LİGWorld Cup
BU SEZON1G · 3A
Gol10.33 / 90
Asist31.00 / 90
Şut31.00 / 90
Kilit pas51.66 / 90
Başarılı dripling41.33 / 90
Kazanılan ikili154.98 / 90
Rating7.08
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 60 forvetler
- Gol 0.33 %51
- Şut 1.0 %17
- Asist 1.00 %100
- Kilit pas 1.66 %75
- Drible 1.33 %69
- İkili mücadele %45 %53
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 271 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
UEFA Europa League2026 · Benfica · 3 maç
1gol4.
1asist1.
6.
Superliga2022 · FC Nordsjaelland · 17 maç
10gol6.
7.
Superliga2023 · FC Nordsjaelland · 26 maç
9gol11.
6asist7.
8.
World Cup2026 · Norway · 6 maç
3asist8.
13.
Primeira Liga2025 · Benfica · 28 maç
7gol19.
5asist13.
68.
UEFA Champions League2025 · Benfica · 2 maç
1gol75.
1asist68.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
10
377
1
3
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas7
Drible6%35 başarı
İkili kazanılan20%47
Müdahale9
Faul23 kazanılan
İlk 1137 yedek
G+A / 900.95
2025/26
52
2.404
11
6
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%66 isabet
Kilit pas57
Drible47%42 başarı
İkili kazanılan144%49
Müdahale42
Faul3346 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı2
İlk 112923 yedek
G+A / 900.64
Kart3
2024/25
48
1.108
1
4
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%58 isabet
Kilit pas24
Drible12%31 başarı
İkili kazanılan45%35
Müdahale13
Faul1315 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111137 yedek
G+A / 900.41
2023/24
7
367
0
1
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%100 isabet
Kilit pas4
Drible17%53 başarı
İkili kazanılan37%58
Müdahale6
Faul413 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1143 yedek
G+A / 900.25
Kart2
2022/23
5
1
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL143 penaltı
İLK 114172 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
- 1-15' 4 %29
- 16-30' 3 %21
- 31-45' 2 %14
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 2 %14
- 76-90+' 2 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-155%51
- 4-3-338%35
- 4-4-29%8
- 4-1-3-23%3
- 3-4-2-12%2
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları14verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | MaritimoA | 0-3 | 27 | 0 | 6.4 | ||
| 31.08.2026 | EstorilH | 2-1 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 17.08.2026 | Casa PiaA | 0-7 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 09.08.2026 | Academico ViseuH | 2-2 | 28↑ | – | 7.2 | ||
| 11.07.2026 | EnglandH | 1-2 | 68 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 05.07.2026 | BrazilA | 1-2 | 51↑ | 2 | 1 | 7.2 | |
| 30.06.2026 | Ivory CoastA | 1-2 | 22↑ | 1 | 6.5 | ||
| 26.06.2026 | FranceH | 1-4 | 83 | 1 | – | 7.2 | |
| 23.06.2026 | SenegalH | 3-2 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 16.06.2026 | IraqA | 1-4 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 16.05.2026 | EstorilA | 1-3 | 82 | – | 7.3 | ||
| 11.05.2026 | SC BragaH | 2-2 | 86 | 1 | 7.9 | ||
| 02.05.2026 | FamalicaoA | 2-2 | 72 | 1 | 1 | 1 | 7.6 |
| 25.04.2026 | MoreirenseH | 4-1 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 19.04.2026 | Sporting CPA | 1-2 | 78 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 12.04.2026 | NacionalH | 2-0 | 89 | 1 | 2 | 8.9 | |
| 06.04.2026 | Casa PiaA | 1-1 | 87 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 21.03.2026 | GuimaraesH | 3-0 | 77 | 1 | 7.5 | ||
| 14.03.2026 | AroucaA | 1-2 | 85 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 08.03.2026 | FC PortoH | 2-2 | 97 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 02.03.2026 | GIL VicenteA | 1-2 | 82 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 25.02.2026 | Real MadridA | 2-1 | 85 | – | 7.0 | ||
| 21.02.2026 | AVSH | 3-0 | 71 | 1 | 8.3 | ||
| 17.02.2026 | Real MadridH | 0-1 | 74 | – | 6.3 | ||
| 13.02.2026 | Santa ClaraA | 1-2 | 68 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | AlvercaH | 2-1 | 84 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.02.2026 | TondelaA | 0-0 | 63 | 1 | 6.9 | ||
| 28.01.2026 | Real MadridH | 4-2 | 83 | 2 | 3 | 9.3 | |
