Darko Gyabi
England · Midfielder

Darko Gyabi

YAŞ21
BOY196
KİLO80
KULÜPHull City
LİGChampionship
BU SEZON2G · 0A
Gol20.26 / 90
Asist00.00 / 90
Şut81.03 / 90
Kilit pas60.77 / 90
Başarılı dripling50.64 / 90
Kazanılan ikili435.51 / 90
Rating6.65
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.260.03
Asist 0.000.06
Şut 1.030.72
Kilit pas 0.770.75
Başarılı dripling 0.641.03
Kazanılan ikili 5.516.29
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Premier League 2 Division Two2022/2023 · England
🏆 U18 Premier League2021/2022 · England
🏆 Premier League 22021/2022 · England
🏆 Premier League 22020/2021 · England
🏆 U18 Premier League2020/2021 · England
🏆 FA Youth Cup2019/2020 · England
🏆 U18 Premier League Cup2019/2020 · England
🥈 Queensland Champions Cup2022 · World · 2nd Place
🥈 FA Youth Cup2018/2019 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2022 0 2023 1 2024 3 2025 2
GolAsist
2025/26 24 702 2 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipHull City 24 702 2 0 6.65
Şut8%38 isabet
Kilit pas6
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan43%46
Müdahale16
Faul1210 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11618 yedek
G+A / 900.26
2024/25 44 2.892 1 2 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPlymouth 44 2.892 1 2 6.76
Şut23%39 isabet
Kilit pas24
Drible33%54 başarı
İkili kazanılan202%52
Müdahale69
Faul4969 kazanılan
İlk 113410 yedek
G+A / 900.09
Kart10
2023/24 15 776 0 1 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPlymouth 10 775 0 1 6.89
ChampionshipLeeds 5 1 0 0
Şut6%33 isabet
Kilit pas8
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan64%52
Müdahale18
Faul1919 kazanılan
İlk 1196 yedek
G+A / 900.12
Kart2
2022/23 13 13 0 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLeeds 13 13 0 0 7.00
İkili kazanılan3%100
Müdahale2
TOPLAM GOL3
İLK 114042 yedek girdi
KART14
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 61-75'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %67
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 45 3-4-2-1 — 18 4-1-4-1 — 5 3-4-3 — 3 3-4-1-2 — 2 4-3-3 — 2 75 maç
  • 4-2-3-145%60
  • 3-4-2-118%24
  • 4-1-4-15%7
  • 3-4-33%4
  • 3-4-1-22%3
  • 4-3-32%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 M. BunduM. Bundu 1 K. JosephK. Joseph Gyabi 3
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
2 N. OgbetaN. Ogbeta 1 I. CissokoI. Cissoko Gyabi 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 MillwallH 0-0
02.05.2026 NorwichH 2-1
11.04.2026 Sheffield UtdA 2-1
01.01.2026 Stoke CityH 0-1 73 6.5
29.12.2025 MiddlesbroughA 0-1 90 1 1 7.6
26.12.2025 Sheffield WednesdayA 2-2 22 1 6.7
20.12.2025 West BromH 1-0 4
13.12.2025 MillwallA 1-3 16 6.3
10.12.2025 WrexhamH 2-0 81 1 6.3
05.12.2025 MiddlesbroughH 1-4 16 6.6
29.11.2025 Stoke CityA 1-2 45 6.3
25.11.2025 IpswichH 0-2 90 2 6.9
22.11.2025 QPRA 3-2 28 1 6.6
08.11.2025 PortsmouthH 3-2 16 6.9
04.11.2025 DerbyA 2-1 20 6.5
01.11.2025 NorwichA 0-2 18 1 2 7.3
25.10.2025 CharltonH 1-1 8 6.3
21.10.2025 LeicesterH 2-1 15 6.6
18.10.2025 BirminghamA 2-3 20 6.5
04.10.2025 Sheffield UtdH 1-0 62 6.5
30.09.2025 PrestonH 2-2
27.09.2025 WatfordA 2-1 17 6.3
20.09.2025 SouthamptonH 3-1 46 6.9
13.09.2025 SwanseaA 2-2 15 6.7
26.04.2025 PrestonA 1-2 82 6.3
21.04.2025 CoventryH 3-1 89 6.3
18.04.2025 MiddlesbroughA 2-1 72 1 7.2
12.04.2025 Sheffield UtdH 2-1 8 6.3
09.04.2025 SwanseaA 3-0 90 6.3
05.04.2025 NorwichH 2-1 27 6.9
29.03.2025 WatfordA 0-0 73 6.3
15.03.2025 DerbyH 2-3 72 6.5
12.03.2025 PortsmouthA 1-2 90 6.9
08.03.2025 Sheffield WednesdayH 0-3 90 1 6.3
04.03.2025 Hull CityA 2-0 90 6.9
22.02.2025 CardiffH 1-1 20 6.7
19.02.2025 LutonA 1-1 12 6.2
15.02.2025 BlackburnA 2-0 67 6.6
12.02.2025 MillwallH 5-1 27 6.3
01.02.2025 West BromH 2-1 13 6.3
25.01.2025 SunderlandA 2-2 12 1 2 7.2
22.01.2025 BurnleyH 0-5 90 6.6
18.01.2025 QPRH 0-1 45 6.9
14.01.2025 Oxford UnitedH 1-1 89 6.7
04.01.2025 Stoke CityA 0-0 70 1 7.3
01.01.2025 Bristol CityH 2-2 90 1 6.9
29.12.2024 Oxford UnitedA 2-0 90 1 7.2
26.12.2024 CoventryA 4-0 71 6.5
21.12.2024 MiddlesbroughH 3-3 90 1 4 8.2
14.12.2024 Sheffield UtdA 2-0 75 1 6.7
10.12.2024 SwanseaH 1-2 90 7.2
30.11.2024 Bristol CityA 4-0
26.11.2024 NorwichA 6-1 70 1 6.9
22.11.2024 WatfordH 2-2 90 2 7.0
09.11.2024 DerbyA 1-1 90 7.2
05.11.2024 PortsmouthH 1-0 90 1 6.3
26.10.2024 PrestonH 3-3 32 1 6.3
23.10.2024 MillwallA 1-0 80 6.9
19.10.2024 CardiffA 5-0 63 6.7
05.10.2024 BlackburnH 2-1 83 1 7.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 96 maç
Hull City 24maç 2025
Plymouth 54maç 2023–2024
Leeds 18maç 2022–2023
Manchester City U23 2020–2021
Manchester City U18 2018–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-05-31 Plymouth Leeds End of loan
2024-07-02 Leeds Plymouth loan transfer
2024-03-27 Plymouth Leeds End of loan
2024-01-11 Leeds Plymouth loan transfer
2022-07-04 Man City U21 Leeds €5.80m
2021-07-01 Man City U18 Man City U23 -
2020-07-01 Man City Youth Man City U18 -
2018-11-01 Millwall Yth. Man City Youth €350k
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Kasık sakatlığıKadroda yok 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 702 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.0Championship 2025
PERFORMANS36.6702 dk
KARARVeri yetersiz46/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 50.8
Top kapan ön libero 49.6
İleri sekiz 48.9
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 66/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %48
Dakika %50
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %52
Dakika %71
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 2.05 2.5 82
Gol / 90 0.26 0.18 100
İkili mücadele kazanma 46.24 55 84
Performans skoru 36.6 76 48
Dakika güvenliği 33.6 82 41
Pas hacmi / 90 27.82 60 46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam