Emil Frederiksen
Denmark · Attacker

Emil Frederiksen

YAŞ25
BOY179
KİLO70
DOĞUM YERİOdense
BU SEZON9G · 3A
Gol90.45 / 90
Asist30.15 / 90
Şut542.69 / 90
Kilit pas281.39 / 90
Başarılı dripling90.45 / 90
Kazanılan ikili522.59 / 90
Rating6.96
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 43 forvetler
Gol — %76 (0.45) Şut — %95 (2.7) Asist — %71 (0.15) Kilit pas — %76 (1.39) Drible — %19 (0.45) İkili mücadele — %33 (%39) 62 ORT. % 76 95 71 76 19 33
  • Gol 0.45 %76
  • Şut 2.7 %95
  • Asist 0.15 %71
  • Kilit pas 1.39 %76
  • Drible 0.45 %19
  • İkili mücadele %39 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1808 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5. Bundesliga2026 · WSG Wattens · 4 maç 2gol5.
9. Bundesliga2025 · WSG Wattens · 25 maç 9gol9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Tipsport Malta CupNone · Europe
🏆 NB INone · Hungary
🏆 NB I2022/2023 · Hungary
🏆 Tipsport Malta Cup2021 · Europe
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
2021 9 2022 2 2024 0 2025 12
GolAsist
2025/26 25 1.808 9 3 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaWSG Wattens 25 1.808 9 3 6.96
Şut54%54 isabet
Kilit pas28
Drible9%36 başarı
İkili kazanılan52%39
Müdahale11
Faul1925 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11232 yedek
G+A / 900.6
Kart4
2024/25 7 140 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIFK Goteborg 7 140 0 0 6.63
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan2%14
Faul6
Ofsayt1
İlk 1125 yedek
Kart1
2022/23 20 530 2 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieVitesse 18 526 2 0 6.73
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC 2 4 0 0
Şut18%44 isabet
Kilit pas2
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan23%51
Müdahale4
Faul67 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11515 yedek
G+A / 900.34
2021/22 41 1.888 8 1 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieVitesse 31 1.438 8 1 6.85
UEFA Europa Conference LeagueVitesse 10 450 0 0 6.73
Şut55%47 isabet
Kilit pas12
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan65%38
Müdahale11
Faul3026 kazanılan
Ofsayt9
İlk 112318 yedek
G+A / 900.43
Kart41
TOPLAM GOL0
İLK 11217 yedek girdi
KART1
FORMA29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 6 5-3-2 — 4 4-1-4-1 — 3 3-4-3 — 2 5-4-1 — 2 4-3-3 — 1 18 maç
  • 4-2-3-16%33
  • 5-3-24%22
  • 4-1-4-13%17
  • 3-4-32%11
  • 5-4-12%11
  • 4-3-31%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 Wolfsberger ACA 2-0 90 2 6.9
09.05.2026 FC BW LinzH 1-1 60 1 2 7.6
02.05.2026 Grazer AKA 4-0 62 2 6.7
25.04.2026 RiedH 1-0 80 3 6.2
21.04.2026 SCR AltachA 0-0 58 2 5.9
18.04.2026 SCR AltachH 2-2 90 3 6.2
11.04.2026 FC BW LinzA 5-0 81 6.5
04.04.2026 Wolfsberger ACH 3-1 78 2 6.9
21.03.2026 Grazer AKH 1-5 68 1 1 7.6
14.03.2026 RiedA 2-1 90 1 2 7.0
08.03.2026 Grazer AKH 2-0 87 3 6.9
01.03.2026 FC BW LinzA 2-3 79 3 3 10.0
22.02.2026 RiedH 1-1 78 1 1 6.9
14.02.2026 Sturm GrazH 1-0 69 4 6.2
07.02.2026 Lask LinzA 1-0 71 2 6.3
13.12.2025 TSV HartbergA 2-1 78 1 1 7.3
07.12.2025 SCR AltachH 0-3 83 3 6.3
03.12.2025 Sturm GrazA 1-3 80 2 4 9.0
29.11.2025 Austria ViennaA 0-0 89 3 7.2
23.11.2025 Red Bull SalzburgA 2-3 86 1 4 7.3
09.11.2025 Rapid ViennaH 1-1 58 1 2 7.9
02.11.2025 Wolfsberger ACA 0-0 82 1 6.2
25.10.2025 FC BW LinzH 2-0 58 3 6.5
18.10.2025 Austria ViennaH 2-3 28 1 6.2
04.10.2025 RiedA 2-0 25 6.3
02.11.2024 Kalmar FFH 1-1
28.10.2024 Malmo FFA 2-1
06.10.2024 IFK NorrkopingA 0-2
23.09.2024 HalmstadH 1-1
15.09.2024 BK HackenA 3-3 12 1 6.6
01.09.2024 Hammarby FFH 0-1 64 1 6.7
25.08.2024 IF ElfsborgA 3-1 64 6.6
16.03.2023 Bayer LeverkusenH 0-2 1
09.03.2023 Bayer LeverkusenA 2-0 3
28.01.2023 HeerenveenA 1-3
21.01.2023 PSV EindhovenA 1-0 14 6.7
15.01.2023 NEC NijmegenH 0-0 18 1 6.6
07.01.2023 AZ AlkmaarA 1-1 8 6.3
13.11.2022 GO Ahead EaglesA 2-2 23 2 7.0
09.11.2022 AjaxA 2-2
05.11.2022 Sparta RotterdamH 0-4 17 6.5
22.10.2022 EmmenH 2-1
15.10.2022 CambuurA 0-3
09.10.2022 Fortuna SittardH 1-2 68 1 6.3
01.10.2022 TwenteA 3-0 23 1 6.2
17.09.2022 FC VolendamH 1-1 14 1 6.6
11.09.2022 UtrechtA 1-0 9 1 6.9
04.09.2022 GroningenA 0-1
27.08.2022 WaalwijkH 2-2 83 5 7.3
20.08.2022 HeerenveenH 0-4 81 6.2
12.08.2022 ExcelsiorA 3-1 90 1 4 7.7
07.08.2022 FeyenoordH 2-5 78 1 2 7.2
29.05.2022 AZ AlkmaarA 6-1 47 6.5
22.05.2022 UtrechtH 3-0 39 1 3 6.9
19.05.2022 UtrechtA 3-1 45 1 6.3
15.05.2022 AjaxH 2-2
11.05.2022 Fortuna SittardA 1-2
08.05.2022 HeerenveenH 1-2
19.04.2022 Sparta RotterdamH 0-1 45 2 7.0
20.03.2022 WaalwijkH 1-2 90 2 6.7
ŞUT78
GOL9
xG3.5
xG FARKI+5.5over performing
DÖNÜŞÜM%11.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
63' · xG 0.057 48' · xG 0.012 48' · xG 0.007 40' · xG 0.038 38' · xG 0.046 35' · xG 0.028 44' · xG 0.046 2' · xG 0.014 45' · xG 0.066 16' · xG 0.025 · GOL 74' · xG 0.011 49' · xG 0.012 18' · xG 0.025 71' · xG 0.033 34' · xG 0.015 19' · xG 0.018 · GOL 45' · xG 0.035 39' · xG 0.124 28' · xG 0.015 6' · xG 0.02 77' · xG 0.012 90' · xG 0.031 74' · xG 0.032 66' · xG 0.018 42' · xG 0.026 22' · xG 0.046 4' · xG 0.048 60' · xG 0.033 55' · xG 0.048 15' · xG 0.052 13' · xG 0.027 51' · xG 0.045 32' · xG 0.012 29' · xG 0.068 45' · xG 0.02 · GOL 41' · xG 0.053 19' · xG 0.033 · GOL 15' · xG 0.11 · GOL 62' · xG 0.034 48' · xG 0.009 45' · xG 0.011 45' · xG 0.064 23' · xG 0.028 50' · xG 0.011 7' · xG 0.066 · GOL 4' · xG 0.036 64' · xG 0.398 · GOL 42' · xG 0.009 34' · xG 0.017 30' · xG 0.038 14' · xG 0.039 46' · xG 0.011 29' · xG 0.034 22' · xG 0.026 75' · xG 0.065 · GOL 60' · xG 0.134 53' · xG 0.026 · GOL 31' · xG 0.01 30' · xG 0.133 28' · xG 0.049 76' · xG 0.069 71' · xG 0.04 55' · xG 0.027 29' · xG 0.058 67' · xG 0.136 33' · xG 0.048 15' · xG 0.028 11' · xG 0.009 38' · xG 0.09 7' · xG 0.092 90' · xG 0.023 46' · xG 0.037 46' · xG 0.013 37' · xG 0.042 19' · xG 0.06 18' · xG 0.013 16' · xG 0.028 9' · xG 0.036
