Joseph Whitworth
Scotland · Attacker

Joseph Whitworth

YAŞ24
BOY186
KİLO75
DOĞUM YERİBarnet
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut43.83 / 90
Kilit pas10.96 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili76.70 / 90
Rating6.53
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.30
Asist 0.000.15
Şut 3.831.29
Kilit pas 0.960.80
Başarılı dripling 0.000.76
Kazanılan ikili 6.706.20
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 12 G+A
2021 0 2024 0 2025 12 2026 0
GolAsist
2026/27 4 94 0 0 6.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipMiddlesbrough 4 94 0 0 6.53
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan7%35
Müdahale2
Faul43 kazanılan
İlk 1131 yedek
2025/26 47 2.390 8 4 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipHull City 46 2.367 8 4 6.76
League CupHull City 1 23 0 0 6.20
Şut34%65 isabet
Kilit pas21
Drible20%48 başarı
İkili kazanılan163%42
Müdahale47
Faul5434 kazanılan
Ofsayt10
İlk 112819 yedek
G+A / 900.45
Kart6
2024/25 18 1.018 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipHull City 18 1.018 0 0 6.45
Şut8%75 isabet
Kilit pas5
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan51%32
Müdahale9
Faul164 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11135 yedek
2021/22 26 107 0 0 6.22
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipSwansea 26 107 0 0 6.22
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan6%18
Müdahale1
Faul6
TOPLAM GOL7
İLK 114325 yedek girdi
KART3
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %29
  • 16-30' 2 %29
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 48 3-4-2-1 — 4 4-3-3 — 4 3-4-1-2 — 3 4-2-2-2 — 3 3-5-2 — 2 64 maç
  • 4-2-3-148%75
  • 3-4-2-14%6
  • 4-3-34%6
  • 3-4-1-23%5
  • 4-2-2-23%5
  • 3-5-22%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 QPRA 0-0 2 0
29.08.2026 West BromH 3-1 21 3 6.5
22.08.2026 BlackburnA 2-1
15.08.2026 LincolnH 2-1 71 1 6.6
11.05.2026 MillwallA 0-2 47 7.0
08.05.2026 MillwallH 0-0 20 6.5
02.05.2026 NorwichH 2-1 23 1 6.7
25.04.2026 CharltonA 2-1 20 6.7
21.04.2026 LeicesterA 2-2 9 6.6
18.04.2026 BirminghamH 1-1 4
11.04.2026 Sheffield UtdA 2-1 17 6.0
06.04.2026 CoventryH 0-0 6
03.04.2026 Oxford UnitedA 1-1 83 1 6.5
21.03.2026 Sheffield WednesdayH 3-1 80 1 1 2 9.6
14.03.2026 West BromA 3-0 8 6.7
10.03.2026 WrexhamA 1-2 21 6.5
07.03.2026 MillwallH 1-3 71 1 3 7.3
03.03.2026 IpswichA 1-0 27 6.9
28.02.2026 PortsmouthA 0-1 62 6.5
24.02.2026 DerbyH 4-2 88 1 1 6.7
21.02.2026 QPRH 1-3 16 6.7
07.02.2026 Bristol CityH 2-3 45 1 6.3
03.02.2026 WatfordH 0-0 5
31.01.2026 BlackburnA 0-1 4
24.01.2026 SwanseaH 2-1 80 2 7.2
17.01.2026 SouthamptonA 1-2 54 1 1 7.6
01.01.2026 Stoke CityH 0-1 45 6.5
29.12.2025 MiddlesbroughA 0-1 75 1 1 7.5
26.12.2025 Sheffield WednesdayA 2-2 23 1 6.3
20.12.2025 West BromH 1-0 45 6.5
13.12.2025 MillwallA 1-3 87 2 2 8.2
10.12.2025 WrexhamH 2-0 64 1 1 6.9
05.12.2025 MiddlesbroughH 1-4 45 6.3
29.11.2025 Stoke CityA 1-2 45 6.6
25.11.2025 IpswichH 0-2 79 1 6.0
22.11.2025 QPRA 3-2 84 1 6.9
08.11.2025 PortsmouthH 3-2 90 1 4 6.9
04.11.2025 DerbyA 2-1 81 7.2
01.11.2025 NorwichA 0-2 84 1 6.5
25.10.2025 CharltonH 1-1 78 6.2
21.10.2025 LeicesterH 2-1 73 3 6.2
18.10.2025 BirminghamA 2-3 80 1 6.9
30.09.2025 PrestonH 2-2 72 1 6.0
27.09.2025 WatfordA 2-1 88 5.9
20.09.2025 SouthamptonH 3-1 82 1 1 7.2
13.09.2025 SwanseaA 2-2 85 6.3
30.08.2025 Bristol CityA 4-2 49 1 4 7.9
23.08.2025 BlackburnH 0-3 40 6.6
17.08.2025 Oxford UnitedH 3-2 12 6.3
12.08.2025 WrexhamA 3-3 23 6.2
09.08.2025 CoventryA 0-0 71 6.2
03.05.2025 PortsmouthA 1-1 71 7.2
26.04.2025 DerbyH 0-1 88 6.6
21.04.2025 PrestonH 2-1 87 1 7.2
18.04.2025 SwanseaA 1-0
14.04.2025 CoventryH 1-1
08.04.2025 WatfordA 1-0 27 1 6.6
05.04.2025 Sheffield WednesdayA 0-1 69 1 6.3
29.03.2025 LutonH 0-1 63 6.3
15.03.2025 West BromA 1-1 90 6.3
ŞUT50
GOL8
xG10.9
xG FARKI-2.9under performing
DÖNÜŞÜM%16.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
66' · xG 0.096 90' · xG 0.017 40' · xG 0.218 76' · xG 0.186 58' · xG 0.256 · GOL 37' · xG 0.096 27' · xG 0.033 11' · xG 0.599 6' · xG 0.031 58' · xG 0.076 11' · xG 0.088 74' · xG 0.468 28' · xG 0.135 88' · xG 0.568 53' · xG 0.085 20' · xG 0.166 · GOL 37' · xG 0.049 27' · xG 0.148 24' · xG 0.024 20' · xG 0.02 13' · xG 0.974 · GOL 6' · xG 0.52 · GOL 90' · xG 0.052 10' · xG 0.661 · GOL 77' · xG 0.475 31' · xG 0.062 67' · xG 0.017 45' · xG 0.053 42' · xG 0.242 · GOL 35' · xG 0.276 6' · xG 0.475 28' · xG 0.116 21' · xG 0.087 5' · xG 0.104 51' · xG 0.073 73' · xG 0.274 11' · xG 0.489 22' · xG 0.928 · GOL 47' · xG 0.033 90' · xG 0.227 · GOL 87' · xG 0.283 66' · xG 0.126 65' · xG 0.321 56' · xG 0.06 55' · xG 0.037 90' · xG 0.096 67' · xG 0.044 87' · xG 0.214 73' · xG 0.116 72' · xG 0.088
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 37 (%74) Kontra atak — 5 (%10) Açık oyun — 4 (%8) Korner — 3 (%6) Duran top — 1 (%2) 50 şut
  • Asist sonrası37%74
  • Kontra atak5%10
  • Açık oyun4%8
  • Korner3%6
  • Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 22 (%44) Kafa — 14 (%28) Sağ ayak — 12 (%24) Diğer — 2 (%4) 50 şut
  • Sol ayak22%44
  • Kafa14%28
  • Sağ ayak12%24
  • Diğer2%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR50 şut
1-15' — 9 16-30' — 9 31-45' — 7 46-60' — 7 61-75' — 9 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 1-15'
  • 1-15' 9 %18
  • 16-30' 9 %18
  • 31-45' 7 %14
  • 46-60' 7 %14
  • 61-75' 9 %18
  • 76-90+' 9 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 95 maç
Middlesbrough 4maç 2026
Hull City 65maç 2024–2025
Swansea 26maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-09 Hull City Middlesbrough
2026-07-08 Hull City Middlesbrough
2025-01-20 Blackpool Hull City ?
2023-07-12 Swansea Blackpool ?
2023-05-31 Oxford United Swansea End of loan
2022-08-11 Swansea Oxford United loan transfer
2022-01-05 Cheltenham Swansea End of loan
2021-08-31 Swansea Cheltenham loan transfer
2021-07-01 Wigan Swansea €580k
2020-07-01 Wigan U23 Wigan -
2019-07-01 Wigan U18 Wigan U23 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2367 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.4Championship 2025
PERFORMANS57.02367 dk
KARARİzlemeye değer68/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 84.0
Pivot forvet 77.4
Bağlantı kuran forvet 75.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %80
Dakika %88
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %74
Dakika %96
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.76 7.15 94
Performans skoru 57 76 75
Müdahale / 90 1.79 1.4 100
Gol / 90 0.3 0.42 71
İkili mücadele kazanma 42.12 50 84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam