LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON2G · 4A
Gol20.14 / 90
Asist40.28 / 90
Şut181.24 / 90
Kilit pas181.24 / 90
Başarılı dripling181.24 / 90
Kazanılan ikili624.26 / 90
Rating6.78
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 72 forvetler
- Gol 0.14 %37
- Şut 1.2 %15
- Asist 0.28 %93
- Kilit pas 1.24 %68
- Drible 1.24 %69
- İkili mücadele %39 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1309 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Liga Profesional Argentina2024 · Racing Club · 31 maç
6asist10.
11.
Liga Profesional Argentina2026 · Racing Club · 20 maç
4asist11.
13.
CONMEBOL Libertadores2025 · Racing Club · 8 maç
3gol20.
2asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL SudamericanaNone · South America
🏆
CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆
CONMEBOL Recopa2025 · South America
🏆
CONMEBOL Sudamericana2024 · South America
🥈
Copa ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Copa Argentina2023 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.309
2
4
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%44 isabet
Kilit pas18
Drible18%44 başarı
İkili kazanılan62%39
Müdahale18
Faul188 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11166 yedek
G+A / 900.41
Kart3
2025/26
37
2.032
7
4
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%67 isabet
Kilit pas25
Drible21%51 başarı
İkili kazanılan74%35
Müdahale23
Faul3513 kazanılan
Ofsayt8
İlk 112314 yedek
G+A / 900.49
Kart7
2024/25
22
817
2
2
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas10
Drible9%25 başarı
İkili kazanılan45%40
Müdahale11
Faul96 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11814 yedek
G+A / 900.44
Kart31
2023/24
25
1.423
4
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%63 isabet
Kilit pas22
Drible29%43 başarı
İkili kazanılan97%50
Müdahale35
Faul2118 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11169 yedek
G+A / 900.38
Kart3
TOPLAM GOL10
İLK 113731 yedek girdi
KART12
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR10 gol
- 1-15' 1 %10
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %20
- 46-60' 3 %30
- 61-75' 1 %10
- 76-90+' 3 %30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-122%35
- 4-3-315%24
- 4-1-4-111%17
- 3-4-38%13
- 4-3-1-24%6
- 3-4-1-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar9aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Boca JuniorsH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | Argentinos JRSA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.08.2026 | TigreH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.07.2026 | Rosario CentralA | 0-0 | 59 | 2 | 6.7 | ||
| 24.07.2026 | Gimnasia L.P.H | 2-1 | 67 | 1 | 4 | 6.3 | |
| 13.05.2026 | Rosario CentralA | 2-1 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | Estudiantes L.P.A | 0-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | HuracanH | 0-0 | 60 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | Barracas CentralH | 1-1 | 68 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 12.04.2026 | River PlateH | 0-2 | 59 | 2 | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | IndependienteA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.03.2026 | Belgrano CordobaA | 1-2 | 59 | – | 6.0 | ||
| 16.03.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 11.03.2026 | Sarmiento JuninA | 0-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 04.03.2026 | Atletico TucumanA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 26.02.2026 | Independ. RivadaviaH | 1-1 | 64 | – | 6.7 | ||
| 20.02.2026 | Boca JuniorsA | 0-0 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 14.02.2026 | BanfieldA | 0-2 | 87 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | Argentinos JRSH | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 02.02.2026 | TigreA | 3-1 | 95 | – | 6.2 | ||
| 28.01.2026 | Rosario CentralH | 1-2 | 79 | 1 | – | 7.7 | |
| 24.01.2026 | Gimnasia L.P.A | 2-1 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 14.12.2025 | Estudiantes L.P.H | 1-1 | 75 | 1 | 6.6 | ||
| 07.12.2025 | Boca JuniorsA | 0-1 | 82 | – | 6.7 | ||
| 02.12.2025 | TigreH | 0-0 | 119 | – | 6.6 | ||
| 24.11.2025 | River PlateH | 3-2 | 95 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 16.11.2025 | Newells Old BoysA | 0-1 | 70 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-0 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 03.11.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 11.10.2025 | BanfieldA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2025 | Independ. RivadaviaH | 0-0 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 12.09.2025 | San LorenzoH | 2-0 | 88 | 1 | 1 | 3 | 8.7 |
| 01.09.2025 | Union Santa FeH | 2-3 | 55 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | Argentinos JRSA | 4-1 | 16 | – | 6.3 | ||
| 20.08.2025 | PenarolH | 3-1 | 79 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.08.2025 | TigreH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.08.2025 | PenarolA | 1-0 | 82 | – | 6.2 | ||
| 09.08.2025 | Boca JuniorsA | 1-1 | 27↑ | 1 | 2 | 7.0 | |
| 20.07.2025 | Belgrano CordobaA | 0-1 | 74 | – | 7.3 | ||
| 12.07.2025 | Barracas CentralH | 0-1 | 71 | – | 6.5 | ||
| 15.05.2025 | Colo ColoH | 4-0 | 68 | 1 | 1 | 5 | 7.5 |
| 10.05.2025 | PlatenseH | 0-1 | 65 | 2 | 7.3 | ||
| 06.05.2025 | BucaramangaA | 0-4 | 78 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 02.05.2025 | Newells Old BoysH | 1-0 | 82 | 1 | 6.2 | ||
| 28.04.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-2 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 23.04.2025 | Colo ColoA | 1-1 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 14.04.2025 | AldosiviA | 0-2 | 67 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 10.04.2025 | BucaramangaH | 1-2 | 28↑ | 1 | 6.5 | ||
| 06.04.2025 | BanfieldH | 4-1 | 22↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.04.2025 | Fortaleza ECA | 0-3 | 30↑ | 1 | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | IndependienteA | 1-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | HuracanH | 0-1 | 21↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.03.2025 | San LorenzoA | 3-2 | 89 | 2 | 6.5 | ||
| 16.02.2025 | Argentinos JRSH | 2-3 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 12.02.2025 | TigreA | 1-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | Boca JuniorsH | 2-0 | 84 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.02.2025 | Estudiantes L.P.A | 2-0 | 13↑ | – | 7.0 | ||
| 30.01.2025 | Belgrano CordobaH | 4-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 04.12.2024 | Estudiantes L.P.H | 4-5 | 57 | 1 | 1 | 7.2 |
ŞUT31
GOL2
xG0.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%6.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%42
- Kontra atak8%26
- Açık oyun5%16
- Taç sonrası2%6
- Korner2%6
- Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak24%77
- Sol ayak4%13
- Kafa3%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
- 1-15' 5 %16
- 16-30' 4 %13
- 31-45' 10 %32
- 46-60' 5 %16
- 61-75' 3 %10
- 76-90+' 4 %13
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1183 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.6Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS51.21183 dk
KARARVeri yetersiz62/100
FORM TRENDİDüşüşte-10.5
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet
75.3
Çizgi kanadı
71.3
Baskıcı forvet
70.8
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 210 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%74
Dakika
%92
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%63
Dakika
%93
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
97.7
76
100
Ortalama rating
6.81
7.2
95
Performans skoru
51.2
76
67
Kilit pas / 90
1.29
1.6
81
Asist / 90
0.23
0.32
72
Pas hacmi / 90
23.43
34
69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -10.5.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Darren YapiColorado Rapids · 21
%95
3gol
2asist
68scout
Major League Soccer
Ramón SosaPalmeiras · 26
%75
2gol
1asist
52scout
Serie A
MarcinhoChapecoense-sc · 30
%69
1gol
1asist
46scout
Serie A
DavidVasco DA Gama · 30
%69
2gol
2asist
53scout
Serie A
Tomás ChancalayMinnesota United FC · 26
%65
1gol
3asist
61scout
Major League Soccer
Johan CarboneroInternacional · 26
%64
4gol
3asist
70scout
Serie A
José HerreraRB Bragantino · 22
%61
1gol
0asist
50scout
Serie A
RickTalleres Cordoba · 26
%60
2gol
1asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum