LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili83.29 / 90
Rating6.77
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 75 defanslar
- Müdahale 1.23 %32
- Pas arası 0.41 %18
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %89 %100
- Pas isabeti %88 %49
- Faul (az iyi) 0.00 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 219 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2020/2021 · Spain
🏆
UEFA U21 Championship2019 Italy · Europe
🥈
Super Cup2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2019/2020 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
3
219
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan8%89
Müdahale3
İlk 113
2025/26
33
2.207
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas7
Drible9%69 başarı
İkili kazanılan115%53
Müdahale50
Faul3817 kazanılan
İlk 11258 yedek
Kart8
2024/25
47
925
0
2
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas3
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan52%57
Müdahale17
Faul166 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111037 yedek
G+A / 900.19
Kart5
2023/24
38
2.802
1
0
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%28 isabet
Kilit pas10
Drible10%83 başarı
İkili kazanılan172%58
Müdahale50
Faul3724 kazanılan
İlk 11317 yedek
G+A / 900.03
Kart4
2022/23
37
3.151
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas5
Drible9%82 başarı
İkili kazanılan154%61
Müdahale44
Faul2531 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11352 yedek
Kart8
2021/22
33
625
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan27%50
Müdahale5
Faul107 kazanılan
İlk 11726 yedek
Kart2
2020/21
37
2.112
1
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas6
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan101%57
Müdahale23
Faul2211 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112314 yedek
G+A / 900.09
Kart6
TOPLAM GOL3
İLK 1112586 yedek girdi
KART34
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-297%51
- 4-2-3-149%26
- 3-5-213%7
- 3-4-312%6
- 4-1-3-212%6
- 5-3-29%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Real SociedadA | 2-1 | 89 | 0 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | Real MadridH | 1-2 | 38 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2026 | LevanteH | 3-0 | 92 | – | 7.5 | ||
| 23.05.2026 | BarcelonaH | 3-1 | 91 | 4 | 6.5 | ||
| 17.05.2026 | Real SociedadA | 3-4 | 83 | – | 6.2 | ||
| 14.05.2026 | Rayo VallecanoH | 1-1 | 56↑ | – | 6.9 | ||
| 10.05.2026 | Athletic ClubA | 0-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | Atletico MadridH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | GironaH | 2-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | Celta VigoH | 2-3 | 63 | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | SevillaA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.03.2026 | OviedoA | 1-0 | 86 | 1 | 5.9 | ||
| 08.03.2026 | AlavesH | 3-2 | 100 | 1 | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | OsasunaH | 1-0 | 99 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | VillarrealA | 2-1 | 70 | – | 5.9 | ||
| 15.02.2026 | LevanteA | 0-2 | 88 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | Real MadridH | 0-2 | 72 | 1 | 7.0 | ||
| 01.02.2026 | Real BetisA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2026 | BolognaH | 2-3 | 45 | – | 5.9 | ||
| 11.01.2026 | LazioH | 0-1 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 07.01.2026 | NapoliA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | TorinoH | 0-3 | 95 | – | 6.5 | ||
| 28.12.2025 | AC MilanA | 3-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | FiorentinaA | 1-2 | 97 | – | 5.9 | ||
| 06.12.2025 | AtalantaH | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | GenoaA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | ParmaH | 1-2 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | LecceA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | CagliariH | 2-2 | 16 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | PisaA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.10.2025 | SassuoloH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | AS RomaA | 2-0 | 84 | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | JuventusH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.09.2025 | CremoneseH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 31.08.2025 | LazioA | 4-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 25.08.2025 | UdineseA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | BarcelonaH | 0-3 | 62 | – | 6.3 | ||
| 18.05.2025 | ValenciaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | GetafeA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | AlavesH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2025 | Manchester UnitedA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | Real SociedadA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2025 | Manchester UnitedH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | Las PalmasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | Real MadridA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.04.2025 | RangersH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | Rayo VallecanoH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2025 | RangersA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | VillarrealA | 0-0 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 30.03.2025 | OsasunaH | 0-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | SevillaA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.03.2025 | AS RomaH | 3-1 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 09.03.2025 | MallorcaH | 1-1 | 33↑ | – | 7.0 | ||
| 06.03.2025 | AS RomaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | Atletico MadridA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | ValladolidH | 7-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | EspanyolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2025 | PlzenH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | LeganesH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2025 | BesiktasA | 4-1 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT17
GOL1
xG0.9
xG FARKI+0.1over performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner9%53
- Açık oyun3%18
- Asist sonrası2%12
- Taç sonrası2%12
- Duran top1%6
Vücut bölgesine göre
- Kafa8%47
- Sağ ayak7%41
- Sol ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 3 %18
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 5 %29
- 76-90+' 3 %18
AKSİYON HARİTASI1974 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %39
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1974
- Pas1355%72
- Uzaklaştırma112%6
- Top kazanma98%5
- Hava topu68%4
- Top teması63%3
- Müdahale57%3
- Faul49%3
- Pas arası38%2
- Korner kazandırma31%2
- Bloke edilen pas22%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 228 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2016-07-01
CD Basconia
→
Bilbao Athletic
-
CD Basconia
→
Bilbao Athletic
-
2015-07-01
Bilbao U19
→
CD Basconia
-
Bilbao U19
→
CD Basconia
-
2014-01-01
Bilbao U18
→
Bilbao U19
-
Bilbao U18
→
Bilbao U19
-
2012-07-01
Bilbao Youth
→
Bilbao U18
-
Bilbao Youth
→
Bilbao U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
11.2025
SakatlıkKadroda yok
3 maç
10.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
01.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1277 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.3Serie A 2025
PERFORMANS70.91277 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
83.1
Agresif stoper
79.8
Klasik stoper
78.9
Defansif bek
71.9
Agresif stoper
68.7
Ayağı iyi stoper
68.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%93
Dakika
%56
Değer / getiri
%36
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%88
Dakika
%77
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
70.9
74
96
Pas hacmi / 90
38.76
42
92
Müdahale / 90
1.9
3
63
İkili mücadele kazanma
51.43
58
89
Pas arası / 90
1.62
1.9
85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Andrej ĐokanovićÜmraniyespor · 24
%95
1gol
1asist
72scout
1. Lig
Marcus BaggesenIFK Norrkoping · 22
%80
0gol
0asist
75scout
Allsvenskan
Sherel FloranusPEC Zwolle · 27
%75
1gol
3asist
70scout
€2.00M
Eredivisie
Jose PachucaPuebla · 20
%71
1gol
1asist
74scout
Liga MX
Adama BoiroAthletic Club · 23
%68
0gol
0asist
69scout
€3.00M
La Liga
Reno MünzSpVgg Greuther Fürth · 20
%62
0gol
1asist
81scout
€1.50M
2. Bundesliga
Jackson TravisColorado Rapids · 21
%60
0gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Elías BáezSan Lorenzo · 21
%60
1gol
2asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