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 33 (%42) Serbest vuruş — 19 (%24) Açık oyun — 8 (%10) Kontra atak — 7 (%9) Taç sonrası — 5 (%6) Duran top — 4 (%5) Diğer — 2 (%3) 78 şut
  • Asist sonrası33%42
  • Serbest vuruş19%24
  • Açık oyun8%10
  • Kontra atak7%9
  • Taç sonrası5%6
  • Duran top4%5
  • Diğer2%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 68 (%87) Sağ ayak — 8 (%10) Kafa — 2 (%3) 78 şut
  • Sol ayak68%87
  • Sağ ayak8%10
  • Kafa2%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR78 şut
1-15' — 13 16-30' — 17 31-45' — 20 46-60' — 14 61-75' — 10 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 20 31-45'
  • 1-15' 13 %17
  • 16-30' 17 %22
  • 31-45' 20 %26
  • 46-60' 14 %18
  • 61-75' 10 %13
  • 76-90+' 4 %5
PİYASA DEĞERİ€1.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 93 maç
WSG Wattens 25maç 2025
IFK Goteborg 7maç 2024
Vitesse 59maç 2021–2022
Ferencvarosi TC 2maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-10-02 Without Club WSG Tirol -
2025-09-01 Lyngby BK Without Club -
2025-01-01 IFK Goteborg Lyngby
2024-12-31 IFK Göteborg Lyngby BK End of loan
2024-08-23 Lyngby BK IFK Göteborg loan transfer
2024-02-01 Vitesse Lyngby
2024-01-31 A. Lustenau Vitesse End of loan
2023-09-01 Vitesse Austria Lustenau
2023-09-01 Vitesse A. Lustenau loan transfer
2023-08-31 Ferencváros Vitesse End of loan
2023-02-01 Vitesse Ferencváros loan transfer
2023-01-31 Vitesse Ferencvarosi TC
2021-07-14 Juventus U23 Vitesse €1.83m
2021-07-01 WSG Wattens Juventus U23
2021-06-30 WSG Tirol Juventus U23 End of loan
2020-08-25 Juventus U23 WSG Wattens
2020-08-25 Juventus U23 WSG Tirol loan transfer
2020-06-30 Fortuna Sittard Juventus U23 End of loan
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1808 dk

Öne çıkıyor: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU80.1Bundesliga 2025
PERFORMANS73.01808 dk
KARARİzlemeye değer75/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 89.2
Pivot forvet 85.6
Bağlantı kuran forvet 83.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 64 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %86
Dakika %81
Değer / getiri %71
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %100
Performans %92
Dakika %91
Değer / getiri %91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 73 76 96
Ortalama rating 6.96 7.15 97
Gol / 90 0.45 0.42 100
Şut / 90 2.69 3 90
İkili mücadele kazanma 39.1 50 78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam