LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.48 / 90
Kilit pas31.44 / 90
Başarılı dripling10.48 / 90
Kazanılan ikili52.41 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 74 defanslar
- Müdahale 0.48 %3
- Pas arası 1.44 %70
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %56 %47
- Pas isabeti %91 %74
- Faul (az iyi) 0.96 %40
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 187 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa del Rey2023/2024 · Spain
🏆
Super Cup2020/2021 · Spain
🏆
Ligue 12017/2018 · France
🏆
Coupe de France2017/2018 · France
🏆
Trophée des Champions2017/2018 · France
🏆
Coupe de la Ligue2017/2018 · France
🏆
Segunda División2013/2014 · Spain
🥈
Super Cup2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2019/2020 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
3
187
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%56
Müdahale1
Faul21 kazanılan
İlk 113
Kart1
2025/26
40
3.032
0
6
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%25 isabet
Kilit pas32
Drible10%45 başarı
İkili kazanılan159%61
Müdahale51
Faul2835 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11346 yedek
G+A / 900.18
Kart5
Kaptan11maçta
2024/25
46
3.038
1
3
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%45 isabet
Kilit pas32
Drible8%42 başarı
İkili kazanılan141%59
Müdahale50
Faul3035 kazanılan
Ofsayt4
İlk 113313 yedek
G+A / 900.12
Kart8
Kaptan1maçta
2023/24
27
1.931
3
1
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas14
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan109%60
Müdahale34
Faul2933 kazanılan
İlk 11225 yedek
G+A / 900.19
Kart5
2022/23
30
2.405
1
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas21
Drible11%42 başarı
İkili kazanılan152%59
Müdahale57
Faul3133 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11273 yedek
G+A / 900.07
Kart91
2021/22
17
1.023
1
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas7
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan73%70
Müdahale25
Faul719 kazanılan
İlk 11116 yedek
G+A / 900.26
Kart3
2020/21
26
1.683
1
3
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas17
Drible17%49 başarı
İkili kazanılan95%57
Müdahale24
Faul1730 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11215 yedek
G+A / 900.21
Kart3
TOPLAM GOL102 penaltı
İLK 1113738 yedek girdi
KART35
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 3 %30
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 2 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 2 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1141%81
- 4-4-226%15
- 4-1-4-14%2
- 4-3-33%2
- 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları12verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Atletico MadridH | 3-0 | 90 | 0 | 7.4 | ||
| 30.08.2026 | Celta VigoA | 0-2 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | SevillaH | 1-3 | 11 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | Celta VigoH | 1-1 | 91 | 1 | 1 | 9.0 | |
| 10.05.2026 | ValenciaH | 0-1 | 94 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | AlavesA | 2-4 | 92 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 25.04.2026 | Atletico MadridA | 3-2 | 63 | 1 | 6.5 | ||
| 21.04.2026 | OsasunaH | 1-0 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 12.04.2026 | VillarrealH | 1-2 | 93 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 05.04.2026 | GetafeA | 2-0 | 89 | – | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | Real BetisH | 2-1 | 82 | 2 | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | GironaA | 3-0 | 92 | 1 | 7.3 | ||
| 07.03.2026 | BarcelonaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 92 | – | 6.9 | ||
| 20.02.2026 | ElcheH | 2-1 | 98 | 1 | – | 8.3 | |
| 15.02.2026 | OviedoA | 1-2 | 88 | 1 | – | 7.0 | |
| 08.02.2026 | LevanteH | 4-2 | 39 | – | 6.6 | ||
| 01.02.2026 | Real SociedadHC | 1-1 | 94 | 1 | – | 6.3 | |
| 28.01.2026 | Sporting CPHC | 2-3 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | SevillaAC | 2-1 | 94 | 2 | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | MallorcaAC | 3-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 14.12.2025 | Celta VigoAC | 2-0 | 51 | – | 6.5 | ||
| 10.12.2025 | Paris Saint GermainHC | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 06.12.2025 | Atletico MadridHC | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.12.2025 | Real MadridH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | LevanteA | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 25.11.2025 | Slavia PrahaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | BarcelonaAC | 4-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | OviedoHC | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.11.2025 | Real SociedadAC | 3-2 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 25.10.2025 | GetafeH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.10.2025 | QarabagH | 3-1 | 90 | – | 8.3 | ||
| 19.10.2025 | ElcheAC | 0-0 | 96 | – | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | MallorcaH | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 01.10.2025 | Borussia DortmundA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | VillarrealA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.09.2025 | GironaH | 1-1 | 45↑ | – | 7.5 | ||
| 20.09.2025 | ValenciaA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.09.2025 | ArsenalH | 0-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | AlavesH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | Real BetisA | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.08.2025 | Rayo VallecanoH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | SevillaH | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.05.2025 | BarcelonaH | 0-3 | 90 | – | 5.9 | ||
| 18.05.2025 | ValenciaA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.05.2025 | GetafeA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | AlavesH | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 08.05.2025 | Manchester UnitedA | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | Real SociedadA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2025 | Manchester UnitedH | 0-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 23.04.2025 | Las PalmasH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 20.04.2025 | Real MadridA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | VillarrealA | 0-0 | 35 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | OsasunaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 16.03.2025 | SevillaA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | AS RomaH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.9 |
| 09.03.2025 | MallorcaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2025 | AS RomaA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.03.2025 | Atletico MadridA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | ValladolidH | 7-1 | 90 | 2 | 1 | 8.2 |
ŞUT27
GOL0
xG0.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%48
- Açık oyun6%22
- Duran top3%11
- Kontra atak2%7
- Korner2%7
- Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak24%89
- Kafa2%7
- Sağ ayak1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
- 1-15' 7 %26
- 16-30' 5 %19
- 31-45' 4 %15
- 46-60' 5 %19
- 61-75' 2 %7
- 76-90+' 4 %15
PİYASA DEĞERİ€1.20M-14.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ60
DİSİPLİN4kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2026 · 189 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2010-08-01
Tottenham Res.
→
Real Unión
?
Tottenham Res.
→
Real Unión
?
2010-06-30
R. Valladolid B
→
Tottenham Res.
End of loan
R. Valladolid B
→
Tottenham Res.
End of loan
2009-07-01
Tottenham Res.
→
R. Valladolid B
loan transfer
Tottenham Res.
→
R. Valladolid B
loan transfer
2009-05-01
Cheltenham
→
Tottenham Res.
End of loan
Cheltenham
→
Tottenham Res.
End of loan
2008-07-01
Spurs U18
→
Tottenham Res.
-
Spurs U18
→
Tottenham Res.
-
2007-07-01
Bilbao U18
→
Spurs U18
free transfer
Bilbao U18
→
Spurs U18
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
05.2026
Bacak sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
16 maç
01.2026
Arka adale sakatlığıKadroda yok
1 maç
04.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
5 maç
08.2024
Omuz sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2024
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
2 maç
11.2023
Kaval kemiği sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2023
Bacak kırığıKadroda yok
2 maç
10.2022
Ayak sakatlığıKadroda yok
7 maç
01.2022
ConvalescenceKadroda yok
4 maç
12.2021
AmeliyatKadroda yok
15 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
La Liga2026 · Athletic Club
1sarı · 2 maç
🟥
La Liga2026 · Athletic Club
1kırmızı · 2 maç
🟨
Copa del Rey2020 · Athletic Club
2sarı · 6 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2734 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.8La Liga 2025
PERFORMANS55.62734 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
79.0
Ofansif bek
79.0
Klasik stoper
78.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%53
Dakika
%92
Değer / getiri
%90
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%51
Dakika
%96
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
47.6
62
77
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
55.6
76
73
İkili mücadele kazanma
60.34
64
94
Ortalama rating
7.04
7.2
98
Müdahale / 90
1.38
2.2
63
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Cristián BorjaClub America · 32
%95
0gol
3asist
57scout
Liga MX
Lars Christopher VilsvikStromsgodset · 37
%89
2gol
3asist
56scout
Eliteserien
Tiago EsgaioArouca · 30
%85
3gol
5asist
60scout
Primeira Liga
Cristian RomeroTottenham · 27
%83
1gol
2asist
51scout
€50.00M
UEFA Champions League
Sam JunquaReal Salt Lake · 29
%77
1gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Alex RoldánSeattle Sounders · 29
%75
0gol
2asist
64scout
Major League Soccer
Joaquin SeysClub Brugge KV · 20
%63
2gol
5asist
74scout
Jupiler Pro League
Bruno PittónUnion Santa Fe · 32
%60
0gol
1asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





SD Eibar