Brazil · Midfielder
Jorge Samuel Figueiredo Fernandes
LİGPaulista - A1
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.12 / 90
Şut91.11 / 90
Kilit pas60.74 / 90
Başarılı dripling40.50 / 90
Kazanılan ikili323.96 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
- Kilit pas 0.74 %25
- Asist 0.12 %66
- Drible 0.50 %36
- Pas isabeti %82 %23
- Top kapma 3.22 %82
- İkili mücadele %52 %66
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 727 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Libertadores2021 · South-America
🏆
Copa del Rey2020/2021 · Spain
🏆
Trofeo Joan Gamper2020 · World
🏆
Florida Cup2020 · World
🏆
Carioca Série A2018 · Brazil
🥈
CONMEBOL Libertadores2022 · South-America · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2022 · South-America · 2nd Place
🥈
Super Cup2020/2021 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
19
727
0
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas6
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan32%52
Müdahale15
Faul135 kazanılan
İlk 11109 yedek
G+A / 900.12
Kart2
Kaptan2maçta
2025/26
26
694
1
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas7
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan33%43
Müdahale21
Faul194 kazanılan
İlk 11521 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2024/25
22
859
1
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas6
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan70%63
Müdahale38
Faul2111 kazanılan
İlk 111210 yedek
G+A / 900.21
Kart5
2023/24
35
2.367
1
3
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas30
Drible27%63 başarı
İkili kazanılan185%55
Müdahale105
Faul5229 kazanılan
İlk 11314 yedek
G+A / 900.15
Kart8
2022/23
31
706
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas8
Drible10%77 başarı
İkili kazanılan45%50
Müdahale26
Faul143 kazanılan
İlk 11823 yedek
Kart2
2021/22
16
388
0
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan27%47
Müdahale12
Faul94 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11412 yedek
Kart1
2020/21
28
17
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan1%25
Faul11 kazanılan
TOPLAM GOL2
İLK 111850 yedek girdi
KART7
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %50
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-144%68
- 4-3-310%15
- 3-1-4-25%8
- 3-4-2-13%5
- 4-1-4-12%3
- 3-4-31%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BahiaH | 2-3 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | Sao PauloA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | GremioH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Atletico ParanaenseAC | 1-1 | 32 | – | 6.6 | ||
| 09.08.2026 | CorinthiansH | 0-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | CoritibaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.07.2026 | FluminenseA | 1-1 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | PalmeirasH | 0-1 | 61 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | RemoH | 4-2 | 65 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 12.04.2026 | CruzeiroA | 2-1 | 74 | 1 | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | MirassolA | 0-1 | 71 | – | 6.6 | ||
| 03.04.2026 | FlamengoH | 3-0 | 77 | 2 | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | BotafogoH | 1-2 | 68 | – | 6.6 | ||
| 18.03.2026 | BahiaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Sao PauloH | 1-2 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | GremioA | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.5 | ||
| 25.02.2026 | Atletico ParanaenseH | 1-1 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 04.02.2026 | Atletico-MGHC | 1-0 | 66 | 2 | 7.2 | ||
| 28.01.2026 | CoritibaA | 0-1 | 69 | 2 | 6.5 | ||
| 07.12.2025 | InternacionalA | 3-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 03.12.2025 | VitoriaH | 4-0 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 26.11.2025 | Fortaleza ECH | 0-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | FlamengoA | 3-0 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | BahiaA | 2-1 | 33↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 26.10.2025 | Vasco DA GamaH | 0-3 | 69 | – | 7.0 | ||
| 20.10.2025 | JuventudeA | 1-0 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 15.10.2025 | PalmeirasA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | GremioH | 1-0 | 59 | 1 | 6.9 | ||
| 01.10.2025 | MirassolA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | SantosH | 2-2 | 33↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | CruzeiroA | 2-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | Sport RecifeH | 1-1 | 30↑ | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | BotafogoA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | FluminenseH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | CearaA | 1-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 12.06.2025 | BahiaH | 0-3 | 24↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.06.2025 | Vasco DA GamaA | 0-2 | 36↑ | – | 6.6 | ||
| 26.05.2025 | JuventudeH | 1-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | PalmeirasH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | GremioA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2025 | MirassolH | 1-0 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 27.04.2025 | SantosA | 1-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 16.04.2025 | Sport RecifeA | 0-1 | 98 | 1 | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | FluminenseA | 2-1 | 60 | 1 | 6.9 | ||
| 31.03.2025 | CearaH | 2-2 | 68 | – | 6.3 | ||
| 05.12.2024 | Atletico ParanaenseA | 1-2 | 45 | 1 | 7.3 | ||
| 01.12.2024 | CruzeiroH | 1-1 | 73 | – | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | InternacionalA | 4-1 | 73 | – | 7.2 | ||
| 20.11.2024 | Sao PauloH | 1-1 | 57 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | CuiabaH | 0-0 | 60 | 1 | 7.7 | ||
| 26.10.2024 | BotafogoH | 0-1 | 61 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | VitoriaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | PalmeirasH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | JuventudeA | 1-1 | 57 | 1 | 6.7 | ||
| 25.09.2024 | InternacionalH | 2-2 | 61 | – | 7.5 | ||
| 22.09.2024 | Atletico-MGA | 3-0 | 51↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.09.2024 | GremioH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | FluminenseH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2024 | Atletico ParanaenseH | 1-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 13.07.2024 | CruzeiroA | 2-1 | 29↑ | 1 | 6.9 |
ŞUT13
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%69
- Korner2%15
- Taç sonrası1%8
- Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak11%85
- Kafa1%8
- Sol ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 2 %15
- 16-30' 3 %23
- 31-45' 4 %31
- 46-60' 3 %23
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 177 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-01
Palmeiras
→
RB Bragantino
€1.80m
Palmeiras
→
RB Bragantino
€1.80m
2023-12-31
RB Bragantino
→
Palmeiras
End of loan
RB Bragantino
→
Palmeiras
End of loan
2023-01-01
Palmeiras
→
RB Bragantino
loan transfer
Palmeiras
→
RB Bragantino
loan transfer
2016-01-01
Botafogo U20
→
Botafogo
-
Botafogo U20
→
Botafogo
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 663 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.6Serie A 2026
PERFORMANS46.2663 dk
KARARVeri yetersiz53/100
FORM TRENDİStabil-6.9
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
58.8
Derinden oyun kurucu
55.9
Box-to-box orta saha
50.6
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%76
Dakika
%72
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%69
Dakika
%71
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.68
7.1
94
Müdahale / 90
2.04
3.2
64
Performans skoru
46.2
75
62
İkili mücadele kazanma
54.24
58
94
Pas arası / 90
1.36
2.3
59
Dakika güvenliği
28.4
82
35
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.18. Dakika delta -26.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mauricio MartínezSarmiento Junin · 32
%95
0gol
0asist
40scout
Liga Profesional Argentina
CamiloChapecoense-sc · 26
%84
0gol
0asist
57scout
Serie A
Cristian MedinaBotafogo · 23
%79
1gol
0asist
51scout
Serie A
Enzo GiménezRosario Central · 27
%73
1gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Vetle Walle EgeliSandefjord · 21
%65
0gol
1asist
60scout
Eliteserien
Sturla OttesenLillestrom · 24
%61
0gol
0asist
44scout
Eliteserien
Christian OlivaSantos · 29
%61
0gol
2asist
53scout
Serie A
Elias Kristoffersen HagenAalesund · 25
%60
0gol
0asist
48scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



