Noussair Mazraoui
Morocco · Defender

Noussair Mazraoui

YAŞ28
BOY183
KİLO63
DOĞUM YERİLeiderdorp
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling40.75 / 90
Kazanılan ikili305.64 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 148 defanslar
Müdahale — %73 (2.07) Pas arası — %24 (0.56) Blok — %27 (0.19) İkili mücadele — %71 (%64) Pas isabeti — %59 (%90) Faul (az iyi) — %53 (0.75) 51 ORT. % 73 24 27 71 59 53
  • Müdahale 2.07 %73
  • Pas arası 0.56 %24
  • Blok 0.19 %27
  • İkili mücadele %64 %71
  • Pas isabeti %90 %59
  • Faul (az iyi) 0.75 %53
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 479 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Bundesliga2022/2023 · Germany
🏆 Super Cup2022/2023 · Germany
🏆 Eredivisie2020/2021 · Holland
🏆 KNVB Beker2020/2021 · Holland
🏆 Super Cup2019/2020 · Holland
🏆 Eredivisie2018/2019 · Holland
🏆 KNVB Beker2018/2019 · Holland
🏆 Eerste Divisie2017/2018 · Holland
🏆 U19 Divisie 12015/2016 · Holland
🥈 UEFA Europa League2024/2025 · Europe · 2nd Place
🥈 Super Cup2023/2024 · Germany · 2nd Place
🥈 Super Cup2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈 KNVB Beker2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈 Florida Cup2019 · World · 2nd Place
🥈 Eredivisie2017/2018 · Holland · 2nd Place
🥈 Eerste Divisie2016/2017 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
2020 2 2021 9 2022 5 2023 4 2024 2 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 8 582 0 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupMorocco 6 479 0 0 6.91
Premier LeagueManchester United 2 103 0 0 6.20
Şut1
Kilit pas2
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan34%62
Müdahale12
Faul56 kazanılan
İlk 1162 yedek
2025/26 33 1.581 0 1 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueManchester United 26 953 0 0 6.92
Africa Cup of NationsMorocco 7 628 0 1 7.44
Şut2%50 isabet
Kilit pas12
Drible12%46 başarı
İkili kazanılan126%64
Müdahale51
Faul1633 kazanılan
İlk 111815 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2024/25 51 4.023 0 2 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueManchester United 37 2.857 0 1 6.99
UEFA Europa LeagueManchester United 14 1.166 0 1 7.18
Şut11%45 isabet
Kilit pas29
Drible34%57 başarı
İkili kazanılan297%62
Müdahale159
Faul5732 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11483 yedek
G+A / 900.04
Kart5
2023/24 32 1.922 0 4 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 21 1.197 0 3 7.02
UEFA Champions LeagueBayern Munich 10 649 0 1 6.99
Africa Cup of NationsMorocco 1 76 0 0 6.60
Şut9%44 isabet
Kilit pas23
Drible17%55 başarı
İkili kazanılan110%56
Müdahale48
Faul1813 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11248 yedek
G+A / 900.19
Kart4
2022/23 36 1.556 1 4 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaBayern Munich 26 1.073 1 4 6.92
UEFA Champions LeagueBayern Munich 9 393 0 0 6.94
World CupMorocco 1 90 0 0 6.60
Şut9%33 isabet
Kilit pas20
Drible24%73 başarı
İkili kazanılan110%57
Müdahale46
Faul2615 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111620 yedek
G+A / 900.29
Kart2
2021/22 33 2.618 5 4 7.28
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 25 1.957 5 2 7.33
UEFA Champions LeagueAjax 8 661 0 2 7.14
Şut31%55 isabet
Kilit pas43
Drible47%59 başarı
İkili kazanılan201%59
Müdahale75
Faul2931 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11312 yedek
G+A / 900.31
Kart3
2020/21 27 1.695 1 1 7.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAjax 21 1.214 0 1 7.09
UEFA Champions LeagueAjax 6 481 1 0 7.25
Şut11%73 isabet
Kilit pas15
Drible37%70 başarı
İkili kazanılan127%61
Müdahale53
Faul2117 kazanılan
İlk 11225 yedek
G+A / 900.11
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 119841 yedek girdi
KART12
FORMA40
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 75 3-4-2-1 — 46 4-1-4-1 — 5 3-4-3 — 4 4-3-3 — 3 3-1-4-2 — 2 135 maç
  • 4-2-3-175%56
  • 3-4-2-146%34
  • 4-1-4-15%4
  • 3-4-34%3
  • 4-3-33%2
  • 3-1-4-22%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 IpswichH 5-2 23 6.2
22.08.2026 Hull CityA 2-0 80 1 6.2
09.07.2026 FranceA 2-0 90 0 5.7
04.07.2026 CanadaA 0-3 90 0 7.8
30.06.2026 NetherlandsA 1-1 120 7.7
24.06.2026 HaitiH 4-2 10 6.7
19.06.2026 ScotlandA 0-1 89 7.2
13.06.2026 BrazilA 1-1 80 0 6.4
24.05.2026 BrightonA 0-3 74 6.9
17.05.2026 Nottingham ForestH 3-2
09.05.2026 SunderlandA 0-0 88 7.5
03.05.2026 LiverpoolH 3-2
27.04.2026 BrentfordH 2-1 42 7.2
18.04.2026 ChelseaA 0-1 90 6.6
13.04.2026 LeedsH 1-2 70 1 6.2
15.03.2026 Aston VillaH 3-1
04.03.2026 NewcastleA 2-1 85 6.5
01.03.2026 Crystal PalaceH 2-1 74 7.0
23.02.2026 EvertonA 0-1 11 6.7
10.02.2026 West HamA 1-1
07.02.2026 TottenhamH 2-0 1
01.02.2026 FulhamH 3-2 11 6.3
25.01.2026 ArsenalA 2-3 6
18.01.2026 SenegalA 0-3 98 7.7
14.01.2026 NigeriaA 0-0 120 8.2
09.01.2026 CameroonA 0-2 90 7.0
04.01.2026 TanzaniaH 1-0 76 7.5
29.12.2025 ZambiaA 0-3 64 7.3
26.12.2025 MaliH 1-1 90 7.2
21.12.2025 ComorosH 2-0 90 1 1 7.2
08.12.2025 WolvesA 1-4 15 6.7
04.12.2025 West HamH 1-1 90 8.3
30.11.2025 Crystal PalaceA 1-2 36 7.3
24.11.2025 EvertonH 0-1 45 6.2
08.11.2025 TottenhamA 2-2 58 6.9
01.11.2025 Nottingham ForestA 2-2 13 6.7
25.10.2025 BrightonH 4-2
19.10.2025 LiverpoolA 1-2
20.09.2025 ChelseaH 2-1 65 7.6
14.09.2025 Manchester CityA 3-0 62 7.0
30.08.2025 BurnleyH 3-2 17 6.9
25.05.2025 Aston VillaH 2-0 20 7.2
21.05.2025 TottenhamA 1-0 85 7.5
16.05.2025 ChelseaA 1-0 90 6.9
11.05.2025 West HamH 0-2 90 7.3
08.05.2025 Athletic ClubH 4-1 62 6.3
01.05.2025 Athletic ClubA 0-3 74 1 7.3
27.04.2025 BournemouthA 1-1 75 7.2
20.04.2025 WolvesH 0-1 90 7.6
17.04.2025 LyonH 5-4 45 6.9
13.04.2025 NewcastleA 4-1 78 5.3
10.04.2025 LyonA 2-2 90 6.9
06.04.2025 Manchester CityH 0-0 90 1 7.5
01.04.2025 Nottingham ForestA 1-0 90 7.3
16.03.2025 LeicesterA 0-3 99 6.9
13.03.2025 Real SociedadH 4-1 90 7.5
09.03.2025 ArsenalH 1-1 90 1 7.2
06.03.2025 Real SociedadA 1-1 90 7.0
26.02.2025 IpswichH 3-2 45 6.5
22.02.2025 EvertonA 2-2 70 7.2
ŞUT6
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
44' · xG 0.015 37' · xG 0.066 70' · xG 0.056 90' · xG 0.036 9' · xG 0.015 67' · xG 0.224
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%83) Korner — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası5%83
  • Korner1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %33
  • 76-90+' 1 %17
AKSİYON HARİTASI1423 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 11 11 11 12 13 13 13 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 15 15 15 15 15 16 16 16 16 16 17 18 18 18 19 19 19 20 21 21 22 22 23 23 24 25 26 26 27 32 32 33 48
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 13 13 14 14 15 16 16 16 16 17 19 19 19 20 22 23 23 27 27 31 38
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %48 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 12 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %39 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 10 10 11 12 12 12 12 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %26 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1423
Pas 982 Pas — 982 (%71) Uzakl… 94 Uzaklaştırma — 94 (%7) Top… 88 Top kazanma — 88 (%6) Müdahale — 46 (%3) Hava topu — 36 (%3) Çalım — 32 (%2) Top teması — 32 (%2) Korner kazandırma — 28 (%2) Faul — 22 (%2) Pas arası — 21 (%2)
  • Pas982%71
  • Uzaklaştırma94%7
  • Top kazanma88%6
  • Müdahale46%3
  • Hava topu36%3
  • Çalım32%2
  • Top teması32%2
  • Korner kazandırma28%2
  • Faul22%2
  • Pas arası21%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 220 maç
Manchester United 79maç 2024–2026
Morocco 15maç 2022–2026
Bayern Munich 66maç 2022–2023
Ajax 60maç 2020–2021
Jong Ajax 2016
Ajax U19 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-13 Bayern Munich Man Utd €15.00m
2024-08-13 Bayern München Manchester United € 15M
2022-07-01 Ajax Bayern München
2018-03-12 Ajax U21 Ajax -
2017-07-01 Jong Ajax Ajax
2016-07-01 Ajax U19 Ajax U21 -
2014-07-01 Ajax U17 Ajax U19 -
2013-07-01 Ajax Youth Ajax U17 -
2005-07-01 Alphense B. Jgd Ajax Youth free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 HastalıkŞüpheli 1 maç
01.2026 Milli takım göreviKadroda yok 5 maç
12.2025 Milli takım göreviŞüpheli 1 maç
10.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 6 maç
10.2025 SakatlıkKadroda yok 4 maç
08.2025 injuredKadroda yok 2 maç
04.2024 HastalıkKadroda yok 1 maç
01.2024 Milli takımKadroda yok 4 maç
12.2023 Baldır sakatlığıKadroda yok 2 maç
03.2023 Kalp rahatsızlığıKadroda yok 9 maç
12.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
04.2021 Eye injuryKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
AC Milan %50 2026-08-24
AC Milan %40 2026-07-15
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 953 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.9Premier League 2025
PERFORMANS69.9953 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek 78.5
Agresif stoper 76.5
Ayağı iyi stoper 76.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %93
Dakika %45
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %87
Dakika %71
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 69.9 74 94
Müdahale / 90 2.64 3 88
Pas hacmi / 90 47.5 42 100
Dakika güvenliği 67.1 80 84
İkili mücadele kazanma 64.95 58 100
Pas arası / 90 1.13 1.9 60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam