Gorka Guruzeta
Spain · Attacker

Gorka Guruzeta

YAŞ29
BOY188
KİLO77
DOĞUM YERİSan Sebastián
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili42.83 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.34
Asist 0.000.11
Şut 0.002.35
Kilit pas 0.000.97
Başarılı dripling 0.000.30
Kazanılan ikili 2.834.86
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
8. Copa del Rey2022 · Athletic Club · 7 maç 1asist8.
10. Copa del Rey2025 · Athletic Club · 5 maç 2gol10.
11. La Liga2023 · Athletic Club · 32 maç 14gol11.
17. La Liga2025 · Athletic Club · 35 maç 10gol17.
32. UEFA Champions League2025 · Athletic Club · 7 maç 5gol32.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Copa del Rey2023/2024 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 19 G+A
2022 7 2023 19 2024 12 2025 17 2026 0
GolAsist
2026/27 4 127 0 0 6.45
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 4 127 0 0 6.45
İkili kazanılan4%21
Müdahale2
Faul41 kazanılan
İlk 1131 yedek
Kart1
2025/26 44 2.883 14 3 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 37 2.408 9 3 6.51
UEFA Champions LeagueAthletic Club 7 475 5 0 7.39
Şut74%51 isabet
Kilit pas32
Drible10%24 başarı
İkili kazanılan155%38
Müdahale24
Faul6138 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı1
İlk 113311 yedek
G+A / 900.53
Kart81
2024/25 50 2.517 8 4 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 37 1.847 7 2 6.86
UEFA Europa LeagueAthletic Club 13 670 1 2 6.77
Şut63%41 isabet
Kilit pas22
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan111%34
Müdahale21
Faul5924 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112822 yedek
G+A / 900.43
Kart2
2023/24 33 2.240 14 5 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 33 2.240 14 5 7.16
Şut46%67 isabet
Kilit pas27
Drible19%59 başarı
İkili kazanılan146%43
Müdahale34
Faul4523 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11303 yedek
G+A / 900.76
Kart2
2022/23 38 1.433 6 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaAthletic Club 38 1.433 6 1 6.78
Şut36%53 isabet
Kilit pas14
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan76%39
Müdahale23
Faul2814 kazanılan
Ofsayt16
İlk 111721 yedek
G+A / 900.44
Kart2
TOPLAM GOL422 penaltı
İLK 1111761 yedek girdi
KART17
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR42 gol
1-15' — 2 16-30' — 8 31-45' — 12 46-60' — 7 61-75' — 5 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 31-45'
  • 1-15' 2 %5
  • 16-30' 8 %19
  • 31-45' 12 %29
  • 46-60' 7 %17
  • 61-75' 5 %12
  • 76-90+' 8 %19
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 166 4-1-4-1 — 4 4-4-2 — 4 4-3-3 — 3 3-4-2-1 — 1 178 maç
  • 4-2-3-1166%93
  • 4-1-4-14%2
  • 4-4-24%2
  • 4-3-33%2
  • 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Atletico MadridH 3-0 14 0 6.5
30.08.2026 Celta VigoA 0-2 21 6.3
27.08.2026 BarcelonaA 2-0 81 6.5
22.08.2026 SevillaH 1-3 11 6.5
23.05.2026 Real MadridA 4-2 74 1 4 7.2
17.05.2026 Celta VigoH 1-1 82 2 5.9
13.05.2026 EspanyolA 2-0 27 2 6.7
10.05.2026 ValenciaH 0-1 94 2 6.9
02.05.2026 AlavesA 2-4 92 2 1 6.5
25.04.2026 Atletico MadridA 3-2 91 3 6.0
21.04.2026 OsasunaH 1-0 94 1 2 6.3
12.04.2026 VillarrealH 1-2 93 1 2 7.0
05.04.2026 GetafeA 2-0 45 6.9
