Juan Camilo Portilla Orozco
Spain · Midfielder

Juan Camilo Portilla Orozco

YAŞ24
BOY177 cm
KİLO72 kg
KULÜPOsasuna
DOĞUM YERİPamplona
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas31.80 / 90
Kazanılan ikili84.80 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kilit pas 1.801.50
Kazanılan ikili 4.806.63
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
11. La Liga2022 · Osasuna · 31 maç 6asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Olympics Men2024 Paris · World
🏆 Segunda División2018/2019 · Spain
🥈 UEFA U21 Championship2023 Romania/Georgia · Europe · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2022/2023 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 9 G+A
2020 0 2022 9 2023 3 2024 9 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 3 150 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOsasuna 3 150 0 0 6.80
Kilit pas3
İkili kazanılan8%53
Müdahale1
Faul26 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1121 yedek
2025/26 31 2.105 0 2 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOsasuna 31 2.105 0 2 6.73
Şut13%31 isabet
Kilit pas35
Drible27%52 başarı
İkili kazanılan155%50
Müdahale34
Faul3366 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11265 yedek
G+A / 900.09
Kart6
2024/25 37 2.987 5 4 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOsasuna 37 2.987 5 4 6.97
Şut30%53 isabet
Kilit pas41
Drible50%54 başarı
İkili kazanılan167%49
Müdahale35
Faul2864 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 11352 yedek
G+A / 900.27
Kart8
2023/24 35 2.438 2 1 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOsasuna 33 2.350 2 1 6.85
UEFA Europa Conference LeagueOsasuna 2 88 0 0 6.65
Şut19%32 isabet
Kilit pas27
Drible26%58 başarı
İkili kazanılan136%45
Müdahale45
Faul4048 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11278 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2022/23 33 2.020 3 6 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOsasuna 33 2.020 3 6 6.73
Şut19%42 isabet
Kilit pas32
Drible25%53 başarı
İkili kazanılan128%44
Müdahale26
Faul3661 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 112310 yedek
G+A / 900.4
Kart6
2020/21 9 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaOsasuna 9 0 0 0
TOPLAM GOL123 penaltı
İLK 1111527 yedek girdi
KART22
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 5 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %17
  • 31-45' 3 %25
  • 46-60' 5 %42
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 1 %8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 45 4-2-3-1 — 43 4-1-4-1 — 15 5-3-2 — 12 4-4-2 — 10 3-4-3 — 4 129 maç
  • 4-3-345%35
  • 4-2-3-143%33
  • 4-1-4-115%12
  • 5-3-212%9
  • 4-4-210%8
  • 3-4-34%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 GetafeH 1-0 71 6.7
27.08.2026 Celta VigoA 1-2 7
24.08.2026 LevanteH 0-0 72 6.9
23.05.2026 GetafeA 1-0 82 6.7
17.05.2026 EspanyolH 1-2 58 6.6
12.05.2026 Atletico MadridH 1-2 19 1 6.3
08.05.2026 LevanteA 3-2 47 6.6
02.05.2026 BarcelonaH 1-2 24 6.3
26.04.2026 SevillaH 2-1 62 6.7
21.04.2026 Athletic ClubA 1-0 78 6.6
12.04.2026 Real BetisH 1-1 81 7.3
05.04.2026 AlavesA 2-2 77 6.3
21.03.2026 GironaH 1-0 69 7.0
15.03.2026 Real SociedadA 3-1 74 2 6.5
07.03.2026 MallorcaH 2-2 88 7.3
21.02.2026 Real MadridH 2-1 71 1 6.0
13.02.2026 ElcheA 0-0 90 1 7.5
06.02.2026 Celta VigoA 1-2 88 6.5
31.01.2026 VillarrealH 2-2 26 6.3
24.01.2026 Rayo VallecanoA 1-3 81 1 6.7
17.01.2026 OviedoH 3-2 89 1 6.5
10.01.2026 GironaA 1-0 98 6.2
03.01.2026 Athletic ClubH 1-1 83 1 6.9
20.12.2025 AlavesH 3-0 89 1 1 7.9
13.12.2025 BarcelonaA 2-0 64 6.6
08.12.2025 LevanteH 2-0 15 6.2
29.11.2025 MallorcaA 2-2 90 1 6.2
22.11.2025 Real SociedadH 1-3 90 1 1 7.3
08.11.2025 SevillaA 1-0 36 6.9
03.11.2025 OviedoA 0-0 20 6.3
14.09.2025 Rayo VallecanoH 2-0 71 6.7
31.08.2025 EspanyolA 1-0 90 1 7.2
24.08.2025 ValenciaH 1-0 78 1 7.7
19.08.2025 Real MadridA 1-0 77 6.9
24.05.2025 AlavesA 1-1 90 1 7.2
18.05.2025 EspanyolH 2-0 90 1 7.3
15.05.2025 Atletico MadridH 2-0 88 1 6.9
11.05.2025 Real BetisA 1-1 90 1 7.5
03.05.2025 VillarrealA 4-2 90 1 2 7.0
24.04.2025 SevillaH 1-0 90 2 6.3
20.04.2025 ValladolidA 2-3 90 6.7
13.04.2025 GironaH 2-1 87 1 1 7.6
07.04.2025 LeganesA 1-1 77 6.9
30.03.2025 Athletic ClubA 0-0 89 1 6.9
27.03.2025 BarcelonaA 3-0 61 6.3
16.03.2025 GetafeH 1-2 36 1 7.0
02.03.2025 ValenciaH 3-3 55 2 2 8.5
15.02.2025 Real MadridH 1-1 90 2 7.2
10.02.2025 MallorcaA 1-1 90 1 6.6
02.02.2025 Real SociedadH 2-1 90 1 1 7.2
24.01.2025 Las PalmasA 1-1 90 1 1 7.3
19.01.2025 Rayo VallecanoH 1-1 90 7.0
12.01.2025 Atletico MadridA 1-0 27 6.2
21.12.2024 Athletic ClubH 1-2 85 1 6.6
14.12.2024 EspanyolA 0-0 86 1 6.9
08.12.2024 AlavesH 2-2 90 6.6
02.12.2024 SevillaA 1-1 90 6.9
24.11.2024 VillarrealH 2-2 86 6.9
09.11.2024 Real MadridA 4-0 71 6.5
02.11.2024 ValladolidH 1-0 89 1 8.0
ŞUT31
GOL0
xG1.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
75' · xG 0.045 62' · xG 0.073 20' · xG 0.019 46' · xG 0.035 38' · xG 0.047 60' · xG 0.129 49' · xG 0.048 45' · xG 0.066 25' · xG 0.04 23' · xG 0.173 59' · xG 0.018 90' · xG 0.026 33' · xG 0.042 38' · xG 0.073 32' · xG 0.019 12' · xG 0.091 68' · xG 0.015 45' · xG 0.072 45' · xG 0.052 14' · xG 0.027 8' · xG 0.054 67' · xG 0.123 90' · xG 0.02 70' · xG 0.019 12' · xG 0.065 25' · xG 0.106 61' · xG 0.027 47' · xG 0.074 24' · xG 0.07 58' · xG 0.023 5' · xG 0.088
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%48) Açık oyun — 7 (%23) Serbest vuruş — 3 (%10) Korner — 3 (%10) Kontra atak — 2 (%6) Duran top — 1 (%3) 31 şut
  • Asist sonrası15%48
  • Açık oyun7%23
  • Serbest vuruş3%10
  • Korner3%10
  • Kontra atak2%6
  • Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 18 (%58) Sol ayak — 11 (%35) Kafa — 2 (%6) 31 şut
  • Sağ ayak18%58
  • Sol ayak11%35
  • Kafa2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 5 16-30' — 5 31-45' — 7 46-60' — 6 61-75' — 6 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 5 %16
  • 16-30' 5 %16
  • 31-45' 7 %23
  • 46-60' 6 %19
  • 61-75' 6 %19
  • 76-90+' 2 %6
AKSİYON HARİTASI1163 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 13 14 14 15 15 15 15 15 15 17 19 19 19 19 20 22 23 26
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 12 13 15 16 20 23
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 6 7 7 7 8 8 8 8 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 5 7 7 7 7 7 7 7 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1163
Pas 680 Pas — 680 (%61) Faul 81 Faul — 81 (%7) Top kaz… 80 Top kazanma — 80 (%7) Top te… 68 Top teması — 68 (%6) Çalım 56 Çalım — 56 (%5) Hava topu — 48 (%4) Top kaptırma — 37 (%3) İkili mücadele — 32 (%3) Müdahale — 21 (%2) Kurtarılan şut — 12 (%1)
  • Pas680%61
  • Faul81%7
  • Top kazanma80%7
  • Top teması68%6
  • Çalım56%5
  • Hava topu48%4
  • Top kaptırma37%3
  • İkili mücadele32%3
  • Müdahale21%2
  • Kurtarılan şut12%1
PİYASA DEĞERİ€9.00M-40.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 148 maç
Osasuna 148maç 2020–2026
Spain U21 2023–2025
Spain U23 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01 Osasuna B CA Osasuna -
2019-07-01 Osasuna U19 Osasuna B -
2018-07-01 CA Osasuna Yout Osasuna U19 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
03.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 3 maç
10.2025 Ayak sakatlığıKadroda yok 6 maç
05.2024 SakatlıkKadroda yok 5 maç
02.2023 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2105 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0La Liga 2025
PERFORMANS52.22105 dk
KARARVeri yetersiz60/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 74.9
Box-to-box orta saha 74.9
İleri sekiz 74.2
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %74
Dakika %84
Değer / getiri %20
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %89
Performans %79
Dakika %91
Değer / getiri %12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Kilit pas / 90 1.5 1.4 100
Performans skoru 52.2 76 69
Pas hacmi / 90 34.93 72 48
Ortalama rating 6.73 7.2 94
Müdahale / 90 1.45 2 72
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam