LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Şut11.12 / 90
Başarılı dripling11.12 / 90
Kazanılan ikili55.62 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.121.66
Başarılı dripling
1.120.41
Kazanılan ikili
5.627.11
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
27.
Liga MX2025 · Club Tijuana · 15 maç
6gol27.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2023/2024 · Belgium
🏆
Cup2019/2020 · Belgium
🏆
CAF Africa Cup of Nations2017 Gabon · Africa
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
5
80
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%56
Müdahale2
Faul21 kazanılan
İlk 1114 yedek
2025/26
25
1.303
6
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%42 isabet
Kilit pas10
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan103%49
Müdahale24
Faul4021 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11169 yedek
G+A / 900.41
Kart3
2024/25
10
745
2
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas3
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan47%53
Müdahale10
Faul2010 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1110
G+A / 900.24
Kart5
2022/23
25
1.851
1
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%30 isabet
Kilit pas14
Drible19%61 başarı
İkili kazanılan154%59
Müdahale57
Faul3629 kazanılan
İlk 11214 yedek
G+A / 900.05
Kart3
2021/22
27
1.071
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas4
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan78%56
Müdahale34
Faul236 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111314 yedek
Kart61
2020/21
17
279
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan24%49
Müdahale8
Faul107 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11215 yedek
Kart2
TOPLAM GOL8
İLK 112912 yedek girdi
KART10
FORMA34
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-213%35
- 4-1-4-111%30
- 4-2-3-110%27
- 4-5-11%3
- 5-3-21%3
- 5-4-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2026 | Cruz AzulH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.08.2026 | Atletico San LuisA | 0-0 | 56 | 1 | 6.7 | ||
| 25.07.2026 | LeonH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2026 | Tigres UANLH | 3-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | Guadalajara ChivasA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | PachucaH | 3-1 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | Cruz AzulA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | FC JuarezA | 1-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | Tigres UANLH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | NecaxaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | LeonA | 0-3 | 45 | – | 6.2 | ||
| 09.03.2026 | Santos LagunaH | 1-2 | 65 | 3 | 6.6 | ||
| 05.03.2026 | AtlasA | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 1-1 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 4-1 | 37 | 1 | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | Tigres UANLA | 2-0 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 23.10.2025 | TolucaH | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | PueblaA | 4-3 | 68 | – | 6.5 | ||
| 06.10.2025 | MonterreyH | 2-2 | 45 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 29.09.2025 | Cruz AzulH | 2-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 25.09.2025 | Santos LagunaA | 1-0 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | LeonH | 5-0 | 90 | 1 | 5 | 7.7 | |
| 15.09.2025 | Atletico San LuisA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.09.2025 | NecaxaH | 3-0 | 90 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 23.08.2025 | Guadalajara ChivasH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.08.2025 | PachucaA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.08.2025 | MazatlánA | 2-2 | 74 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 26.07.2025 | FC JuarezH | 1-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 17.07.2025 | Club AmericaA | 3-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2025 | Santos LagunaA | 0-4 | 76 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 17.04.2025 | MazatlánA | 0-2 | 78 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 11.04.2025 | Atletico San LuisH | 2-1 | 78 | 1 | 7.2 | ||
| 05.04.2025 | NecaxaH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | MonterreyA | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 17.03.2025 | PachucaA | 4-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 10.03.2025 | AtlasH | 3-4 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | LeonA | 2-1 | 74 | – | 6.7 | ||
| 26.02.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 4-2 | 45 | – | 7.3 | ||
| 10.02.2025 | Guadalajara ChivasA | 2-1 | 34 | – | 6.2 | ||
| 19.02.2023 | KVC WesterloH | 0-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 12.02.2023 | AnderlechtA | 3-1 | 65 | – | 6.9 | ||
| 04.02.2023 | KortrijkH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.01.2023 | OH LeuvenA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.01.2023 | GentH | 0-3 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 19.01.2023 | Club Brugge KVH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.01.2023 | AS EupenA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.01.2023 | Standard LiegeA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 27.12.2022 | Zulte WaregemH | 2-0 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 12.11.2022 | Cercle BruggeH | 0-1 | 81 | 2 | 6.6 | ||
| 05.11.2022 | Seraing UnitedA | 1-2 | 70 | 2 | 7.0 | ||
| 29.10.2022 | KVC WesterloA | 2-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.10.2022 | OH LeuvenH | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 19.10.2022 | Club Brugge KVA | 3-0 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 15.10.2022 | CharleroiH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.10.2022 | AS EupenH | 0-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 17.09.2022 | Zulte WaregemA | 0-3 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 09.09.2022 | Standard LiegeH | 1-2 | 45↑ | 2 | 7.3 | ||
| 03.09.2022 | GenkA | 0-0 | 9↑ | 1 | 7.0 | ||
| 27.08.2022 | KV MechelenH | 3-1 | 9↑ | – | 6.7 |
ŞUT4
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%75
- Korner1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%50
- Kafa2%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 2 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 109 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-09-01
Royal Antwerp
→
Amiens SC
?
Royal Antwerp
→
Amiens SC
?
2023-06-30
Sint-Truiden
→
Royal Antwerp
End of loan
Sint-Truiden
→
Royal Antwerp
End of loan
2022-07-01
Royal Antwerp
→
Sint-Truiden
loan transfer
Royal Antwerp
→
Sint-Truiden
loan transfer
2022-06-30
Zulte Waregem
→
Royal Antwerp
End of loan
Zulte Waregem
→
Royal Antwerp
End of loan
2021-08-31
Royal Antwerp
→
Zulte Waregem
loan transfer
Royal Antwerp
→
Zulte Waregem
loan transfer
2020-07-01
Mouscron
→
Royal Antwerp
free transfer
Mouscron
→
Royal Antwerp
free transfer
2017-08-31
1860 Munich
→
Mouscron
?
1860 Munich
→
Mouscron
?
2017-01-31
Apejes FC
→
1860 Munich
?
Apejes FC
→
1860 Munich
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
HastalıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1303 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.6Liga MX 2025
PERFORMANS29.51303 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 297 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%37
Dakika
%72
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%40
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
ThacianoSantos · 30
%95
3gol
0asist
34scout
Serie A
Mads Berg SandeBrann · 27
%78
3gol
0asist
43scout
Eliteserien
Grischa Prömel1899 Hoffenheim · 30
%76
7gol
2asist
55scout
€3.50M
Bundesliga
Marshall MunetsiParis FC · 29
%75
4gol
1asist
45scout
Ligue 1
Jens StageWerder Bremen · 29
%74
10gol
2asist
50scout
€14.00M
Bundesliga
Cesare CasadeiTorino · 22
%66
6gol
0asist
56scout
€14.00M
Serie A
Etta EyongLevante · 22
%61
6gol
1asist
57scout
La Liga
Darko GyabiHull City · 21
%60
2gol
0asist
51scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