22.03.2026 Real BetisH 2-1 62 6.3
14.03.2026 GironaA 3-0 47 4 6.3
07.03.2026 BarcelonaH 0-1 25 6.6
28.02.2026 Rayo VallecanoA 1-1 92 5.9
20.02.2026 ElcheH 2-1 98 2 4 7.5
15.02.2026 OviedoA 1-2 88 1 5.6
08.02.2026 LevanteH 4-2 62 2 4 9.0
01.02.2026 Real SociedadH 1-1 94 1 6.6
28.01.2026 Sporting CPH 2-3 81 1 2 7.2
21.01.2026 AtalantaA 2-3 89 1 2 7.6
17.01.2026 MallorcaA 3-2 70 1 1 5.9
03.01.2026 OsasunaA 1-1 94 1 4 7.3
22.12.2025 EspanyolH 1-2 33 1 6.3
14.12.2025 Celta VigoA 2-0 80 1 6.9
10.12.2025 Paris Saint GermainH 0-0 62 6.3
06.12.2025 Atletico MadridH 1-0 66 1 5.5
03.12.2025 Real MadridH 0-3 90 5 6.0
29.11.2025 LevanteA 0-2 88 1 5.6
25.11.2025 Slavia PrahaA 0-0 79 1 6.2
22.11.2025 BarcelonaA 4-0 35 1 6.6
09.11.2025 OviedoH 1-0 84 4 6.7
01.11.2025 Real SociedadA 3-2 90 1 2 7.2
25.10.2025 GetafeH 0-1 59 2 6.5
22.10.2025 QarabagH 3-1 90 2 5 9.9
19.10.2025 ElcheA 0-0 45 1 6.5
04.10.2025 MallorcaH 2-1 62 6.3
01.10.2025 Borussia DortmundA 4-1 45 1 1 8.0
27.09.2025 VillarrealA 1-0 68 3 6.5
23.09.2025 GironaH 1-1 90 3 6.2
20.09.2025 ValenciaA 2-0
16.09.2025 ArsenalH 0-2 29 6.5
13.09.2025 AlavesH 0-1 59 1 6.2
31.08.2025 Real BetisA 1-2
25.08.2025 Rayo VallecanoH 1-0 11 6.3
17.08.2025 SevillaH 3-2 24 6.3
25.05.2025 BarcelonaH 0-3
18.05.2025 ValenciaA 0-1 82 3 6.9
15.05.2025 GetafeA 0-2 90 1 3 6.7
11.05.2025 AlavesH 1-0 35 1 6.9
08.05.2025 Manchester UnitedA 4-1 23 1 5.5
04.05.2025 Real SociedadA 0-0 62 1 6.6
01.05.2025 Manchester UnitedH 0-3
23.04.2025 Las PalmasH 1-0 11 1 6.9
20.04.2025 Real MadridA 1-0 62 2 6.9
17.04.2025 RangersH 2-0 16 6.3
13.04.2025 Rayo VallecanoH 3-1 45 1 6.6
10.04.2025 RangersA 0-0 28 6.9
ŞUT86
GOL10
xG10.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%11.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
82' · xG 0.011 78' · xG 0.016 57' · xG 0.065 45' · xG 0.149 20' · xG 0.024 18' · xG 0.05 57' · xG 0.059 45' · xG 0.188 · GOL 28' · xG 0.071 3' · xG 0.019 90' · xG 0.091 · GOL 62' · xG 0.038 45' · xG 0.098 3' · xG 0.272 45' · xG 0.022 90' · xG 0.069 90' · xG 0.03 54' · xG 0.085 29' · xG 0.124 84' · xG 0.349 · GOL 49' · xG 0.037 45' · xG 0.027 16' · xG 0.263 · GOL 4' · xG 0.023 90' · xG 0.107 85' · xG 0.026 81' · xG 0.038 68' · xG 0.059 48' · xG 0.355 82' · xG 0.059 12' · xG 0.017 89' · xG 0.788 · GOL 64' · xG 0.517 · GOL 28' · xG 0.049 15' · xG 0.139 12' · xG 0.031 43' · xG 0.024 90' · xG 0.166 31' · xG 0.068 56' · xG 0.051 34' · xG 0.444 · GOL 29' · xG 0.041 · GOL 22' · xG 0.036 71' · xG 0.344 · GOL 59' · xG 0.084 44' · xG 0.053 37' · xG 0.09 30' · xG 0.083 24' · xG 0.352 23' · xG 0.064 11' · xG 0.402 52' · xG 0.054 25' · xG 0.078 89' · xG 0.06 78' · xG 0.082 55' · xG 0.257 37' · xG 0.064 12' · xG 0.073 7' · xG 0.023 84' · xG 0.04 63' · xG 0.076 71' · xG 0.828 13' · xG 0.055 84' · xG 0.034 73' · xG 0.125 37' · xG 0.094 25' · xG 0.057 14' · xG 0.055 40' · xG 0.04 55' · xG 0.025 47' · xG 0.155 42' · xG 0.113 · GOL 36' · xG 0.037 69' · xG 0.272 61' · xG 0.021 26' · xG 0.073 16' · xG 0.025 39' · xG 0.066 27' · xG 0.146 17' · xG 0.088 3' · xG 0.112 36' · xG 0.5 32' · xG 0.012 30' · xG 0.041 44' · xG 0.017 26' · xG 0.029
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 49 (%57) Açık oyun — 12 (%14) Korner — 11 (%13) Duran top — 7 (%8) Taç sonrası — 4 (%5) Kontra atak — 2 (%2) Diğer — 1 (%1) 86 şut
  • Asist sonrası49%57
  • Açık oyun12%14
  • Korner11%13
  • Duran top7%8
  • Taç sonrası4%5
  • Kontra atak2%2
  • Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 46 (%53) Kafa — 25 (%29) Sol ayak — 15 (%17) 86 şut
  • Sağ ayak46%53
  • Kafa25%29
  • Sol ayak15%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR86 şut
1-15' — 12 16-30' — 19 31-45' — 19 46-60' — 11 61-75' — 9 76-90+' — 16 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 19 16-30'
  • 1-15' 12 %14
  • 16-30' 19 %22
  • 31-45' 19 %22
  • 46-60' 11 %13
  • 61-75' 9 %10
  • 76-90+' 16 %19
AKSİYON HARİTASI1472 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 12 12 13 13 13 13 14 15 15 15 16 16 16 16 19 19 20 20 20 20 21 23 24 24 24 26 26 26 27 29 30
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %64 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 12 12 13 13 13 15 17 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %63 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 7 9 9
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 8 10 11 11 12 13 14
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1472
Pas 631 Pas — 631 (%47) Hava topu 206 Hava topu — 206 (%15) Top teması 146 Top teması — 146 (%11) Faul 98 Faul — 98 (%7) Top ka… 74 Top kazanma — 74 (%6) Kurtarılan şut — 44 (%3) İsabe… 44 İsabetsiz şut — 44 (%3) Bloke edilen pas — 36 (%3) Çalım — 32 (%2) Müdahale — 27 (%2)
  • Pas631%47
  • Hava topu206%15
  • Top teması146%11
  • Faul98%7
  • Top kazanma74%6
  • Kurtarılan şut44%3
  • İsabetsiz şut44%3
  • Bloke edilen pas36%3
  • Çalım32%2
  • Müdahale27%2
PİYASA DEĞERİ€5.00M-44.4%
KAÇIRDIĞI MAÇ7
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 169 maç
Athletic Club 169maç 2022–2026
Amorebieta 2021
Sabadell 2020
Athletic Club II 2015–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-03 Amorebieta Athletic Club
2022-07-03 SD Amorebieta Athletic Club free transfer
2021-07-17 Sabadell Amorebieta
2021-07-16 CE Sabadell SD Amorebieta free transfer
2020-09-01 Athletic Club Sabadell
2020-09-01 Bilbao Athletic CE Sabadell free transfer
2016-07-01 CD Basconia Bilbao Athletic -
2015-07-01 Bilbao U19 CD Basconia -
2014-07-01 Antiguoko U19 Bilbao U19 ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
11.2024 Sırt sakatlığıKadroda yok 1 maç
05.2024 AmeliyatKadroda yok 4 maç
02.2024 Uyluk sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 La Liga2026 · Athletic Club 2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2408 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.4La Liga 2025
PERFORMANS59.92408 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 82.3
Pivot forvet 82.2
Bitirici 81.1
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %75
Dakika %93
Değer / getiri %24
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %77
Dakika %96
Değer / getiri %14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 59.9 76 79
Ortalama rating 6.51 7.15 91
Gol / 90 0.34 0.42 81
Şut / 90 2.35 3 78
İkili mücadele kazanma 38.12 50 76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam