LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON1G · 0A
Gol10.70 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.70 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.70 / 90
Kazanılan ikili53.52 / 90
Rating7.28
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.700.29
Kilit pas
0.000.29
Kazanılan ikili
3.523.82
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Coppa Italia2022 · Udinese · 2 maç
2gol10.
16.
Primeira Liga2026 · FC Porto · 3 maç
1gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Primera Nacional2016/2017 · Argentina
🥈
CONMEBOL U202019 Chile · South-America · 2nd Place
🥈
La Liga2018/2019 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
5
128
1
0
7.28
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan5%56
Müdahale1
Faul1
İlk 1132 yedek
G+A / 900.7
2025/26
9
318
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan13%57
Müdahale3
Faul4
İlk 1145 yedek
Kart1
2024/25
38
3.069
1
2
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas8
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan141%56
Müdahale38
Faul4614 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11353 yedek
G+A / 900.09
Kart151
2023/24
36
3.239
0
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%15 isabet
Kilit pas7
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan179%65
Müdahale73
Faul3417 kazanılan
İlk 1136
Kart91
2022/23
34
2.832
2
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas10
Drible5%45 başarı
İkili kazanılan128%61
Müdahale77
Faul2911 kazanılan
İlk 11331 yedek
G+A / 900.06
Kart71
2021/22
33
1.695
0
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas6
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan88%50
Müdahale44
Faul309 kazanılan
İlk 111914 yedek
G+A / 900.05
Kart6
2020/21
49
1.048
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan31%41
Müdahale9
Faul152 kazanılan
İlk 111237 yedek
Kart6
TOPLAM GOL9
İLK 1113536 yedek girdi
KART50
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 2 %22
- 76-90+' 1 %11
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-265%41
- 4-2-3-130%19
- 3-5-1-123%15
- 3-4-2-120%13
- 4-3-314%9
- 3-4-36%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | MoreirenseH | 2-1 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | Academico ViseuA | 0-3 | 36 | 0 | 7.4 | ||
| 23.08.2026 | AroucaH | 2-0 | 6↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Rio AveA | 0-2 | 70 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 09.08.2026 | AlvercaH | 2-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 16.05.2026 | Santa ClaraH | 1-0 | 8↑ | 1 | 6.5 | ||
| 13.09.2025 | NacionalH | 1-0 | 4↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | Sporting CPA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2025 | Casa PiaH | 4-0 | 24 | – | 6.9 | ||
| 18.08.2025 | GIL VicenteA | 0-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.08.2025 | GuimaraesH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.06.2025 | Al AhlyH | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 19.06.2025 | Inter MiamiA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2025 | PalmeirasA | 0-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | BoavistaA | 1-2 | 82 | 1 | – | 6.2 | |
| 02.05.2025 | MoreirenseH | 3-1 | 64 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2025 | EstrelaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2025 | FamalicaoH | 2-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | BenficaH | 1-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 30.03.2025 | EstorilA | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | AVSH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.03.2025 | SC BragaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | AroucaA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.02.2025 | AS RomaA | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | FarenseA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 13.02.2025 | AS RomaH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.02.2025 | Sporting CPH | 1-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 03.02.2025 | Rio AveA | 2-2 | 84 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 26.01.2025 | Santa ClaraH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2025 | Olympiakos PiraeusH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.01.2025 | GIL VicenteA | 3-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 12.01.2025 | NacionalA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.12.2024 | BoavistaH | 4-0 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 21.12.2024 | MoreirenseA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.12.2024 | EstrelaH | 2-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 12.12.2024 | FC MidtjyllandH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.12.2024 | FamalicaoA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.12.2024 | Casa PiaH | 2-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 28.11.2024 | AnderlechtA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.11.2024 | BenficaA | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.11.2024 | LazioA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | EstorilH | 4-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.10.2024 | AVSA | 0-5 | 64 | – | 7.0 | ||
| 24.10.2024 | 1899 HoffenheimH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.10.2024 | SC BragaH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.10.2024 | Manchester UnitedH | 3-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | AroucaH | 4-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.09.2024 | Bodo/GlimtA | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.09.2024 | GuimaraesA | 0-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.09.2024 | FarenseH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2024 | LazioH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | BolognaA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.05.2024 | FrosinoneA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.05.2024 | EmpoliH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.05.2024 | LecceA | 0-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 28.04.2024 | BolognaA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.04.2024 | AS RomaH | 1-2 | 89 | – | 7.5 | ||
| 20.04.2024 | VeronaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.04.2024 | InterH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 01.04.2024 | SassuoloA | 1-1 | 90 | – | 6.7 |
ŞUT5
GOL3
xG0.9
xG FARKI+2.1over performing
DÖNÜŞÜM%60.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%80
- Açık oyun1%20
Vücut bölgesine göre
- Kafa2%40
- Sağ ayak1%20
- Sol ayak1%20
- Diğer1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 2 %40
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 1 %20
PİYASA DEĞERİ€13.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ20
DİSİPLİN15kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 204 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok
10 maç
10.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
01.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
03.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
03.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Primeira Liga2024 · FC Porto
10sarı · 25 maç
🟨
Coppa Italia2022 · Udinese
2sarı · 2 maç
🟥
Serie A2022 · Udinese
1kırmızı · 34 maç
🟨
Copa del Rey2020 · Granada CF
2sarı · 5 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 306 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.2Primeira Liga 2025
PERFORMANS68.8306 dk
KARARVeri yetersiz47/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
60.5
Klasik stoper
53.7
Defansif bek
53.3
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 203 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%89
Dakika
%30
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%84
Dakika
%50
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
76.47
62
100
Performans skoru
68.8
76
90
İkili mücadele kazanma
61.9
64
97
Pas arası / 90
1.76
1.8
98
Ortalama rating
6.96
7.2
97
Müdahale / 90
0.88
2.2
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aïssa MandiLille · 34
%95
0gol
0asist
62scout
€50K
UEFA Europa League
Lorenzo PirolaOlympiakos Piraeus · 23
%89
0gol
0asist
64scout
UEFA Champions League
Andreas Hanche-OlsenFSV Mainz 05 · 28
%86
0gol
1asist
60scout
€3.50M
Bundesliga
Scott WhartonBlackburn · 28
%80
0gol
0asist
55scout
Championship
Tomás CardonaTigre · 30
%76
0gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Federico BoniniAlmeria · 24
%75
1gol
1asist
73scout
€3.00M
Segunda División
Yllan OkouRAAL La Louvière · 23
%63
1gol
0asist
73scout
Jupiler Pro League
Mikkel FischerHaugesund · 21
%60
0gol
0asist
79scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Granada CF
Argentinos Jrs.