BU SEZON2G · 0A
Gol20.11 / 90
Asist00.00 / 90
Şut100.54 / 90
Kilit pas30.16 / 90
Başarılı dripling20.11 / 90
Kazanılan ikili965.18 / 90
Rating7.04
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
- Müdahale 1.29 %31
- Pas arası 1.24 %65
- Blok 0.54 %59
- İkili mücadele %61 %86
- Pas isabeti %85 %69
- Faul (az iyi) 1.67 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1668 dakika oynadı.
2025/26
27
1.668
2
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan96%61
Müdahale24
Faul3119 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11207 yedek
G+A / 900.11
Kart71
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1121 yedek girdi
FORMA12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-11%50
- 5-3-21%50
MAÇ GEÇMİŞİ27 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.2026 | AlbaceteH | 1-2 | 6 | – | – | ||
| 10.05.2026 | Granada CFH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.05.2026 | CastellónA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.04.2026 | Sporting GijonH | 3-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | Cultural LeonesaA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.04.2026 | ZaragozaH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 04.04.2026 | CadizA | 1-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 31.03.2026 | Deportivo La CorunaA | 2-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 27.03.2026 | MirandesH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | BurgosA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | Racing SantanderA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2026 | FC AndorraH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | AD Ceuta FCA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | EibarH | 0-0 | 77 | – | 7.7 | ||
| 07.12.2025 | LeganesA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 16.11.2025 | Deportivo La CorunaHC | 1-3 | 73 | – | 5.9 | ||
| 08.11.2025 | MalagaA | 2-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | AD Ceuta FCH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.10.2025 | AlbaceteA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 19.10.2025 | AlmeriaH | 1-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 13.10.2025 | Cultural LeonesaH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.10.2025 | ZaragozaAC | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | Real Sociedad IIA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | Racing SantanderH | 2-2 | 33↑ | – | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | FC AndorraA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.09.2025 | CastellónH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2025 | Sporting GijonA | 2-1 | 45 | – | 6.6 |
ŞUT12
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner7%58
- Asist sonrası2%17
- Duran top2%17
- Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak6%50
- Kafa5%42
- Sağ ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 3 %25
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 2 %17
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 3 %25
- 76-90+' 2 %17
PİYASA DEĞERİ€400K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 27 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01
CD Tenerife
→
Córdoba CF
free transfer
CD Tenerife
→
Córdoba CF
free transfer
2025-06-30
Córdoba CF
→
CD Tenerife
End of loan
Córdoba CF
→
CD Tenerife
End of loan
2025-01-30
CD Tenerife
→
Córdoba CF
loan transfer
CD Tenerife
→
Córdoba CF
loan transfer
2024-07-31
Racing
→
CD Tenerife
free transfer
Racing
→
CD Tenerife
free transfer
2022-07-01
UD Ibiza
→
Racing
free transfer
UD Ibiza
→
Racing
free transfer
2019-07-07
Atl. Baleares
→
UD Ibiza
free transfer
Atl. Baleares
→
UD Ibiza
free transfer
2018-07-14
Barakaldo CF
→
Atl. Baleares
free transfer
Barakaldo CF
→
Atl. Baleares
free transfer
2017-07-01
SD Amorebieta
→
Barakaldo CF
free transfer
SD Amorebieta
→
Barakaldo CF
free transfer
2015-07-01
Santutxu
→
SD Amorebieta
free transfer
Santutxu
→
SD Amorebieta
free transfer
2013-07-01
Santutxu U19
→
Santutxu
-
Santutxu U19
→
Santutxu
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1668 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.9Segunda División 2025
PERFORMANS62.31668 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
81.9
Ayağı iyi stoper
81.7
Defansif bek
81.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%62
Dakika
%59
Değer / getiri
%78
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%69
Dakika
%82
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
7.04
7.2
98
Pas hacmi / 90
46.78
45
100
İkili mücadele kazanma
61.15
68
90
Pas arası / 90
1.24
1.8
69
Müdahale / 90
1.29
2.4
54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Siyabonga NgezanaFCSB · 28
%95
1gol
0asist
56scout
UEFA Europa League
Sinaly DiomandéAuxerre · 24
%71
2gol
1asist
70scout
€5.00M
Ligue 1
Sheyko StuderIndepend. Rivadavia · 23
%71
2gol
1asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Michael KeaneEverton · 32
%69
3gol
1asist
61scout
€4.00M
Premier League
Matias AntoniniCatanzaro · 27
%68
3gol
0asist
72scout
€1.20M
Serie B
Lisandro MagallánVelez Sarsfield · 32
%67
1gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Nathaniel PhillipsWest Brom · 28
%62
3gol
0asist
66scout
Championship
Ivan KričakOsters IF · 29
%60
2gol
0asist
64scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum