LİGAllsvenskan
BU SEZON2G · 1A
Gol20.39 / 90
Asist10.19 / 90
Şut101.94 / 90
Kilit pas30.58 / 90
Başarılı dripling112.13 / 90
Kazanılan ikili346.59 / 90
Rating6.65
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.390.00
Asist
0.190.00
Şut
1.940.00
Kilit pas
0.580.00
Başarılı dripling
2.130.00
Kazanılan ikili
6.595.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
19
481
2
1
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%60 isabet
Kilit pas3
Drible11%39 başarı
İkili kazanılan35%43
Müdahale1
Faul617 kazanılan
İlk 11415 yedek
G+A / 900.56
Kart1
2025/26
14
372
2
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas4
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan27%44
Müdahale7
Faul78 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11410 yedek
G+A / 900.73
Kart2
2024/25
29
467
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas7
Drible12%39 başarı
İkili kazanılan41%44
Müdahale16
Faul1110 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11425 yedek
Kart1
2023/24
5
41
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan3%50
Faul11 kazanılan
TOPLAM GOL2
İLK 111040 yedek girdi
KART3
FORMA43
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-218%41
- 3-4-36%14
- 3-5-26%14
- 4-3-1-25%11
- 5-4-15%11
- 4-2-3-14%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Casa PiaH | 0-0 | 0 | 0 | – | ||
| 31.08.2026 | SC BragaA | 1-0 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | Djurgardens IFA | 1-3 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 08.08.2026 | Orgryte ISA | 3-4 | 67 | 2 | 6.6 | ||
| 02.08.2026 | Orgryte ISH | 0-3 | 73 | 1 | 6.5 | ||
| 27.07.2026 | BK HackenA | 0-0 | 48↑ | – | 6.2 | ||
| 18.07.2026 | GaisH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.07.2026 | Mjallby AIFA | 1-2 | 23↑ | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 05.07.2026 | IFK GoteborgA | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 30.05.2026 | SiriusH | 0-3 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2026 | Hammarby FFA | 1-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | Vasteras SK FKA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Djurgardens IFH | 2-4 | 45↑ | 1 | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | IF ElfsborgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | Malmo FFH | 0-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 23.04.2026 | Degerfors IFA | 2-1 | 54 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | Kalmar FFH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2026 | IF BrommapojkarnaA | 2-2 | 16↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 05.04.2026 | HalmstadH | 2-1 | 11↑ | 1 | 6.2 | ||
| 10.08.2025 | Djurgardens IFH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | SiriusA | 3-1 | 53↑ | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | IF BrommapojkarnaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2025 | Malmo FFA | 0-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 18.05.2025 | Hammarby FFH | 0-0 | 86 | 3 | 7.2 | ||
| 14.05.2025 | BK HackenA | 3-3 | 23↑ | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 11.05.2025 | Mjallby AIFH | 2-1 | 54 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 04.05.2025 | Djurgardens IFA | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | IF ElfsborgH | 2-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 24.04.2025 | IFK VarnamoA | 1-2 | 61 | – | 7.0 | ||
| 20.04.2025 | Osters IFA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2025 | Malmo FFH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | IFK NorrkopingH | 4-3 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 31.03.2025 | GaisA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | HalmstadH | 5-1 | 3↑ | – | – | ||
| 04.11.2024 | IFK NorrkopingA | 1-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | IF ElfsborgH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2024 | IFK GoteborgA | 1-2 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 06.10.2024 | BK HackenH | 0-2 | 37↑ | – | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | Hammarby FFH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2024 | SiriusA | 0-1 | 55 | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2024 | Kalmar FFA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2024 | Malmo FFH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | IFK VarnamoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | Djurgardens IFA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2024 | Mjallby AIFH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2024 | Vasteras SK FKA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.07.2024 | GaisA | 2-0 | 15↑ | 1 | 6.3 | ||
| 15.07.2024 | HalmstadA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2024 | Kalmar FFH | 1-2 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 02.06.2024 | BK HackenA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.05.2024 | IFK GoteborgH | 5-2 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.05.2024 | Hammarby FFA | 2-1 | 74 | – | 6.3 | ||
| 15.05.2024 | IF ElfsborgA | 6-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 11.05.2024 | SiriusH | 1-3 | 24↑ | 2 | 7.7 | ||
| 05.05.2024 | IFK NorrkopingH | 6-2 | 2↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | Malmo FFA | 5-0 | 29↑ | 1 | 6.2 | ||
| 24.04.2024 | IFK VarnamoH | 2-0 | 53 | – | 6.2 | ||
| 21.04.2024 | Djurgardens IFH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | Mjallby AIFA | 1-1 | 1↑ | – | – |
ŞUT15
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%13.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%67
- Açık oyun3%20
- Korner1%7
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%67
- Sol ayak3%20
- Kafa2%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 3 %20
- 61-75' 4 %27
- 76-90+' 6 %40
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 195 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.0Allsvenskan 2026
PERFORMANS30.5195 dk
KARARVeri yetersiz46/100
FORM TRENDİYükselişte+11.3
ROL UYUMU2026
İleri sekiz
36.9
Numara 10
36.8
Box-to-box orta saha
35.3
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 185 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%34
Dakika
%45
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%39
Dakika
%44
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.6
7.2
92
Gol / 90
0.46
0.22
100
Başarılı drible / 90
2.31
1.5
100
Kilit pas / 90
0.92
1.8
51
Performans skoru
30.5
76
40
Pas hacmi / 90
23.08
52
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +11.3.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matías AbaldoIndependiente · 21
%95
5gol
1asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Victor HugoAtletico-MG · 21
%94
3gol
1asist
67scout
Serie A
Alex LunaInstituto Cordoba · 21
%91
5gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Marco PašalićOrlando City SC · 25
%74
2gol
0asist
43scout
Major League Soccer
Facundo GulliSan Lorenzo
%74
0gol
3asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Renê SousaVitoria
%67
5gol
1asist
40scout
Serie A
Facundo JainikoskiArgentinos JRS
%64
1gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Álvaro MontoroBotafogo · 18
%60
0gol
3asist
72scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum