LİGBundesliga
BU SEZON11G · 8A
Gol100.38 / 90
Asist70.27 / 90
Şut572.19 / 90
Kilit pas341.30 / 90
Başarılı dripling160.61 / 90
Kazanılan ikili903.45 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 53 forvetler
- Gol 0.38 %73
- Şut 2.2 %83
- Asist 0.27 %92
- Kilit pas 1.30 %65
- Drible 0.61 %40
- İkili mücadele %35 %19
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2347 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
16.
Bundesliga2025 · 1899 Hoffenheim · 33 maç
10gol16.
7asist17.
17.
DFB Pokal2025 · 1899 Hoffenheim · 2 maç
1gol28.
1asist17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Tipsport Malta Cup2024 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 19 G+A
GolAsist
2025/26
35
2.434
11
8
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut58%48 isabet
Kilit pas36
Drible16%40 başarı
İkili kazanılan90%35
Müdahale17
Faul2636 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11323 yedek
G+A / 900.7
Kart2
2024/25
7
434
2
1
7.16
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%100 isabet
Kilit pas4
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan20%37
Müdahale3
Faul29 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1152 yedek
G+A / 900.62
2022/23
10
160
0
0
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan10%37
Faul23 kazanılan
Ofsayt2
TOPLAM GOL14
İLK 114328 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 2 %14
- 16-30' 4 %29
- 31-45' 3 %21
- 46-60' 4 %29
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-113%26
- 3-5-29%18
- 3-4-2-18%16
- 4-3-38%16
- 4-4-27%14
- 3-4-1-25%10
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar10aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ59 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Borussia MönchengladbachA | 4-0 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | Werder BremenH | 1-0 | 89 | 3 | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | VfB StuttgartH | 3-3 | 89 | 1 | 2 | 6.0 | |
| 25.04.2026 | Hamburger SVA | 1-2 | 64 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 18.04.2026 | Borussia DortmundH | 2-1 | 97 | 1 | 6.2 | ||
| 10.04.2026 | FC AugsburgA | 2-2 | 83 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 04.04.2026 | FSV Mainz 05H | 1-2 | 61 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 31.03.2026 | TürkiyeH | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 20.03.2026 | RB LeipzigA | 5-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | VfL WolfsburgH | 1-1 | 61 | 3 | 5.9 | ||
| 07.03.2026 | 1. FC HeidenheimA | 2-4 | 88 | 1 | 1 | 3 | 7.0 |
| 28.02.2026 | FC St. PauliH | 0-1 | 87 | 2 | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | 1.FC KölnA | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 14.02.2026 | SC FreiburgH | 3-0 | 74 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 08.02.2026 | Bayern MünchenA | 5-1 | 66 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 31.01.2026 | Union BerlinH | 3-1 | 78 | 1 | 6.3 | ||
| 27.01.2026 | Werder BremenA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | Eintracht FrankfurtA | 1-3 | 84 | 1 | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | Bayer LeverkusenH | 1-0 | 69 | 2 | 6.9 | ||
| 14.01.2026 | Borussia MönchengladbachH | 5-1 | 83 | 1 | – | 6.9 | |
| 20.12.2025 | VfB StuttgartA | 0-0 | 65 | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | Hamburger SVH | 4-1 | 23↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 07.12.2025 | Borussia DortmundA | 2-0 | 62 | – | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | FC AugsburgH | 3-0 | 59 | 3 | 6.3 | ||
| 21.11.2025 | FSV Mainz 05A | 1-1 | 89 | 2 | 6.5 | ||
| 18.11.2025 | SwitzerlandH | 1-1 | 63 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | RB LeipzigH | 3-1 | 23↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 02.11.2025 | VfL WolfsburgA | 2-3 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | 1. FC HeidenheimH | 3-1 | 76 | 1 | 2 | 8.6 | |
| 19.10.2025 | FC St. PauliA | 0-3 | 71 | 2 | 6.3 | ||
| 13.10.2025 | SwedenA | 0-1 | 71 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 03.10.2025 | 1.FC KölnH | 0-1 | 70 | 3 | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | SC FreiburgA | 1-1 | 85 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 20.09.2025 | Bayern MünchenH | 1-4 | 78 | 2 | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | Union BerlinA | 2-4 | 66 | 2 | 4 | 8.3 | |
