.1
Çizgi kanadı 44.1
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 90 oyuncu
Scout skoru %1
Performans %0
Dakika %40
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 1284 oyuncu
Scout skoru %2
Performans %0
Dakika %27
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.64 7.2 92
Kilit pas / 90 2.52 1.6 100
Performans skoru 45.4 76 60
Pas hacmi / 90 28.04 34 82
Gol / 90 0.28 0.38 74
Başarılı drible / 90 1.12 1.1 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam