LİGPremier League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.28 / 90
Şut41.13 / 90
Kilit pas61.69 / 90
Başarılı dripling20.56 / 90
Kazanılan ikili195.36 / 90
Rating7.17
OYUNCU PROFİLİPremier League 2025 · 78 orta sahalar
- Kilit pas 1.69 %78
- Asist 0.28 %87
- Drible 0.56 %53
- Pas isabeti %89 %90
- Top kapma 3.95 %94
- İkili mücadele %50 %57
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 319 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Cup2020/2021 · Greece
🏆
Baiano 12019 · Brazil
🏆
Primeira Liga2016 · Brazil
🥈
Cup2022/2023 · Greece · 2nd Place
🥈
Cup2021/2022 · Greece · 2nd Place
🥈
Super League 12021/2022 · Greece · 2nd Place
🥈
Super League 12020/2021 · Greece · 2nd Place
🥈
Super League 12019/2020 · Greece · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2018 · Brazil · 2nd Place
🥈
Carioca Série A2017 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
6
319
0
1
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas6
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan19%50
Müdahale8
Faul107 kazanılan
İlk 1142 yedek
G+A / 900.28
Kart1
2024/25
30
2.315
4
2
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%54 isabet
Kilit pas14
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan138%55
Müdahale67
Faul4236 kazanılan
İlk 11282 yedek
G+A / 900.23
Kart8
Kaptan1maçta
2023/24
25
1.780
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas17
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan103%49
Müdahale69
Faul4824 kazanılan
İlk 11223 yedek
Kart8
2021/22
9
656
1
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas7
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan35%42
Müdahale11
Faul1716 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1181 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2020/21
5
273
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan21%55
Müdahale8
Faul75 kazanılan
İlk 1123 yedek
Kart4
TOPLAM GOL6
İLK 11789 yedek girdi
KART22
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 2 %33
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-148%62
- 5-3-212%16
- 4-3-36%8
- 3-4-2-14%5
- 4-1-4-14%5
- 3-4-33%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2025 | Krylia SovetovA | 0-6 | 82 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 17.08.2025 | FC SochiH | 5-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | FC OrenburgA | 0-1 | 73 | – | 7.2 | ||
| 02.08.2025 | DynamoH | 1-0 | 74 | – | 8.0 | ||
| 26.07.2025 | LokomotivH | 1-2 | 33↑ | 2 | 6.7 | ||
| 20.07.2025 | Nizhny NovgorodA | 0-3 | 12↑ | – | 7.0 | ||
| 17.05.2025 | MontpellierH | 3-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | AuxerreA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | ToulouseH | 0-0 | 45 | – | 7.2 | ||
| 22.04.2025 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 18.04.2025 | RennesAC | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.04.2025 | NiceA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 30.03.2025 | Le HavreA | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | LilleH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | StrasbourgH | 0-1 | 57 | 2 | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | MarseilleA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | LensH | 3-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 15.02.2025 | MonacoA | 7-1 | 67 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2025 | Stade Brestois 29H | 0-2 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | Saint EtienneA | 1-1 | 44 | – | 6.3 | ||
| 10.01.2025 | MonacoH | 2-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.01.2025 | LilleA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | Stade Brestois 29A | 4-1 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 08.12.2024 | RennesH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | Paris Saint GermainA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.11.2024 | Le HavreH | 0-2 | 90 | 1 | 8.3 | ||
| 09.11.2024 | LensA | 3-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2024 | MarseilleH | 1-2 | 80 | – | 6.3 | ||
| 27.10.2024 | StrasbourgA | 3-1 | 84 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 06.10.2024 | LyonA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | Saint EtienneH | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | AngersA | 1-1 | 61 | 1 | 6.2 | ||
| 15.09.2024 | ReimsH | 1-2 | 86 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 31.08.2024 | MontpellierA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | AuxerreH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.08.2024 | ToulouseA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.05.2024 | MonacoA | 4-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 20.04.2024 | RennesH | 0-3 | 26 | – | 6.6 | ||
| 14.04.2024 | Le HavreA | 0-1 | 11↑ | 1 | 6.9 | ||
| 07.04.2024 | LyonH | 1-3 | 86 | – | 6.5 | ||
| 31.03.2024 | NiceA | 1-2 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 10.03.2024 | MarseilleA | 2-0 | 82 | – | 6.6 | ||
| 03.03.2024 | MetzH | 0-2 | 79 | – | 6.5 | ||
| 24.02.2024 | LorientA | 0-1 | 74 | – | 6.9 | ||
| 17.02.2024 | Paris Saint GermainH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.02.2024 | LensH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.01.2024 | ReimsA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.01.2024 | Clermont FootH | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.12.2023 | LyonA | 1-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 17.12.2023 | Stade Brestois 29H | 0-2 | 58 | – | 6.3 | ||
| 09.12.2023 | Paris Saint GermainA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.12.2023 | NiceH | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 26.11.2023 | Le HavreH | 0-0 | 70 | – | 7.2 | ||
| 06.10.2023 | StrasbourgA | 1-2 | 45 | – | 7.0 | ||
| 01.10.2023 | RennesA | 3-1 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 23.09.2023 | LorientH | 5-3 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 17.09.2023 | Clermont FootA | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 01.09.2023 | MarseilleH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.08.2023 | MonacoH | 3-3 | 69 | – | 7.2 | ||
| 20.08.2023 | LilleA | 2-0 | 72 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 75 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
02.2025
SakatlıkKadroda yok
4 maç
11.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Premier League2026 · FC Krasnodar
1sarı · 1 maç
🟨
Ligue 12024 · Nantes
8sarı · 28 maç
🟨
Ligue 12023 · Nantes
8sarı · 25 maç
🟨
UEFA Europa League2020 · PAOK
4sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 319 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.7Premier League 2025
PERFORMANS77.6319 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 149 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%99
Dakika
%58
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%98
Dakika
%58
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Álex CorrederaSporting Gijon · 30
%95
1gol
4asist
66scout
€800K
Segunda División
Emil BreivikMolde · 25
%89
4gol
5asist
70scout
Eliteserien
Teddy BouriaudNancy · 29
%85
0gol
4asist
71scout
€500K
Ligue 2
Saúl ÑíguezFlamengo · 31
%79
0gol
2asist
61scout
Serie A
Óliver TorresMonterrey · 31
%72
2gol
8asist
67scout
Liga MX
Joe BellViking · 26
%69
3gol
4asist
67scout
Eliteserien
Daniel WassBrondby · 36
%64
1gol
2asist
56scout
Superliga
Rihito YamamotoSt. Truiden · 24
%60
5gol
6asist
66scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



