LİGCONMEBOL Sudamericana
BU SEZON1G · 0A
Gol10.13 / 90
Asist00.00 / 90
Şut60.80 / 90
Kilit pas30.40 / 90
Başarılı dripling30.40 / 90
Kazanılan ikili395.21 / 90
Rating6.82
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.130.04
Asist
0.000.04
Şut
0.800.57
Kilit pas
0.400.19
Başarılı dripling
0.400.31
Kazanılan ikili
5.214.94
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Recopa2025 · South-America
🏆
CONMEBOL Sudamericana2024 · South-America
🥈
Liga Profesional Argentina2021 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
20
674
1
0
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas3
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan39%55
Müdahale12
Faul118 kazanılan
İlk 11812 yedek
G+A / 900.13
Kart4
2025/26
44
2.851
1
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%24 isabet
Kilit pas6
Drible17%85 başarı
İkili kazanılan170%53
Müdahale61
Faul4026 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113014 yedek
G+A / 900.09
Kart10
2024/25
27
1.557
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas4
Drible10%71 başarı
İkili kazanılan83%53
Müdahale32
Faul158 kazanılan
İlk 111512 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2023/24
18
1.465
1
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas1
Drible11%73 başarı
İkili kazanılan89%57
Müdahale20
Faul1619 kazanılan
İlk 11171 yedek
G+A / 900.06
Kart5
2022/23
38
3.360
1
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%19 isabet
Kilit pas7
Drible15%52 başarı
İkili kazanılan167%54
Müdahale49
Faul2519 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1138
G+A / 900.03
Kart63
2021/22
34
1.770
0
2
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%25 isabet
Kilit pas7
Drible11%79 başarı
İkili kazanılan104%58
Müdahale30
Faul1612 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111816 yedek
G+A / 900.1
Kart5
2020/21
8
703
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan32%46
Müdahale11
Faul103 kazanılan
Ofsayt1
İlk 118
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 115227 yedek girdi
KART14
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-125%34
- 4-3-318%24
- 4-1-4-112%16
- 3-4-39%12
- 3-4-1-26%8
- 4-3-1-24%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Argentinos JRSA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.08.2026 | TigreH | 1-3 | 45 | – | 6.0 | ||
| 29.07.2026 | Rosario CentralA | 0-0 | 87 | – | 7.2 | ||
| 24.07.2026 | Gimnasia L.P.H | 2-1 | 95 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 13.05.2026 | Rosario CentralA | 2-1 | 21↑ | – | 6.0 | ||
| 10.05.2026 | Estudiantes L.P.A | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | HuracanH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | Barracas CentralH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | AldosiviA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 12.04.2026 | River PlateH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | IndependienteA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Belgrano CordobaA | 1-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 16.03.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 2-0 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 11.03.2026 | Sarmiento JuninA | 0-0 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 04.03.2026 | Atletico TucumanA | 0-3 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 26.02.2026 | Independ. RivadaviaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2026 | Boca JuniorsA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2026 | TigreA | 3-1 | 80 | – | 6.6 | ||
| 28.01.2026 | Rosario CentralH | 1-2 | 71 | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | Gimnasia L.P.A | 2-1 | 69 | 2 | 7.0 | ||
| 14.12.2025 | Estudiantes L.P.H | 1-1 | 120 | 2 | 6.2 | ||
| 07.12.2025 | Boca JuniorsA | 0-1 | 99 | – | 7.3 | ||
| 02.12.2025 | TigreH | 0-0 | 105 | 1 | 7.9 | ||
| 24.11.2025 | River PlateH | 3-2 | 96 | – | 7.2 | ||
| 16.11.2025 | Newells Old BoysA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Defensa Y JusticiaH | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.11.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 17.10.2025 | AldosiviH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.10.2025 | BanfieldA | 1-3 | 95 | 2 | 6.7 | ||
| 07.10.2025 | Independ. RivadaviaH | 0-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | IndependienteH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.09.2025 | San LorenzoH | 2-0 | 95 | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 01.09.2025 | Union Santa FeH | 2-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 24.08.2025 | Argentinos JRSA | 4-1 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 20.08.2025 | PenarolH | 3-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 16.08.2025 | TigreH | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 13.08.2025 | PenarolA | 1-0 | 82 | – | 6.5 | ||
| 09.08.2025 | Boca JuniorsA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.07.2025 | Estudiantes L.P.H | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2025 | Belgrano CordobaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.07.2025 | Barracas CentralH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.05.2025 | Fortaleza ECH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2025 | Colo ColoH | 4-0 | 72 | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | PlatenseH | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 06.05.2025 | BucaramangaA | 0-4 | 90 | – | 7.6 | ||
| 02.05.2025 | Newells Old BoysH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2025 | Defensa Y JusticiaA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.04.2025 | Colo ColoA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.04.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2025 | AldosiviA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 10.04.2025 | BucaramangaH | 1-2 | 45 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | BanfieldH | 4-1 | 92 | 1 | 7.5 | ||
| 02.04.2025 | Fortaleza ECA | 0-3 | 96 | 1 | – | 7.7 | |
| 28.03.2025 | Independ. RivadaviaA | 2-1 | 81 | – | 6.2 | ||
| 21.03.2025 | Union Santa FeA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 16.03.2025 | IndependienteA | 1-1 | 99 | – | 7.3 | ||
| 08.03.2025 | HuracanH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.03.2025 | San LorenzoA | 3-2 | 96 | – | 6.2 | ||
| 16.02.2025 | Argentinos JRSH | 2-3 | 97 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2025 | TigreA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 |
ŞUT8
GOL1
xG0.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%12.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner6%75
- Duran top1%12
- Asist sonrası1%12
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%62
- Sağ ayak3%38
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 3 %38
SCOUT RAPORUAggregated only · 2351 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.0Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS67.42351 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİYükselişte+12.0
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
56.8
Klasik stoper
49.9
Defansif bek
49.6
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 395 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%82
Dakika
%91
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%81
Dakika
%91
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
60.81
62
98
Performans skoru
58.3
76
77
İkili mücadele kazanma
54
64
84
Pas arası / 90
1.41
1.8
78
Ortalama rating
6.74
7.2
94
Müdahale / 90
1.21
2.2
55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +12.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Modibo SagnanRizespor · 26
%95
0gol
1asist
74scout
€500K
Süper Lig
Sebastián VegasLeon · 29
%93
0gol
0asist
63scout
Liga MX
Neville NwankwoTelstar · 27
%90
0gol
1asist
64scout
Eredivisie
Samson BaidooLens · 21
%83
2gol
1asist
78scout
Ligue 1
Juan Pablo LudueñaUnion Santa Fe · 22
%82
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Jackson TravisColorado Rapids · 21
%77
0gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Julian PauliDynamo Dresden · 20
%73
0gol
1asist
81scout
€2.50M
2. Bundesliga
Henrique SilvaSanta Clara · 20
%60
0gol
0asist
70scout
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum