Jaime Reques Vegas
Chile · Defender

Jaime Reques Vegas

YAŞ29
BOY184
KİLO79
KULÜPLeon
DOĞUM YERİSantiago
LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.77 / 90
Kazanılan ikili205.13 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 85 defanslar
Müdahale — %89 (3.08) Pas arası — %83 (1.79) Blok — %37 (0.26) İkili mücadele — %26 (%50) Pas isabeti — %21 (%79) Faul (az iyi) — %10 (2.05) 44 ORT. % 89 83 37 26 21 10
  • Müdahale 3.08 %89
  • Pas arası 1.79 %83
  • Blok 0.26 %37
  • İkili mücadele %50 %26
  • Pas isabeti %79 %21
  • Faul (az iyi) 2.05 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 351 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Concacaf Champions Cup2021 · Nc-America
🏆 Copa MX2019/2020 · Mexico
🏆 China Cup2017 · World
🥈 Copa MX2016/2017 Clausura · Mexico · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
2020 4 2021 1 2022 2 2023 3 2024 1 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 6 351 0 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXLeon 6 351 0 0 6.85
Şut3%100 isabet
İkili kazanılan20%50
Müdahale12
Faul82 kazanılan
İlk 1151 yedek
Kart1
2025/26 17 1.437 0 0 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXLeon 11 911 0 0 6.40
CONMEBOL LibertadoresColo Colo 6 526 0 0 6.58
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible5%100 başarı
İkili kazanılan62%53
Müdahale28
Faul237 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1117
Kart51
2024/25 21 803 0 1 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 21 803 0 1 6.40
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan31%44
Müdahale15
Faul123 kazanılan
İlk 11813 yedek
G+A / 900.11
Kart21
2023/24 31 2.369 1 2 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 31 2.369 1 2 6.90
Şut18%28 isabet
Kilit pas12
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan105%49
Müdahale43
Faul2811 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11256 yedek
G+A / 900.11
Kart9
Kaptan2maçta
2022/23 40 1.846 1 1 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 40 1.846 1 1 6.61
Şut13%54 isabet
Kilit pas10
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan68%44
Müdahale21
Faul247 kazanılan
İlk 111822 yedek
G+A / 900.1
Kart7
2021/22 33 2.668 1 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Copa AmericaChile 1 0 0 0
Liga MXMonterrey 32 2.668 1 0 6.73
Şut17%24 isabet
Kilit pas9
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan101%49
Müdahale42
Faul338 kazanılan
İlk 11312 yedek
G+A / 900.03
Kart13
2020/21 32 2.657 2 2 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMonterrey 32 2.657 2 2 6.78
Şut22%36 isabet
Kilit pas6
Drible16%59 başarı
İkili kazanılan163%51
Müdahale56
Faul5424 kazanılan
İlk 11293 yedek
G+A / 900.14
Kart81
TOPLAM GOL0
İLK 112914 yedek girdi
KART11
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 15 4-1-4-1 — 7 4-4-2 — 6 4-3-3 — 4 4-3-1-2 — 3 3-4-1-2 — 2 37 maç
  • 4-2-3-115%41
  • 4-1-4-17%19
  • 4-4-26%16
  • 4-3-34%11
  • 4-3-1-23%8
  • 3-4-1-22%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Atlante FCA 1-1 0
22.08.2026 MonterreyH 2-0 90 7.3
18.08.2026 NecaxaA 1-2 74 6.6
02.08.2026 CF PachucaH 1-0 91 3 6.3
25.07.2026 Club TijuanaA 1-0
18.07.2026 AtlasH 2-3 96 7.2
22.03.2026 Atletico San LuisA 1-2 24 6.3
19.03.2026 Guadalajara ChivasA 5-0 96 5.3
15.03.2026 Club TijuanaH 0-3 89 2 6.3
07.03.2026 MazatlánA 4-2 88 1 6.0
01.03.2026 NecaxaH 2-1 93 7.0
22.02.2026 Santos LagunaH 2-1 87 7.2
07.02.2026 Club QueretaroA 2-0 62 5.9
01.02.2026 Tigres UANLH 1-2 91 1 6.2
18.01.2026 U.N.A.M. - PumasA 1-1 90 6.9
14.01.2026 PachucaA 2-1 90 6.6
11.01.2026 Cruz AzulH 2-1 101 6.7
30.05.2025 BucaramangaH 1-0 90 7.0
15.05.2025 Racing ClubA 4-0 90 5.9
07.05.2025 Fortaleza ECA 4-0 90 6.6
23.04.2025 Racing ClubH 1-1 90 6.7
11.04.2025 Fortaleza ECH 0-3 68 7.0
02.04.2025 BucaramangaA 3-3 98 6.3
16.12.2024 Club AmericaH 1-1 45 1 6.3
13.12.2024 Club AmericaA 2-1 24 6.6
08.12.2024 Atletico San LuisH 5-1 8 6.3
05.12.2024 Atletico San LuisA 2-1
01.12.2024 U.N.A.M. - PumasA 3-5 90 6.3
29.11.2024 U.N.A.M. - PumasH 1-0
11.11.2024 LeonH 2-1
03.11.2024 AtlasH 4-0 26 6.6
28.10.2024 Club AmericaA 2-1 45 2 6.6
24.10.2024 U.N.A.M. - PumasH 0-0
20.10.2024 Tigres UANLH 4-2
05.10.2024 Atletico San LuisA 1-0 90 7.2
22.09.2024 MazatlánH 0-0 6 3.0
19.09.2024 FC JuarezH 3-2 90 6.6
15.09.2024 Santos LagunaA 0-2 90 1 7.2
01.09.2024 TolucaH 1-2
24.08.2024 Club TijuanaA 2-2 11 6.5
21.07.2024 Club QueretaroH 2-1
18.07.2024 NecaxaA 0-1 90 7.2
14.07.2024 Cruz AzulH 0-4 90 6.3
08.07.2024 PachucaA 0-1 98 6.9
20.05.2024 Cruz AzulA 1-2 90 1 6.6
17.05.2024 Cruz AzulH 0-1 90 1 6.9
29.04.2024 NecaxaA 2-5 90 6.7
20.04.2024 LeonA 2-0
14.04.2024 Tigres UANLH 3-3 90 1 7.0
07.04.2024 Cruz AzulAC 2-1 97 6.5
31.03.2024 Guadalajara ChivasH 0-2 8 6.3
17.03.2024 AtlasA 1-2 90 1 6.6
11.03.2024 MazatlánH 2-1 90 1 7.2
04.03.2024 U.N.A.M. - PumasH 3-0
11.02.2024 PachucaH 3-2 56 6.3
04.02.2024 Club AmericaA 1-1 90 1 6.6
28.01.2024 Atletico San LuisH 3-1 90 1 7.0
25.01.2024 Club QueretaroH 1-1 90 3 6.7
22.01.2024 Santos LagunaA 0-2 90 1 7.2
14.01.2024 PueblaH 2-0 90 1 7.3
ŞUT6
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
33' · xG 0.044 59' · xG 0.016 49' · xG 0.026 45' · xG 0.012 56' · xG 0.092 70' · xG 0.096
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 2 (%33) Korner — 2 (%33) Serbest vuruş — 1 (%17) Asist sonrası — 1 (%17) 6 şut
  • Açık oyun2%33
  • Korner2%33
  • Serbest vuruş1%17
  • Asist sonrası1%17
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 3 (%50) Kafa — 2 (%33) Sağ ayak — 1 (%17) 6 şut
  • Sol ayak3%50
  • Kafa2%33
  • Sağ ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 3 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %33
  • 46-60' 3 %50
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 180 maç
Leon 17maç 2025–2026
Colo Colo 6maç 2025
Monterrey 156maç 2020–2024
Chile 1maç 2021
Monarcas 2016–2018
A. Italiano 2013–2015
Chile U20 2015
Chile U17 2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-22 Monterrey Colo Colo
2020-07-01 Monarcas Monterrey
2017-07-02 A. Italiano Monarcas € 1.3M
2017-07-01 Monarcas A. Italiano
2016-07-01 A. Italiano Monarcas
1926-01-01 Colo Colo Monterrey
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Liga MX2021 · Monterrey 13sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 911 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.6Liga MX 2025
PERFORMANS73.0911 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %97
Dakika %55
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %91
Dakika %70
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam