LİGSüper Lig
BU SEZON2G · 0A
Gol20.63 / 90
Asist00.00 / 90
Şut72.20 / 90
Kilit pas10.31 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili134.09 / 90
Rating6.93
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 23 forvetler
- Gol 0.63 %82
- Şut 2.2 %82
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.31 %5
- Drible 0.00 %0
- İkili mücadele %37 %36
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 286 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
1. Lig2025 · Erzurumspor FK · 37 maç
21gol3.
6asist20.
6.
1. Lig2023 · Erzurum BB · 32 maç
11gol6.
6.
1. Lig2022 · Erzurum BB · 31 maç
13gol6.
8.
1. Lig2024 · Erzurum BB · 33 maç
13gol8.
10.
1. Lig2021 · Erzurum BB · 28 maç
11gol10.
11.
1. Lig2020 · Giresunspor · 30 maç
9gol11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 25 G+A
GolAsist
2026/27
4
286
2
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan13%37
Müdahale2
Faul86 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
G+A / 900.63
Kaptan2maçta
2025/26
37
2.933
19
6
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut73%56 isabet
Kilit pas33
Drible18%41 başarı
İkili kazanılan164%47
Müdahale17
Faul6269 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı42 kaçan
İlk 11352 yedek
G+A / 900.77
Kart6
Kaptan11maçta
2024/25
36
3.093
14
2
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut65%62 isabet
Kilit pas32
Drible25%40 başarı
İkili kazanılan199%43
Müdahale24
Faul9167 kazanılan
Ofsayt20
Penaltı4
İlk 11351 yedek
G+A / 900.47
Kart91
Kaptan4maçta
2023/24
31
2.740
11
2
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut76%51 isabet
Kilit pas27
Drible28%44 başarı
İkili kazanılan185%38
Müdahale13
Faul8866 kazanılan
Ofsayt19
Penaltı12 kaçan
İlk 11301 yedek
G+A / 900.43
Kart9
Kaptan2maçta
2022/23
30
2.720
14
4
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut59%47 isabet
Kilit pas27
Drible23%42 başarı
İkili kazanılan192%42
Müdahale29
Faul9199 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı3
İlk 1130
G+A / 900.6
Kart61
Kaptan3maçta
2021/22
28
2.115
11
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%68 isabet
Kilit pas27
Drible29%81 başarı
İkili kazanılan161%48
Müdahale34
Faul6853 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11253 yedek
G+A / 900.51
Kart5
2020/21
30
2.345
9
3
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut49%53 isabet
Kilit pas30
Drible17%63 başarı
İkili kazanılan156%46
Müdahale28
Faul6177 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11291 yedek
G+A / 900.46
Kart6
Kaptan28maçta
TOPLAM GOL359 penaltı
İLK 11765 yedek girdi
KART15
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR35 gol
- 1-15' 4 %11
- 16-30' 4 %11
- 31-45' 5 %14
- 46-60' 8 %23
- 61-75' 7 %20
- 76-90+' 7 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-136%47
- 3-4-1-219%25
- 3-4-2-18%11
- 5-3-27%9
- 3-4-34%5
- 4-2-3-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar14aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | KonyasporH | 1-0 | 64 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 28.08.2026 | Gençlerbirliği S.K.A | 1-1 | 71 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 21.08.2026 | GalatasarayHC | 0-4 | 70 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2026 | AmedAC | 3-0 | 81 | 1 | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | Yeni ÇorumsporA | 1-1 | 23↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.04.2026 | BandırmasporH | 1-1 | 6↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | BB BodrumsporA | 1-1 | 83 | 1 | 6.5 | ||
| 13.04.2026 | BolusporHC | 2-0 | 71 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 09.04.2026 | İstanbulsporAC | 0-1 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | 76 Iğdır BelediyesporHC | 2-1 | 84 | 2 | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | EroksporAC | 0-2 | 81 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 15.03.2026 | HataysporHC | 3-0 | 84 | 4 | 6.3 | ||
| 11.03.2026 | ÜmraniyesporA | 3-1 | 87 | 1 | 6.3 | ||
| 07.03.2026 | Manisa BBSKHC | 8-1 | 56 | 3 | 2 | 5 | 10.0 |
| 28.02.2026 | Van BBA | 0-3 | 83 | 2 | – | 6.9 | |
| 22.02.2026 | Serik BelediyesporH | 4-0 | 75 | 3 | 7.0 | ||
| 18.02.2026 | KeçiörengücüAC | 1-2 | 88 | 4 | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | Adana DemirsporHC | 7-0 | 59 | 1 | 1 | 4 | 8.3 |
| 09.02.2026 | SakaryasporA | 0-1 | 83 | 3 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | SarıyerH | 4-0 | 88 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 24.01.2026 | PendiksporA | 1-2 | 87 | 3 | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | AmedH | 2-0 | 85 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 28.12.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-0 | 90 | 3 | 5.9 | ||
| 20.12.2025 | BandırmasporA | 0-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 14.12.2025 | BB BodrumsporH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 07.12.2025 | BolusporA | 2-0 | 94 | 1 | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | İstanbulsporH | 4-0 | 82 | 2 | 5 | 9.6 | |
| 23.11.2025 | 76 Iğdır BelediyesporAC | 2-1 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 09.11.2025 | EroksporHC | 1-1 | 84 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 31.10.2025 | HataysporAC | 0-3 | 77 | 2 | 3 | 9.3 | |
| 24.10.2025 | ÜmraniyesporH | 2-0 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 18.10.2025 | Manisa BBSKA | 1-1 | 87 | – | 6.7 | ||
| 04.10.2025 | Van BBH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 28.09.2025 | Serik BelediyesporA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.09.2025 | KeçiörengücüH | 1-1 | 82 | 1 | 5.6 | ||
| 20.09.2025 | Adana DemirsporA | 0-3 | 62 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 15.09.2025 | SakaryasporH | 1-1 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 29.08.2025 | SarıyerA | 0-2 | 105 | – | 5.6 | ||
| 24.08.2025 | PendiksporH | 3-3 | 58 | 2 | 6.7 | ||
| 18.08.2025 | AmedA | 2-2 | 89 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 09.08.2025 | SivassporH | 2-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 15.05.2025 | BandırmasporA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | ŞanlıurfasporA | 0-1 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 04.05.2025 | ÜmraniyesporH | 2-0 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 27.04.2025 | SakaryasporA | 1-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 19.04.2025 | İstanbulsporH | 1-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 14.04.2025 | AdanasporA | 0-3 | 89 | 2 | 3 | 8.9 | |
| 09.04.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | Fatih KaragümrükA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.03.2025 | Manisa BBSKH | 1-0 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | AmedA | 1-2 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 06.03.2025 | PendiksporH | 2-4 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 02.03.2025 | BolusporA | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 23.02.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 0-0 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 16.02.2025 | EroksporAC | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 6.9 | |
| 12.02.2025 | GenclerbirligiHC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2025 | Yeni MalatyasporAC | 0-7 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.9 |
| 01.02.2025 | KocaelisporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | AnkaragucuA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.01.2025 | ŞanlıurfasporHC | 0-1 | 74 | 1 | 6.3 |
ŞUT92
GOL22
xG0.8
xG FARKI+21.2over performing
DÖNÜŞÜM%23.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası49%53
- Korner13%14
- Açık oyun9%10
- Penaltı7%8
- Duran top5%5
- Kontra atak5%5
- Diğer4%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak46%50
- Kafa38%41
- Sol ayak7%8
- Diğer1%1
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR92 şut
- 1-15' 12 %13
- 16-30' 16 %17
- 31-45' 20 %22
- 46-60' 15 %16
- 61-75' 12 %13
- 76-90+' 17 %18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 196 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-08-22
Giresunspor
→
BB Erzurumspor
free transfer
Giresunspor
→
BB Erzurumspor
free transfer
2020-09-04
Y. Malatyaspor
→
Giresunspor
free transfer
Y. Malatyaspor
→
Giresunspor
free transfer
2016-08-12
Mersin IY
→
Y. Malatyaspor
free transfer
Mersin IY
→
Y. Malatyaspor
free transfer
2012-08-05
Giresunspor
→
Mersin IY
€75k
Giresunspor
→
Mersin IY
€75k
2011-06-30
Pazarspor
→
Giresunspor
End of loan
Pazarspor
→
Giresunspor
End of loan
2010-08-31
Giresunspor
→
Pazarspor
loan transfer
Giresunspor
→
Pazarspor
loan transfer
2009-07-01
Giresunspor Yth
→
Giresunspor
-
Giresunspor Yth
→
Giresunspor
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
1. Lig2024 · Erzurum BB
8sarı · 33 maç
🟨
1. Lig2023 · Erzurum BB
9sarı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2933 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.11. Lig 2025
PERFORMANS80.02933 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Pivot forvet
93.5
Bitirici
91.8
Baskıcı forvet
89.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 167 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%93
Dakika
%98
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%96
Dakika
%99
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
80
76
100
Gol / 90
0.58
0.55
100
Dakika güvenliği
100
76
100
Tahmini xG / 90
0.534
0.42
100
Ortalama rating
7.07
7.2
98
İsabetli şut / 90
1.26
1.6
79
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jan Luca SchulerHertha BSC · 26
%95
8gol
1asist
70scout
2. Bundesliga
Gabriel FernándezCruz Azul · 31
%89
13gol
7asist
71scout
Liga MX
Ronaldo MartinezPlatense · 29
%85
10gol
3asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Fabian SchleusenerKarlsruher SC · 34
%78
11gol
4asist
70scout
€400K
2. Bundesliga
Koki OgawaNEC Nijmegen · 28
%75
8gol
3asist
72scout
Eredivisie
Loïs DionyManisa F.K. · 33
%64
21gol
3asist
66scout
1. Lig
Sam SurridgeNashville SC · 27
%62
25gol
3asist
73scout
Major League Soccer
Luis Javier SuárezSporting CP · 28
%60
5gol
2asist
64scout
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