| 08.09.2025 | SwedenH | 2-0 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 05.09.2025 | SwitzerlandA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Eintracht FrankfurtH | 1-3 | 72 | 3 | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | Bayer LeverkusenA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 2 | 7.9 |
| 16.08.2025 | Hansa RostockA | 0-4 | 87 | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 26.05.2025 | 1. FC HeidenheimH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.05.2025 | 1. FC HeidenheimA | 2-2 | 89 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 02.04.2023 | Werder BremenA | 1-2 | 23↑ | 1 | 6.7 | ||
| 12.03.2023 | SC FreiburgA | 2-1 | 12↑ | 1 | 6.2 | ||
| 25.02.2023 | Borussia DortmundH | 0-1 | 24↑ | 1 | 6.0 | ||
| 17.02.2023 | FC AugsburgA | 1-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 11.02.2023 | Bayer LeverkusenH | 1-3 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 12.11.2022 | VfL WolfsburgH | 1-2 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2022 | Eintracht FrankfurtA | 4-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 05.11.2022 | RB LeipzigH | 1-3 | 10↑ | 1 | 6.2 | ||
| 02.10.2022 | Hertha BerlinA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2022 | SC FreiburgH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2022 | Eintracht FrankfurtA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.02.2022 | Arminia BielefeldH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2022 | FSV Mainz 05A | 2-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 22.01.2022 | Borussia DortmundH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.12.2021 | Eintracht FrankfurtH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2021 | SpVgg Greuther FurthA | 3-6 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2021 | RB LeipzigH | 2-0 | 1↑ | – | – |
ŞUT73
GOL10
xG8.3
xG FARKI+1.7over performing
DÖNÜŞÜM%13.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası42%58
- Kontra atak9%12
- Korner8%11
- Taç sonrası7%10
- Açık oyun6%8
- Duran top1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak47%64
- Sol ayak13%18
- Kafa13%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR73 şut
- 1-15' 22 %30
- 16-30' 14 %19
- 31-45' 13 %18
- 46-60' 14 %19
- 61-75' 6 %8
- 76-90+' 4 %5
AKSİYON HARİTASI1212 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %65
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1212
- Pas674%60
- Top teması121%11
- Hava topu68%6
- Top kazanma68%6
- Faul52%5
- Çalım41%4
- İsabetsiz şut33%3
- Top kaptırma26%2
- Kurtarılan şut24%2
- Bloke edilen pas18%2
PİYASA DEĞERİ€35.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 59 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
U. Berlin U19
→
Hoffenheim II
free transfer
U. Berlin U19
→
Hoffenheim II
free transfer
2019-07-01
U. Berlin U17
→
U. Berlin U19
-
U. Berlin U17
→
U. Berlin U19
-
2018-07-01
U. Berlin Yth.
→
U. Berlin U17
-
U. Berlin Yth.
→
U. Berlin U17
-
2016-07-01
BFC Dynamo Yth.
→
U. Berlin Yth.
free transfer
BFC Dynamo Yth.
→
U. Berlin Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
09.2026
SakatlıkŞüpheli
1 maç
10.2022
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
04.2022
Diz sakatlığıKadroda yok
7 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2347 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU73.2Bundesliga 2025
PERFORMANS73.12347 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
90.2
Baskıcı forvet
88.2
İçe kat eden kanat
84.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%88
Dakika
%95
Değer / getiri
%15
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%92
Dakika
%96
Değer / getiri
%6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
73.1
76
96
Ortalama rating
6.72
7.2
93
Asist / 90
0.27
0.32
84
Kilit pas / 90
1.3
1.6
81
Gol / 90
0.38
0.38
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Patrick CutroneMonza · 27
%95
6gol
3asist
76scout
€75K
Serie B
Jacen Russell-RoweColumbus Crew · 23
%77
9gol
2asist
74scout
Major League Soccer
Nathan OrdazLos Angeles FC · 21
%76
6gol
3asist
75scout
Major League Soccer
Leo ÖstmanIF Elfsborg · 19
%73
3gol
2asist
67scout
Allsvenskan
Tim Lemperle1899 Hoffenheim · 23
%70
8gol
2asist
70scout
€17.00M
Bundesliga
Bård FinneBrann · 30
%65
6gol
3asist
64scout
Eliteserien
Pierre-Emerick AubameyangMarseille · 36
%64
10gol
5asist
70scout
€3.00M
Ligue 1
Kristian Stromland LienHam-Kam · 24
%60
11gol
4asist
73scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


SV Elversberg
Austria Vienna