C. Dájome
Colombia · Attacker

C. Dájome

YAŞ31
BOY172 cm
KİLO70 kg
DOĞUM YERİBogotá
LİGMajor League Soccer
BU SEZON5G · 1A
Gol50.32 / 90
Asist10.06 / 90
Şut181.16 / 90
Kilit pas150.97 / 90
Başarılı dripling140.90 / 90
Kazanılan ikili764.90 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2025 · 39 forvetler
Gol — %47 (0.32) Şut — %8 (1.2) Asist — %34 (0.06) Kilit pas — %58 (0.97) Drible — %79 (0.90) İkili mücadele — %66 (%46) 49 ORT. % 47 8 34 58 79 66
  • Gol 0.32 %47
  • Şut 1.2 %8
  • Asist 0.06 %34
  • Kilit pas 0.97 %58
  • Drible 0.90 %79
  • İkili mücadele %46 %66
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1396 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
33. Liga MX2025 · Santos Laguna · 12 maç 4gol33.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆 Copa ColombiaNone · Colombia
🏆 Canadian ChampionshipNone · Canada
🏆 CONMEBOL LibertadoresNone · South America
🏆 CONMEBOL SudamericanaNone · South America
🏆 Canadian Championship2022 · Canada
🏆 CONMEBOL Sudamericana2019 · South America
🏆 CONMEBOL Recopa2017 · South America
🏆 Copa Colombia2016 · Colombia
🏆 CONMEBOL Libertadores2016 · South America
🥈 CONMEBOL SudamericanaNone · South America · 2nd Place
🥈 CONMEBOL Sudamericana2016 · South America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 15 G+A
2020 5 2021 15 2022 6 2023 3 2024 5 2025 6
GolAsist
2025/26 33 1.396 5 1 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXSantos Laguna 33 1.396 5 1 6.76
Şut18%56 isabet
Kilit pas15
Drible14%44 başarı
İkili kazanılan76%46
Müdahale22
Faul3026 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111419 yedek
G+A / 900.39
Kart6
2024/25 45 2.763 3 2 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerDC United 31 2.074 3 2 6.65
Liga MXSantos Laguna 14 689 0 0 6.45
Şut29%48 isabet
Kilit pas27
Drible17%35 başarı
İkili kazanılan152%39
Müdahale55
Faul6347 kazanılan
Ofsayt11
İlk 113213 yedek
G+A / 900.16
Kart102
2023/24 32 1.081 2 1 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerDC United 24 784 2 1 6.68
Major League SoccerVancouver Whitecaps 8 297 0 0 6.50
Şut12%67 isabet
Kilit pas18
Drible18%49 başarı
İkili kazanılan73%43
Müdahale20
Faul1722 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111121 yedek
G+A / 900.25
Kart2
2022/23 31 1.838 2 4 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerVancouver Whitecaps 31 1.838 2 4 6.83
Şut29%41 isabet
Kilit pas21
Drible29%51 başarı
İkili kazanılan125%48
Müdahale34
Faul3844 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111813 yedek
G+A / 900.29
Kart51
Kaptan3maçta
2021/22 34 2.794 11 4 7.23
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerVancouver Whitecaps 34 2.794 11 4 7.23
Şut47%49 isabet
Kilit pas39
Drible49%51 başarı
İkili kazanılan220%53
Müdahale55
Faul4492 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı5
İlk 11322 yedek
G+A / 900.48
Kart4
Kaptan1maçta
2020/21 23 1.633 2 3 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerVancouver Whitecaps 23 1.633 2 3 6.84
Şut28%39 isabet
Kilit pas27
Drible18%51 başarı
İkili kazanılan107%48
Müdahale38
Faul2445 kazanılan
İlk 11185 yedek
G+A / 900.28
Kart3
TOPLAM GOL8
İLK 114632 yedek girdi
KART18
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 3 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 2 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 3 %38
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 23 5-3-2 — 10 4-3-3 — 9 4-3-1-2 — 6 3-4-2-1 — 5 4-1-3-2 — 5 58 maç
  • 4-2-3-123%40
  • 5-3-210%17
  • 4-3-39%16
  • 4-3-1-26%10
  • 3-4-2-15%9
  • 4-1-3-25%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
26.04.2026 MonterreyH 3-0 0
23.04.2026 Atletico San LuisA 2-0 15 6.5
19.04.2026 AtlasH 0-1 13 6.3
12.04.2026 PachucaA 4-2 45 5.9
05.04.2026 Club AmericaH 1-1 19 1 1 7.2
22.03.2026 PueblaH 2-1 0
14.03.2026 Guadalajara ChivasA 3-0 14 6.5
09.03.2026 Club TijuanaA 1-2 23 1 6.5
04.03.2026 Cruz AzulH 1-2 66 1 6.9
28.02.2026 Club QueretaroA 2-2 25 2 6.3
22.02.2026 LeonA 2-1 69 2 6.3
15.02.2026 MazatlánH 1-2 82 3 7.0
07.02.2026 Tigres UANLA 5-1 71 7.0
31.01.2026 U.N.A.M. - PumasA 4-0 45 1 6.9
18.01.2026 FC JuarezH 2-2 15 6.3
15.01.2026 TolucaA 3-1 45 6.2
11.01.2026 NecaxaH 1-3 99 6.6
09.11.2025 PachucaH 1-0 28 2 6.7
01.11.2025 NecaxaA 4-1 45 6.6
22.10.2025 MazatlánA 2-2 90 6.6
18.10.2025 LeonH 2-0 22 1 6.3
05.10.2025 Club AmericaA 3-0 58 6.2
28.09.2025 MonterreyA 1-0 74 6.3
25.09.2025 Club TijuanaH 1-0 16 1 1 7.9
21.09.2025 Atletico San LuisH 1-4 45 7.7
14.09.2025 AtlasA 2-2 45 6.3
31.08.2025 Tigres UANLH 0-1 90 1 6.6
23.08.2025 FC JuarezA 2-1 89 1 1 8.2
17.08.2025 Cruz AzulA 3-2 75 1 1 8.2
11.08.2025 Guadalajara ChivasH 1-0 35 6.7
26.07.2025 PueblaA 1-0 28 6.3
17.07.2025 TolucaH 2-4
13.07.2025 U.N.A.M. - PumasH 3-0 10 1 1 7.9
20.04.2025 Club TijuanaH 0-4 60 6.7
07.04.2025 TolucaA 2-1
30.03.2025 Atletico San LuisH 2-3 64 1 6.3
15.03.2025 Tigres UANLA 3-0 45 1 6.3
09.03.2025 LeonH 2-1 45 2 6.6
03.03.2025 MonterreyA 4-2 75 6.3
23.02.2025 AtlasH 2-0 61 1 6.6
20.02.2025 Cruz AzulH 0-1 70 6.2
15.02.2025 MazatlánA 1-1 45 1 7.2
08.02.2025 NecaxaA 3-2
02.02.2025 PueblaH 0-2 45 6.3
30.01.2025 FC JuarezA 1-0 45 6.6
21.01.2025 PachucaA 2-1 44 5.3
12.01.2025 Guadalajara ChivasA 1-0 90 1 7.0
20.10.2024 CharlotteH 0-3 30 6.6
05.10.2024 New England RevolutionA 1-2 45 6.3
03.10.2024 Nashville SCA 3-4 23 2 6.9
28.09.2024 Columbus CrewH 2-2 20 6.3
22.09.2024 Philadelphia UnionA 4-0 50 1 7.2
14.09.2024 New York City FCH 1-1 45 6.7
08.09.2024 Chicago FireA 1-2 90 1 7.3
31.08.2024 Toronto FCA 1-3 89 1 7.7
24.08.2024 FC DallasH 3-4 45 6.0
18.07.2024 Minnesota United FCA 2-3 90 1 6.9
13.07.2024 Nashville SCH 2-1 99 2 2 8.5
29.06.2024 New York Red BullsA 2-2 20 3.2
22.06.2024 Houston DynamoH 1-4 83 1 6.2
ŞUT14
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
83' · xG 0.079 · GOL 90' · xG 0.076 85' · xG 0.184 81' · xG 0.015 50' · xG 0.062 46' · xG 0.02 66' · xG 0.018 38' · xG 0.037 72' · xG 0.028 68' · xG 0.282 58' · xG 0.048 37' · xG 0.188 84' · xG 0.02 85' · xG 0.014
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%57) Açık oyun — 3 (%21) Kontra atak — 2 (%14) Duran top — 1 (%7) 14 şut
  • Asist sonrası8%57
  • Açık oyun3%21
  • Kontra atak2%14
  • Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 11 (%79) Sol ayak — 2 (%14) Kafa — 1 (%7) 14 şut
  • Sağ ayak11%79
  • Sol ayak2%14
  • Kafa1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %14
  • 46-60' 3 %21
  • 61-75' 3 %21
  • 76-90+' 6 %43
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 198 maç
Santos Laguna 47maç 2024–2025
DC United 55maç 2023–2024
Vancouver Whitecaps 96maç 2020–2023
Atletico Nacional 2016–2017
Cucuta 2015
Bogota FC 2013–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-02 DC United Santos Laguna
2023-04-24 Vancouver D.C. United €318k
2020-01-17 Atl. Nacional Vancouver free transfer
2019-12-31 Independiente Atl. Nacional End of loan
2019-01-02 Atl. Nacional Independiente loan transfer
2018-12-31 CD América Atl. Nacional End of loan
2018-01-03 Atletico Nacional America de Cali
2018-01-03 Atl. Nacional CD América loan transfer
2017-12-31 Deportivo Pasto Atl. Nacional End of loan
2017-07-18 Atl. Nacional Deportivo Pasto loan transfer
2017-07-18 Atletico Nacional Deportivo Pasto
2017-07-01 Bogotá FC Atl. Nacional ?
2017-06-30 Atl. Nacional Bogotá FC End of loan
2016-07-01 Bogotá FC Atl. Nacional loan transfer
2016-06-30 Deportes Tolima Bogotá FC End of loan
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Major League Soccer2024 · DC United 9sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1396 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.0Liga MX 2025
PERFORMANS51.81396 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %63
Dakika %76
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %68
Dakika %86
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam