Ali Al Najar
Honduras · Defender

Ali Al Najar

YAŞ32
BOY170 cm
KİLO69 kg
DOĞUM YERİCholuteca
LİGUS Open Cup
BU SEZON2G · 3A
Gol20.13 / 90
Asist30.20 / 90
Şut80.54 / 90
Kilit pas211.41 / 90
Başarılı dripling251.68 / 90
Kazanılan ikili694.64 / 90
Rating7.06
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
Müdahale — %37 (1.35) Pas arası — %51 (1.14) Blok — %41 (0.40) İkili mücadele — %22 (%51) Pas isabeti — %40 (%86) Faul (az iyi) — %44 (1.08) 39 ORT. % 37 51 41 22 40 44
  • Müdahale 1.35 %37
  • Pas arası 1.14 %51
  • Blok 0.40 %41
  • İkili mücadele %51 %22
  • Pas isabeti %86 %40
  • Faul (az iyi) 1.08 %44
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1338 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
25. Major League Soccer2025 · Nashville SC · 27 maç 7asist25.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Liga Nacional2023/2024 Clausura · Honduras
🏆 Liga Nacional2023/2024 Apertura · Honduras
🏆 Super Cup2017/2018 · Belgium
🏆 First Division A2016/2017 · Belgium
🏆 Concacaf Gold Cup Qualification2015 · Nc-America
🏆 Super Cup2014/2015 · Belgium
🏆 Super Cup2013/2014 · Belgium
🏆 First Division A2013/2014 · Belgium
🏆 First Division A2012/2013 · Belgium
🥈 Concacaf Champions Cup2020 · Nc-America · 2nd Place
🥈 Cup2014/2015 · Belgium · 2nd Place
🥈 Olympic Qualifying Concacaf2012 · Nc-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
2020 1 2021 4 2022 1 2023 0 2025 9 2026 5
GolAsist
2026/27 21 1.338 2 3 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerNashville SC 21 1.338 2 3 7.06
Şut8%38 isabet
Kilit pas21
Drible25%52 başarı
İkili kazanılan69%51
Müdahale20
Faul1613 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11156 yedek
G+A / 900.34
Kart5
2025/26 36 2.841 2 7 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerNashville SC 36 2.841 2 7 7.03
Şut12%67 isabet
Kilit pas41
Drible47%59 başarı
İkili kazanılan154%57
Müdahale58
Faul3229 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11315 yedek
G+A / 900.29
Kart4
2023/24 22 1.112 0 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerDC United 22 1.112 0 0 6.78
Şut7%14 isabet
Kilit pas11
Drible38%68 başarı
İkili kazanılan98%57
Müdahale29
Faul1618 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111210 yedek
Kart3
2022/23 23 1.686 0 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerDC United 23 1.686 0 1 6.72
Şut6%33 isabet
Kilit pas10
Drible34%56 başarı
İkili kazanılan107%52
Müdahale28
Faul2124 kazanılan
İlk 11203 yedek
G+A / 900.05
Kart6
2021/22 27 1.946 1 3 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerDC United 27 1.946 1 3 7.01
Şut14%21 isabet
Kilit pas16
Drible50%65 başarı
İkili kazanılan159%57
Müdahale42
Faul2832 kazanılan
İlk 11234 yedek
G+A / 900.18
Kart5
2020/21 9 185 0 1 6.39
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerLos Angeles FC 9 185 0 1 6.39
Kilit pas3
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan13%41
Müdahale3
Faul41 kazanılan
İlk 1118 yedek
G+A / 900.49
Kart1
TOPLAM GOL4
İLK 11378 yedek girdi
KART6
FORMA31
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 1 %25
  • 46-60' 1 %25
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 13 4-4-2 — 12 4-3-3 — 10 4-4-1-1 — 3 4-2-2-2 — 2 3-4-3 — 1 41 maç
  • 4-2-3-113%32
  • 4-4-212%29
  • 4-3-310%24
  • 4-4-1-13%7
  • 4-2-2-22%5
  • 3-4-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 New York City FCA 0-0 89 0 6.8
30.08.2026 FC CincinnatiH 4-0 87 2 7.7
23.08.2026 Columbus CrewH 3-2 90 1 1 7.2
19.08.2026 New York Red BullsA 0-1 17 6.7
16.08.2026 Inter MiamiH 4-1 84 1 1 7.3
01.08.2026 DC UnitedA 2-2 84 6.9
25.07.2026 Orlando City SCA 1-0 62 1 7.1
23.07.2026 CF MontrealH 1-0 36 1 6.9
18.07.2026 Atlanta United FCH 1-0 27 6.7
13.05.2026 New England RevolutionA 0-3 50 6.3
10.05.2026 DC UnitedH 2-2 90 1 7.7
02.05.2026 Philadelphia UnionA 0-0 28 7.5
26.04.2026 CharlotteH 4-2 75 1 7.0
18.04.2026 Atlanta United FCA 0-2 84 2 7.6
11.04.2026 CharlotteA 1-2
05.04.2026 Chicago FireA 1-0 90 7.9
21.03.2026 Orlando City SCH 5-0 95 1 7.3
14.03.2026 Columbus CrewA 0-1 13 6.9
08.03.2026 Minnesota United FCH 3-1 78 6.2
01.03.2026 FC DallasA 0-0 87 7.2
22.02.2026 New England RevolutionH 4-1 72 6.3
09.11.2025 Inter MiamiA 4-0 90 6.3
01.11.2025 Inter MiamiH 2-1 90 7.3
25.10.2025 Inter MiamiA 3-1 86 6.3
18.10.2025 Inter MiamiH 2-5 96 6.2
04.10.2025 CF MontrealA 1-1 45 6.9
28.09.2025 Houston DynamoH 3-1 57 1 2 8.0
20.09.2025 Orlando City SCA 3-2 99 6.3
13.09.2025 FC CincinnatiA 2-1 21 6.7
31.08.2025 Atlanta United FCH 0-1 90 7.9
24.08.2025 Orlando City SCH 5-1 76 1 7.2
17.08.2025 New York City FCA 2-1 90 6.5
10.08.2025 St. Louis CityA 3-1 90 6.9
26.07.2025 San DiegoA 1-0 90 7.3
20.07.2025 Toronto FCH 1-0 90 6.5
17.07.2025 Columbus CrewH 3-0 88 7.2
12.07.2025 Inter MiamiA 2-1 90 1 7.0
06.07.2025 Philadelphia UnionH 1-0 82 7.0
28.06.2025 DC UnitedA 0-1 76 7.3
25.06.2025 New England RevolutionA 2-3 101 6.2
15.06.2025 Chicago FireA 0-2 45 2 8.0
31.05.2025 New York City FCH 2-2 73 6.9
29.05.2025 Columbus CrewA 2-2 90 1 6.9
24.05.2025 Toronto FCA 1-2 90 7.2
18.05.2025 DC UnitedH 0-0 20 6.7
15.05.2025 New York Red BullsH 2-1 63 6.7
11.05.2025 CharlotteH 2-1 90 1 7.7
03.05.2025 Atlanta United FCA 1-1 89 1 7.6
27.04.2025 Chicago FireH 7-2 90 3 8.9
19.04.2025 Seattle SoundersA 3-0 90 5.9
13.04.2025 Real Salt LakeH 2-1 90 1 7.3
05.04.2025 CharlotteA 2-1 88 1 6.9
30.03.2025 FC CincinnatiH 1-2 23 6.3
16.03.2025 Philadelphia UnionA 1-3 84 1 6.2
09.03.2025 Portland TimbersH 2-0 89 1 4 8.5
02.03.2025 New York Red BullsA 2-0 90 6.3
23.02.2025 New England RevolutionH 0-0 90 7.9
07.10.2023 New York City FCH 2-0 75 7.5
05.10.2023 AustinA 3-0 45 6.2
01.10.2023 Vancouver WhitecapsA 2-2 11 6.3
ŞUT9
GOL2
xG0.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%22.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
14' · xG 0.15 14' · xG 0.337 90' · xG 0.141 61' · xG 0.02 14' · xG 0.014 17' · xG 0.124 · GOL 90' · xG 0.05 · GOL 69' · xG 0.017 3' · xG 0.017
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%67) Açık oyun — 2 (%22) Korner — 1 (%11) 9 şut
  • Asist sonrası6%67
  • Açık oyun2%22
  • Korner1%11
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 8 (%89) Kafa — 1 (%11) 9 şut
  • Sağ ayak8%89
  • Kafa1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 4 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 1-15'
  • 1-15' 4 %44
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %22
  • 76-90+' 2 %22
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 138 maç
Nashville SC 57maç 2025–2026
Honduras 2011–2026
CD Olimpia 2023–2024
DC United 72maç 2021–2023
Los Angeles FC 9maç 2020
Anderlecht 2013–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31 CD Olimpia Nashville SC
2024-01-23 D.C. United CD Olimpia free transfer
2024-01-20 DC United CD Olimpia
2021-04-16 Without Club D.C. United -
2021-01-01 LAFC Without Club -
2020-07-01 RSC Anderlecht LAFC free transfer
2020-07-01 Anderlecht Los Angeles FC
2013-01-31 DC United Anderlecht € 1.6M
2013-01-30 D.C. United RSC Anderlecht ?
2010-03-22 D.C. United Ac. D.C. United -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 762 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.2Major League Soccer 2026
PERFORMANS63.7762 dk
KARARVeri yetersiz57/100
FORM TRENDİStabil+7.9
ROL UYUMU2026
Ofansif bek 75.2
Ayağı iyi stoper 68.4
Defansif bek 63.2
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru %40
Performans %65
Dakika %59
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %43
Performans %67
Dakika %63
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.65 1.4 100
Asist / 90 0.35 0.22 100
Pas hacmi / 90 71.46 48 100
Performans skoru 63.7 74 86
Başarılı drible / 90 2.01 1.1 100
Pas arası / 90 1.18 1.6 74
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.21. Dakika delta +19.4.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam