LİGUEFA Europa League
BU SEZON1G · 5A
Gol10.05 / 90
Asist50.24 / 90
Şut60.29 / 90
Kilit pas351.70 / 90
Başarılı dripling200.97 / 90
Kazanılan ikili1235.98 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 64 orta sahalar
- Kilit pas 1.70 %86
- Asist 0.24 %92
- Drible 0.97 %63
- Pas isabeti %73 %30
- Top kapma 4.23 %95
- İkili mücadele %52 %57
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1852 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Bundesliga2025 · Wolfsberger AC · 25 maç
5asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26
35
1.978
1
5
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas36
Drible20%50 başarı
İkili kazanılan135%53
Müdahale68
Faul1722 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112312 yedek
G+A / 900.27
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 1140 yedek girdi
FORMA2
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-22%67
- 3-4-31%33
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.05.2026 | RiedA | 2-1 | 84 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | WSG WattensH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.05.2026 | RiedA | 0-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 04.05.2026 | SCR AltachA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Grazer AKH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2026 | FC BW LinzA | 3-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 18.04.2026 | FC BW LinzH | 0-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | RiedH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | WSG WattensA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | SCR AltachH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | Grazer AKA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.03.2026 | Lask LinzA | 3-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | Sturm GrazH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 21.02.2026 | Rapid ViennaA | 2-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | FC BW LinzA | 2-1 | 45 | – | 5.3 | ||
| 08.02.2026 | Grazer AKH | 2-2 | 80 | 1 | – | 6.7 | |
| 14.12.2025 | Red Bull SalzburgA | 2-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | Austria ViennaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | RiedA | 1-0 | 66 | – | 6.5 | ||
| 22.11.2025 | SCR AltachA | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | TSV HartbergH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2025 | WSG WattensH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | Sturm GrazA | 1-3 | 90 | 2 | – | 7.7 | |
| 18.10.2025 | RiedH | 1-2 | 45 | 1 | – | 7.2 | |
| 04.10.2025 | Grazer AKA | 1-3 | 88 | – | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | Lask LinzH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.09.2025 | TSV HartbergA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.09.2025 | Red Bull SalzburgH | 3-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 31.08.2025 | WSG WattensA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2025 | Omonia NicosiaA | 1-0 | 45 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | Rapid ViennaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2025 | Omonia NicosiaH | 2-1 | 81 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | FC BW LinzH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | Austria ViennaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.08.2025 | SCR AltachH | 0-2 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT8
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%38
- Duran top2%25
- Kontra atak1%12
- Açık oyun1%12
- Korner1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %38
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 5 %62
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€1.20M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Red Star U19
→
Wolfsberger AC
?
Red Star U19
→
Wolfsberger AC
?
2024-06-30
Graficar
→
Red Star U19
End of loan
Graficar
→
Red Star U19
End of loan
2023-08-04
Red Star U19
→
Graficar
loan transfer
Red Star U19
→
Graficar
loan transfer
2022-07-01
Red Star U18
→
Red Star U19
-
Red Star U18
→
Red Star U19
-
2021-07-01
Red Star U17
→
Red Star U18
-
Red Star U17
→
Red Star U18
-
2021-06-30
Graficar U17
→
Red Star U17
End of loan
Graficar U17
→
Red Star U17
End of loan
2020-07-27
Red Star U17
→
Graficar U17
loan transfer
Red Star U17
→
Graficar U17
loan transfer
2020-07-01
Red Star U16
→
Red Star U17
-
Red Star U16
→
Red Star U17
-
2019-07-01
Red Star U15
→
Red Star U16
-
Red Star U15
→
Red Star U16
-
2018-07-01
Red Star Youth
→
Red Star U15
-
Red Star Youth
→
Red Star U15
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1852 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU83.3Bundesliga 2025
PERFORMANS73.41852 dk
KARARİzlemeye değer72/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
89.5
Derinden oyun kurucu
88.4
Box-to-box orta saha
88.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%96
Dakika
%80
Değer / getiri
%22
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%97
Dakika
%88
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
73.4
75
98
Müdahale / 90
2.92
3.2
91
Ortalama rating
6.91
7.1
97
İkili mücadele kazanma
52.12
58
90
Pas arası / 90
1.31
2.3
57
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan PintadoGimnasia L.P. · 28
%95
0gol
2asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Soufian El-FaouziFC Schalke 04 · 23
%90
2gol
5asist
74scout
€4.00M
2. Bundesliga
Ronald DonkorNew York Red Bulls · 21
%76
0gol
2asist
75scout
Major League Soccer
Lamine CamaraMonaco · 21
%76
3gol
4asist
73scout
€35.00M
Ligue 1
Teddy BouriaudNancy · 29
%72
0gol
4asist
71scout
€500K
Ligue 2
Justin JanssenFC Nordsjaelland · 19
%68
3gol
3asist
80scout
Superliga
Elliot AndersonNottingham Forest · 23
%62
2gol
4asist
68scout
€60.00M
Premier League
Celil YükselSamsunspor · 27
%60
0gol
1asist
69scout
€800K
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum