LİGPrimera División - Clausura
BU SEZON7G · 1A
Gol30.33 / 90
Asist00.00 / 90
Şut151.67 / 90
Kilit pas40.44 / 90
Başarılı dripling70.78 / 90
Kazanılan ikili364.00 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 69 forvetler
- Gol 0.40 %78
- Şut 1.5 %34
- Asist 0.06 %28
- Kilit pas 0.51 %6
- Drible 0.80 %43
- İkili mücadele %43 %40
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1583 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Copa2025 · Uruguay
🥈
Liga AUF2024 · Uruguay · 2nd Place
🥈
Copa Uruguay2024 · Uruguay · 2nd Place
2025/26
47
1.671
7
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%46 isabet
Kilit pas9
Drible15%52 başarı
İkili kazanılan103%44
Müdahale22
Faul1924 kazanılan
Ofsayt12
İlk 111829 yedek
G+A / 900.43
Kart11
TOPLAM GOL1
İLK 1128 yedek girdi
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-12%25
- 4-3-32%25
- 5-4-12%25
- 3-4-2-11%12
- 5-3-21%12
MAÇ GEÇMİŞİ47 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2026 | Sporting GijonH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | MirandesA | 3-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | BurgosH | 0-1 | 63 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | CordobaA | 1-0 | 31↑ | – | 6.2 | ||
| 01.05.2026 | ZaragozaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | AlmeriaH | 2-4 | 69 | – | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | AlbaceteA | 4-1 | 45↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 12.04.2026 | Cultural LeonesaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | CastellónA | 3-2 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.04.2026 | Las PalmasA | 2-0 | 10↑ | 1 | 6.3 | ||
| 28.03.2026 | HuescaH | 4-2 | 57 | – | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | Real Sociedad IIA | 0-2 | 81 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.03.2026 | FC AndorraH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | Deportivo La CorunaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | MalagaH | 0-1 | 67 | – | 7.0 | ||
| 20.02.2026 | AD Ceuta FCA | 2-1 | 64 | 2 | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | ValladolidH | 5-1 | 60 | 1 | 5 | 6.9 | |
| 06.02.2026 | LeganesA | 1-0 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | Racing SantanderH | 1-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | CadizA | 1-2 | 59 | – | 6.6 | ||
| 19.01.2026 | EibarH | 0-0 | 73 | 1 | 6.5 | ||
| 02.01.2026 | EibarA | 2-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | CordobaH | 1-2 | 84 | 1 | 6.5 | ||
| 15.12.2025 | CastellónA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2025 | Las PalmasA | 0-0 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 23.11.2025 | MalagaA | 3-2 | 15↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 16.11.2025 | BurgosH | 0-2 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 07.11.2025 | Sporting GijonH | 2-1 | 15↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.11.2025 | Cultural LeonesaA | 3-2 | 1↑ | 2 | – | ||
| 25.10.2025 | Racing SantanderH | 1-3 | 10↑ | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | AD Ceuta FCA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.10.2025 | LeganesH | 0-0 | 63 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | ValladolidA | 1-1 | 66 | 1 | 6.7 | ||
| 26.09.2025 | ZaragozaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | FC AndorraA | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | Deportivo La CorunaH | 1-5 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 05.09.2025 | AlbaceteA | 1-4 | 23↑ | 1 | 1 | 1 | 7.7 |
| 31.08.2025 | Granada CFA | 1-2 | 14↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 23.08.2025 | HuescaH | 0-1 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | CadizA | 1-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 28.05.2025 | Atletico NacionalH | 1-0 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | InternacionalH | 0-2 | 45↑ | 2 | 6.9 | ||
| 07.05.2025 | BahiaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | InternacionalA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2025 | BahiaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2025 | Atletico NacionalA | 3-0 | 13↑ | – | 6.7 |
ŞUT33
GOL7
xG0.0
xG FARKI+7.0over performing
DÖNÜŞÜM%21.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası14%42
- Korner5%15
- Açık oyun5%15
- Duran top3%9
- Kontra atak3%9
- Taç sonrası2%6
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak20%61
- Kafa9%27
- Sol ayak4%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
- 1-15' 4 %12
- 16-30' 5 %15
- 31-45' 4 %12
- 46-60' 5 %15
- 61-75' 6 %18
- 76-90+' 9 %27
PİYASA DEĞERİ€4.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 47 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-19
Nacional U19
→
Nacional
-
Nacional U19
→
Nacional
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
08.2026
Kas sakatlığıŞüpheli
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 809 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.8Segunda División 2025
PERFORMANS47.6809 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
72.8
Bitirici
68.3
Pivot forvet
68.3
Bitirici
63.7
Pivot forvet
61.8
Baskıcı forvet
60.0
Role fit sinyali var ama confidence 82/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 181 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%54
Dakika
%50
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%63
Dakika
%75
Değer / getiri
%6
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
63.9
76
84
Ortalama rating
6.73
7.15
94
Gol / 90
0.47
0.42
100
Müdahale / 90
1.63
1.4
100
Dakika güvenliği
43.2
76
57
İkili mücadele kazanma
42.96
50
86
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dawda CamaraCadiz · 23
%95
4gol
0asist
58scout
€15.00M
Segunda División
Mateo PellegrinoParma · 24
%91
8gol
1asist
58scout
€15.00M
Serie A
Marius MouandilmadjiSamsunspor · 27
%83
2gol
0asist
49scout
€4.50M
Süper Lig
Enol RodríguezHuesca · 24
%81
5gol
1asist
69scout
€800K
Segunda División
David ToshevskiDender · 24
%69
4gol
0asist
58scout
Jupiler Pro League
Lion LauberbachKV Mechelen · 27
%64
6gol
1asist
65scout
€2.70M
Jupiler Pro League
Blaž KramerKonyaspor · 29
%62
3gol
0asist
48scout
Süper Lig
Ezekiel AlladohIF Brommapojkarna · 20
%60
7gol
1asist
68scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

