LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.61 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili84.86 / 90
Rating6.55
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.09
Asist
0.000.04
Şut
0.610.30
Kilit pas
0.000.13
Başarılı dripling
0.000.17
Kazanılan ikili
4.863.82
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Emirates Cup2024 · World · 2nd Place
🥈
Coupe de France2023/2024 · France · 2nd Place
🥈
Coupe de la Ligue2019/2020 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
3
148
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan8%67
Müdahale2
Faul13 kazanılan
İlk 113
Kart1
2025/26
25
2.098
2
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas3
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan89%60
Müdahale28
Faul2823 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11241 yedek
G+A / 900.13
Kart31
2024/25
29
1.945
3
2
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas4
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan94%59
Müdahale39
Faul2419 kazanılan
İlk 11227 yedek
G+A / 900.23
Kart6
2023/24
16
890
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan35%50
Müdahale10
Faul128 kazanılan
İlk 11106 yedek
Kart2
2022/23
30
1.959
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
Drible10%67 başarı
İkili kazanılan130%63
Müdahale42
Faul2322 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11228 yedek
Kart21
2021/22
21
803
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan40%74
Müdahale10
Faul54 kazanılan
İlk 11714 yedek
Kart2
2020/21
36
1.140
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%21 isabet
Kilit pas4
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan77%63
Müdahale10
Faul1613 kazanılan
İlk 111026 yedek
Kart3
TOPLAM GOL7
İLK 118745 yedek girdi
KART22
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%31
- 4-3-334%30
- 5-4-117%15
- 3-4-2-114%12
- 3-4-1-29%8
- 4-1-4-15%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | LyonA | 3-1 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | AngersH | 1-3 | 96 | – | 6.6 | ||
| 22.08.2026 | LensA | 5-2 | 52 | 1 | 6.5 | ||
| 17.05.2026 | LilleA | 0-2 | 83 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | NiceH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | AngersH | 3-1 | 87 | 1 | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | LyonA | 3-2 | 85 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 19.04.2026 | MonacoA | 2-2 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | NantesH | 0-0 | 92 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2026 | Le HavreA | 1-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | Stade Brestois 29H | 3-0 | 86 | – | 6.3 | ||
| 13.03.2026 | MarseilleA | 1-0 | 94 | – | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | StrasbourgH | 0-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 01.03.2026 | LorientA | 2-2 | 89 | 1 | – | 6.7 | |
| 22.02.2026 | RennesH | 0-3 | 87 | – | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | MetzA | 1-3 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | Paris FCH | 0-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | ToulouseA | 0-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 23.01.2026 | Paris Saint GermainH | 0-1 | 85 | – | 7.3 | ||
| 17.01.2026 | LensA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | Stade Brestois 29A | 2-0 | 95 | – | 6.6 | ||
| 14.12.2025 | LilleH | 3-4 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 07.12.2025 | MetzH | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.11.2025 | Paris FCA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 23.11.2025 | LyonH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | MarseilleH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.10.2025 | StrasbourgA | 3-0 | 69 | – | 6.2 | ||
| 26.10.2025 | Le HavreH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | Paris Saint GermainA | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 10.05.2025 | NantesH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | Le HavreH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | LensA | 0-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.04.2025 | LilleA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 13.04.2025 | LyonH | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | RennesA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | MontpellierH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2025 | NiceA | 1-1 | 76 | – | 7.5 | ||
| 09.03.2025 | ReimsA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | StrasbourgH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | ToulouseH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | MonacoA | 4-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 24.01.2025 | Saint EtienneH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.01.2025 | AngersA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.01.2025 | LilleH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.01.2025 | StrasbourgA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.12.2024 | LensH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2024 | Paris Saint GermainH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | ToulouseA | 2-0 | 45 | – | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | AngersH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | RennesH | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | LyonA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.3 |
| 20.10.2024 | ReimsH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 05.10.2024 | Saint EtienneA | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.09.2024 | Stade Brestois 29H | 3-0 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 22.09.2024 | MontpellierA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | MonacoH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.09.2024 | Le HavreA | 3-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 16.02.2024 | NiceH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.01.2024 | Le HavreA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2023 | ToulouseH | 3-0 | –↑ | – | – |
ŞUT11
GOL2
xG2.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%55
- Açık oyun2%18
- Duran top2%18
- Asist sonrası1%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%64
- Kafa3%27
- Sol ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 4 %36
- 46-60' 2 %18
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %18
AKSİYON HARİTASI1941 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %29
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %27
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1941
- Pas1349%71
- Top kazanma139%7
- Uzaklaştırma130%7
- Faul63%3
- Hava topu55%3
- Top teması47%2
- Müdahale36%2
- Korner kazandırma32%2
- Pas arası24%1
- Offsideprovoked13%1
PİYASA DEĞERİ€5.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ45
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 160 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Olymp. Lyon B
→
Lyon
-
Olymp. Lyon B
→
Lyon
-
2019-09-02
Guidars FC
→
Olymp. Lyon B
€550k
Guidars FC
→
Olymp. Lyon B
€550k
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
10.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
4 maç
08.2025
injuredKadroda yok
1 maç
08.2025
Red card SuspendedKadroda yok
1 maç
02.2025
SakatlıkKadroda yok
15 maç
11.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2022
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
20 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2098 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.9Ligue 1 2025
PERFORMANS61.02098 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
81.6
Klasik stoper
81.4
Ayağı iyi stoper
80.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%64
Dakika
%84
Değer / getiri
%26
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%66
Dakika
%88
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
61
74
82
Pas hacmi / 90
39.04
42
93
İkili mücadele kazanma
59.73
58
100
Pas arası / 90
1.33
1.9
70
Müdahale / 90
1.2
3
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sheyko StuderIndepend. Rivadavia · 23
%95
2gol
1asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Luis BinksBrondby · 24
%79
2gol
2asist
71scout
Superliga
RubénCordoba · 31
%73
2gol
0asist
66scout
€400K
Segunda División
Michael KeaneEverton · 32
%70
3gol
1asist
61scout
€4.00M
Premier League
Marco VarnierJuve Stabia · 27
%66
1gol
1asist
68scout
€500K
Serie B
Kou ItakuraAjax · 28
%63
1gol
0asist
64scout
Eredivisie
Mattis AdolfssonOsters IF · 24
%60
2gol
1asist
73scout
Allsvenskan
Felix BacherEstoril · 25
%60
2gol
0asist
70scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Lyon