| 25.01.2026 | EstrelaH | 4-0 | 27↑ | – | 7.0 | ||
| 21.01.2026 | JuventusA | 2-0 | 69 | – | 6.6 | ||
| 17.01.2026 | Rio AveA | 0-2 | 62 | 1 | 6.3 | ||
| 03.01.2026 | EstorilH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | SC BragaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2025 | FamalicaoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | MoreirenseA | 0-4 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 10.12.2025 | NapoliH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2025 | Sporting CPH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | NacionalA | 1-2 | 13↑ | 1 | – | 7.7 | |
| 25.11.2025 | AjaxA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.11.2025 | ItalyA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.11.2025 | EstoniaH | 4-1 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | Casa PiaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | Bayer LeverkusenH | 0-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | GuimaraesA | 0-3 | 45↑ | – | 7.7 | ||
| 25.10.2025 | AroucaH | 5-0 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.10.2025 | NewcastleA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.10.2025 | IsraelH | 5-0 | 5↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | FC PortoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | ChelseaA | 1-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 26.09.2025 | GIL VicenteH | 2-1 | 68 | – | 6.7 | ||
| 23.09.2025 | Rio AveH | 1-1 | 25↑ | – | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | AVSA | 0-3 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 16.09.2025 | QarabagH | 2-3 | 70 | – | 6.9 | ||
| 12.09.2025 | Santa ClaraH | 1-1 | 72 | – | 6.7 | ||
| 09.09.2025 | MoldovaH | 11-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | AlvercaA | 1-2 | 65 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 27.08.2025 | FenerbahceH | 1-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | TondelaH | 3-0 | 67 | 1 | – | 7.2 | |
| 20.08.2025 | FenerbahceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | EstrelaA | 0-1 | 70 | – | 6.7 |
ŞUT49
GOL7
xG6.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası18%37
- Kontra atak10%20
- Açık oyun9%18
- Korner5%10
- Serbest vuruş4%8
- Penaltı2%4
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak40%82
- Sol ayak8%16
- Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR49 şut
- 1-15' 9 %18
- 16-30' 6 %12
- 31-45' 9 %18
- 46-60' 11 %22
- 61-75' 8 %16
- 76-90+' 6 %12
PİYASA DEĞERİ€20.00M+33.3%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 122 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-01-01
Nordsjaell. U19
→
Nordsjaelland
-
Nordsjaell. U19
→
Nordsjaelland
-
2020-07-08
Bodø/Glimt Yth.
→
Nordsjaell. U19
free transfer
Bodø/Glimt Yth.
→
Nordsjaell. U19
free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1717 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.3Primeira Liga 2025
PERFORMANS73.31717 dk
KARARİzlemeye değer69/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
96.2
Çizgi kanadı
91.8
Baskıcı forvet
91.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%94
Dakika
%89
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%92
Dakika
%90
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
73.3
76
96
Ortalama rating
7.26
7.2
100
Kilit pas / 90
2.2
1.6
100
Asist / 90
0.26
0.32
81
Pas hacmi / 90
33.28
34
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jens Petter HaugeBodo/Glimt · 26
%95
8gol
4asist
67scout
Eliteserien
Vicente TabordaPlatense · 24
%76
5gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Oussama IdrissiPachuca · 29
%76
6gol
3asist
61scout
Liga MX
Carlos ForbsClub Brugge KV · 21
%70
3gol
3asist
74scout
€5.00M
UEFA Champions League
Esmir BajraktarevićPSV Eindhoven · 20
%67
3gol
4asist
76scout
€5.00M
Eredivisie
Bradley BarcolaParis Saint Germain · 23
%62
2gol
3asist
62scout
€70.00M
UEFA Champions League
Barış Alper YılmazGalatasaray · 25
%61
8gol
11asist
70scout
€26.00M
Süper Lig
Abdelrahman BoudahHammarby FF · 26
%60
4gol
2asist
69scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

