Álex Berenguer
Spain · Midfielder

Álex Berenguer

YAŞ30
BOY175
KİLO73
DOĞUM YERİPamplona
LİGLa Liga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.58 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.75 / 90
Kilit pas52.92 / 90
Başarılı dripling10.58 / 90
Kazanılan ikili52.92 / 90
Rating6.87
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.580.08
Asist 0.000.12
Şut 1.751.27
Kilit pas 2.922.01
Başarılı dripling 0.580.90
Kazanılan ikili 2.924.93
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8. La Liga2024 · Athletic Club · 36 maç 7asist8.
10. Copa del Rey2022 · Athletic Club · 6 maç 3gol10.
14. La Liga2021 · Athletic Club · 34 maç 6asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Copa del Rey2023/2024 · Spain
🏆 Super Cup2020/2021 · Spain
🥈 Super Cup2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2019/2020 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 15 G+A
2020 12 2021 9 2022 5 2023 10 2024 15 2025 6 2026 1
GolAsist
2026/27 4 154 1 0 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 4 154 1 0 6.87
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan5%42
Müdahale2
Faul1
Ofsayt1
İlk 1131 yedek
G+A / 900.58
2025/26 38 2.615 2 4 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 32 2.189 2 3 6.63
UEFA Champions LeagueAthletic Club 6 426 0 1 6.72
Şut36%56 isabet
Kilit pas58
Drible28%35 başarı
İkili kazanılan141%39
Müdahale35
Faul3343 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11299 yedek
G+A / 900.21
Kart5
2024/25 51 3.065 6 9 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 37 2.351 6 7 7.02
UEFA Europa LeagueAthletic Club 14 714 0 2 6.88
Şut56%48 isabet
Kilit pas64
Drible48%48 başarı
İkili kazanılan163%39
Müdahale40
Faul4340 kazanılan
Ofsayt6
İlk 113516 yedek
G+A / 900.44
Kart7
2023/24 36 1.579 7 3 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 36 1.579 7 3 6.86
Şut21%57 isabet
Kilit pas33
Drible22%38 başarı
İkili kazanılan88%36
Müdahale23
Faul3022 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı1
İlk 111521 yedek
G+A / 900.57
Kart4
2022/23 38 2.305 4 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 38 2.305 4 1 6.90
Şut44%43 isabet
Kilit pas52
Drible36%45 başarı
İkili kazanılan153%42
Müdahale57
Faul4825 kazanılan
Ofsayt19
İlk 112612 yedek
G+A / 900.2
Kart2
2021/22 36 2.177 3 6 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 36 2.177 3 6 6.85
Şut34%47 isabet
Kilit pas43
Drible33%46 başarı
İkili kazanılan173%45
Müdahale45
Faul4446 kazanılan
Ofsayt14
İlk 112412 yedek
G+A / 900.37
Kart8
2020/21 37 2.425 8 4 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 35 2.292 8 4 6.91
Serie ATorino 2 133 0 0 6.40
Şut36%47 isabet
Kilit pas38
Drible37%49 başarı
İkili kazanılan160%43
Müdahale49
Faul5049 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11298 yedek
G+A / 900.45
Kart4
TOPLAM GOL365 penaltı
İLK 1114976 yedek girdi
KART31
VAR5onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR36 gol
1-15' — 3 16-30' — 5 31-45' — 7 46-60' — 5 61-75' — 8 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 61-75'
  • 1-15' 3 %8
  • 16-30' 5 %14
  • 31-45' 7 %19
  • 46-60' 5 %14
  • 61-75' 8 %22
  • 76-90+' 8 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 163 4-4-2 — 54 4-1-4-1 — 4 4-3-3 — 3 3-4-2-1 — 1 225 maç
  • 4-2-3-1163%72
  • 4-4-254%24
  • 4-1-4-14%2
  • 4-3-33%1
  • 3-4-2-11%0
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Atletico MadridH 3-0 24 0 6.6
30.08.2026 Celta VigoA 0-2 86 1 2 8.3
27.08.2026 BarcelonaA 2-0 33 1 6.3
22.08.2026 SevillaH 1-3 11 6.3
17.05.2026 Celta VigoH 1-1 82 1 6.3
13.05.2026 EspanyolA 2-0 90 2 6.7
10.05.2026 ValenciaH 0-1 29 6.3
02.05.2026 AlavesA 2-4
25.04.2026 Atletico MadridA 3-2 21 6.2
21.04.2026 OsasunaH 1-0 65 1 6.3
12.04.2026 VillarrealH 1-2 27 6.6
05.04.2026 GetafeA 2-0 89 1 6.2
22.03.2026 Real BetisH 2-1 82 1 6.0
14.03.2026 GironaA 3-0 92 1 6.2
07.03.2026 BarcelonaH 0-1 94 7.5
28.02.2026 Rayo VallecanoA 1-1 47 1 1 6.6
01.02.2026 Real SociedadH 1-1 72 3 6.0
28.01.2026 Sporting CPH 2-3 39 6.9
24.01.2026 SevillaA 2-1 94 2 6.3
17.01.2026 MallorcaA 3-2 59 6.2
03.01.2026 OsasunaA 1-1 34 6.3
22.12.2025 EspanyolH 1-2 90 1 3 8.0
14.12.2025 Celta VigoA 2-0 45 1 6.9
10.12.2025 Paris Saint GermainH 0-0 90 2 6.0
06.12.2025 Atletico MadridH 1-0 90 1 2 7.7
03.12.2025 Real MadridH 0-3 69 1 6.2
29.11.2025 LevanteA 0-2 88 2 8.5
25.11.2025 Slavia PrahaA 0-0 58 1 6.7
22.11.2025 BarcelonaA 4-0 68 5.5
09.11.2025 OviedoH 1-0 84 6 6.6
05.11.2025 NewcastleA 2-0 90 6.3
01.11.2025 Real SociedadA 3-2 90 6.7
25.10.2025 GetafeH 0-1 59 6.2
22.10.2025 QarabagH 3-1 52 1 1 7.9
19.10.2025 ElcheA 0-0 96 2 6.0
23.09.2025 GironaH 1-1 45 1 7.5
20.09.2025 ValenciaA 2-0 64 6.6
16.09.2025 ArsenalH 0-2 97 1 6.5
13.09.2025 AlavesH 0-1 80 1 7.5
31.08.2025 Real BetisA 1-2 90 1 6.3
25.08.2025 Rayo VallecanoH 1-0 87 6.6
17.08.2025 SevillaH 3-2 67 6.9
25.05.2025 BarcelonaH 0-3 90 6.3
18.05.2025 ValenciaA 0-1 90 1 1 7.3
15.05.2025 GetafeA 0-2 89 1 7.0
08.05.2025 Manchester UnitedA 4-1 90 2 6.3
04.05.2025 Real SociedadA 0-0 90 1 6.2
01.05.2025 Manchester UnitedH 0-3 42 2 6.7
23.04.2025 Las PalmasH 1-0 65 1 6.5
20.04.2025 Real MadridA 1-0 62 6.9
17.04.2025 RangersH 2-0 87 2 7.5
13.04.2025 Rayo VallecanoH 3-1 73 6.9
10.04.2025 RangersA 0-0 16 1 6.3
06.04.2025 VillarrealA 0-0 26 6.6
30.03.2025 OsasunaH 0-0 82 1 6.7
16.03.2025 SevillaA 0-1 89 1 1 6.9
13.03.2025 AS RomaH 3-1 45 1 7.3
09.03.2025 MallorcaH 1-1 78 6.5
06.03.2025 AS RomaA 2-1 13 1 6.9
01.03.2025 Atletico MadridA 1-0 77 2 7.3
ŞUT50
GOL4
xG4.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%8.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
32' · xG 0.065 12' · xG 0.284 33' · xG 0.042 74' · xG 0.056 90' · xG 0.121 27' · xG 0.318 39' · xG 0.075 68' · xG 0.084 19' · xG 0.013 65' · xG 0.025 54' · xG 0.014 5' · xG 0.093 66' · xG 0.027 75' · xG 0.066 50' · xG 0.049 32' · xG 0.406 51' · xG 0.015 25' · xG 0.059 24' · xG 0.091 23' · xG 0.009 85' · xG 0.073 · GOL 27' · xG 0.005 28' · xG 0.021 90' · xG 0.05 38' · xG 0.261 · GOL 29' · xG 0.183 22' · xG 0.112 77' · xG 0.179 75' · xG 0.054 73' · xG 0.041 67' · xG 0.241 57' · xG 0.075 12' · xG 0.091 30' · xG 0.494 90' · xG 0.032 90' · xG 0.051 74' · xG 0.353 35' · xG 0.048 1' · xG 0.031 66' · xG 0.093 57' · xG 0.0 · GOL 54' · xG 0.039 50' · xG 0.114 45' · xG 0.035 13' · xG 0.071 56' · xG 0.033 52' · xG 0.019 83' · xG 0.028 26' · xG 0.041 20' · xG 0.048 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 33 (%66) Açık oyun — 9 (%18) Kontra atak — 3 (%6) Taç sonrası — 3 (%6) Korner — 2 (%4) 50 şut
  • Asist sonrası33%66
  • Açık oyun9%18
  • Kontra atak3%6
  • Taç sonrası3%6
  • Korner2%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 25 (%50) Sol ayak — 17 (%34) Kafa — 8 (%16) 50 şut
  • Sağ ayak25%50
  • Sol ayak17%34
  • Kafa8%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR50 şut
1-15' — 5 16-30' — 12 31-45' — 7 46-60' — 9 61-75' — 10 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 16-30'
  • 1-15' 5 %10
  • 16-30' 12 %24
  • 31-45' 7 %14
  • 46-60' 9 %18
  • 61-75' 10 %20
  • 76-90+' 7 %14
AKSİYON HARİTASI1944 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 13 13 13 13 13 13 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 16 16 16 16 16 16 17 17 18 19 19 19 20 20 22 22 22 23 23 25 26 30 30 31 31 56 72
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %64 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 11 11 11 11 11 11 11 13 13 13 13 14 14 15 16 16 17 18 19 19 20 21 22 22 24 27 53 72
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %68 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 7 7 8 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %51 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1944
Pas 1154 Pas — 1154 (%63) Top tem… 124 Top teması — 124 (%7) Top ka… 119 Top kazanma — 119 (%7) Hava… 98 Hava topu — 98 (%5) Çalım 87 Çalım — 87 (%5) Faul — 70 (%4) Top kaptırma — 53 (%3) Korner kazandırma — 46 (%3) Müdahale — 39 (%2) Uzaklaştırma — 32 (%2)
  • Pas1154%63
  • Top teması124%7
  • Top kazanma119%7
  • Hava topu98%5
  • Çalım87%5
  • Faul70%4
  • Top kaptırma53%3
  • Korner kazandırma46%3
  • Müdahale39%2
  • Uzaklaştırma32%2
PİYASA DEĞERİ€5.00M-44.4%
KAÇIRDIĞI MAÇ13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 240 maç
Athletic Club 238maç 2020–2026
Torino 2maç 2020
Osasuna 2014–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-10-02 Torino Athletic Club
2017-07-17 Osasuna Torino € 5.5M
2015-07-01 Osasuna B CA Osasuna -
2014-07-01 Osasuna U19 Osasuna B -
2012-07-01 CA Osasuna Yout Osasuna U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Kasık sakatlığıKadroda yok 1 maç
02.2026 SakatlıkKadroda yok 3 maç
01.2026 Ayak parmağı sakatlığıKadroda yok 4 maç
05.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
02.2024 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
12.2021 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2189 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.9La Liga 2025
PERFORMANS41.12189 dk
KARARVeri yetersiz54/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 78.0
Çizgi kanadı 77.2
Baskıcı forvet 73.2
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %55
Performans %49
Dakika %89
Değer / getiri %20
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %56
Dakika %94
Değer / getiri %12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.63 7.2 92
Kilit pas / 90 2.01 1.6 100
Performans skoru 41.1 76 54
Pas hacmi / 90 31.49 34 93
Asist / 90 0.12 0.32 38
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam