Teddy Bouriaud
France · Midfielder

Teddy Bouriaud

YAŞ28
BOY175
KİLO68
KULÜPNancy
DOĞUM YERİSaint-Herblain
LİGCoupe de France
BU SEZON0G · 4A
Asist40.17 / 90
Şut220.93 / 90
Kilit pas421.78 / 90
Başarılı dripling180.76 / 90
Kazanılan ikili1405.93 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
Kilit pas — %86 (1.78) Asist — %80 (0.17) Drible — %54 (0.76) Pas isabeti — %42 (%80) Top kapma — %97 (4.53) İkili mücadele — %81 (%53) 73 ORT. % 86 80 54 42 97 81
  • Kilit pas 1.78 %86
  • Asist 0.17 %80
  • Drible 0.76 %54
  • Pas isabeti %80 %42
  • Top kapma 4.53 %97
  • İkili mücadele %53 %81
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2125 dakika oynadı.
2025/26 33 2.125 0 4 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Nancy 33 2.125 0 4 6.87
Şut22%41 isabet
Kilit pas42
Drible18%39 başarı
İkili kazanılan140%53
Müdahale66
Faul4147 kazanılan
İlk 11267 yedek
G+A / 900.17
Kart5
TOPLAM GOL1
İLK 1121 yedek girdi
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
MAÇ GEÇMİŞİ33 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 PAUA 1-3 69 1 6.3
25.04.2026 ReimsA 1-1 75 1 6.3
17.04.2026 AnnecyH 1-5 90 1 7.0
10.04.2026 Clermont FootA 2-2 2
04.04.2026 Saint EtienneH 1-1 25 1 6.3
20.03.2026 BoulogneA 0-0 18 1 6.3
13.03.2026 Le MansH 2-4 26 6.6
06.03.2026 MontpellierH 0-3 11 6.3
27.02.2026 LavalA 1-1
20.02.2026 GrenobleH 0-0 58 6.9
13.02.2026 RED Star FC 93A 2-1 45 6.9
07.02.2026 Estac TroyesH 2-1 71 6.9
30.01.2026 BastiaA 0-0 78 1 6.9
23.01.2026 RodezH 1-3 63 1 7.2
19.01.2026 GuingampH 0-3 89 2 6.9
03.01.2026 AmiensA 1-2 81 6.6
12.12.2025 Clermont FootH 1-0 90 1 8.5
05.12.2025 GrenobleA 1-0 90 1 6.9
22.11.2025 Saint EtienneA 2-1 90 3 8.0
07.11.2025 LavalH 0-2 83 1 6.5
31.10.2025 Le MansA 1-0 72 6.5
28.10.2025 BastiaH 2-0 90 1 1 7.9
25.10.2025 MontpellierA 4-1 64 6.5
20.10.2025 AmiensH 0-1 80 1 7.0
03.10.2025 GuingampA 2-2 66 7.2
26.09.2025 ReimsH 0-1 90 1 6.5
23.09.2025 AnnecyA 1-2 29 2 7.2
19.09.2025 RED Star FC 93H 0-1 76 1 6.7
12.09.2025 Estac TroyesA 3-0 90 6.6
29.08.2025 PAUH 2-2 76 6.6
22.08.2025 DunkerqueA 1-3 81 1 1 7.5
15.08.2025 BoulogneH 1-0 67 6.5
09.08.2025 RodezA 0-0 90 2 6.9
ŞUT31
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
42' · xG 0.0 90' · xG 0.0 70' · xG 0.0 90' · xG 0.0 89' · xG 0.0 41' · xG 0.0 59' · xG 0.0 32' · xG 0.0 48' · xG 0.0 34' · xG 0.0 55' · xG 0.0 40' · xG 0.0 56' · xG 0.0 52' · xG 0.0 26' · xG 0.0 18' · xG 0.0 29' · xG 0.0 20' · xG 0.0 9' · xG 0.0 24' · xG 0.0 2' · xG 0.0 90' · xG 0.0 62' · xG 0.0 60' · xG 0.0 21' · xG 0.0 50' · xG 0.0 14' · xG 0.0 58' · xG 0.0 62' · xG 0.0 20' · xG 0.0 34' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 13 (%42) Serbest vuruş — 6 (%19) Açık oyun — 5 (%16) Kontra atak — 3 (%10) Duran top — 2 (%6) Korner — 1 (%3) Diğer — 1 (%3) 31 şut
  • Asist sonrası13%42
  • Serbest vuruş6%19
  • Açık oyun5%16
  • Kontra atak3%10
  • Duran top2%6
  • Korner1%3
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 24 (%77) Sağ ayak — 5 (%16) Kafa — 2 (%6) 31 şut
  • Sol ayak24%77
  • Sağ ayak5%16
  • Kafa2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 3 16-30' — 7 31-45' — 6 46-60' — 8 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 46-60'
  • 1-15' 3 %10
  • 16-30' 7 %23
  • 31-45' 6 %19
  • 46-60' 8 %26
  • 61-75' 3 %10
  • 76-90+' 4 %13
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 33 maç
Nancy 33maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-02 Nancy Laval
2023-07-17 Le Puy Foot AS Nancy ?
2020-07-20 FC Nantes B Le Puy Foot free transfer
2015-01-01 FC Nantes U19 FC Nantes B -
2014-07-01 FC Nantes U17 FC Nantes U19 -
2012-07-01 FC Nantes Yth. FC Nantes U17 -
2011-07-01 Vertou Jugend FC Nantes Yth. free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2125 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.4Ligue 2 2025
PERFORMANS67.62125 dk
KARARİzlemeye değer65/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 90.9
Derinden oyun kurucu 88.6
Box-to-box orta saha 83.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %94
Dakika %88
Değer / getiri %27
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %94
Dakika %91
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 67.6 75 90
Müdahale / 90 2.8 3.2 88
Ortalama rating 6.87 7.1 97
Pas arası / 90 1.74 2.3 76
İkili mücadele kazanma 53.03 58 91
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam