LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Şut32.41 / 90
Kilit pas43.21 / 90
Başarılı dripling43.21 / 90
Kazanılan ikili118.84 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
2.411.58
Kilit pas
3.213.16
Kazanılan ikili
8.844.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Coppa Italia2024 · Atalanta · 2 maç
2gol5.
1asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Bundesliga2020/2021 · Germany · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2020/2021 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
4
169
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas6
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan14%54
Müdahale5
Faul24 kazanılan
İlk 1122 yedek
2025/26
50
1.337
5
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%48 isabet
Kilit pas32
Drible19%41 başarı
İkili kazanılan48%29
Müdahale13
Faul2511 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 111337 yedek
G+A / 900.4
Kart2
2024/25
50
1.559
3
2
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%62 isabet
Kilit pas61
Drible47%55 başarı
İkili kazanılan99%43
Müdahale29
Faul2615 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111040 yedek
G+A / 900.29
Kart4
2023/24
38
2.380
6
2
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut38%45 isabet
Kilit pas62
Drible47%49 başarı
İkili kazanılan119%44
Müdahale40
Faul2918 kazanılan
Penaltı1
İlk 112810 yedek
G+A / 900.3
Kart3
2022/23
38
1.856
5
4
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%60 isabet
Kilit pas49
Drible27%44 başarı
İkili kazanılan82%39
Müdahale33
Faul2613 kazanılan
İlk 111919 yedek
G+A / 900.44
Kart1
2021/22
37
488
2
2
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas19
Drible15%58 başarı
İkili kazanılan37%41
Müdahale13
Faul113 kazanılan
İlk 11136 yedek
G+A / 900.74
2020/21
32
199
0
1
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan18%45
Müdahale10
Faul63 kazanılan
İlk 11230 yedek
G+A / 900.45
TOPLAM GOL262 penaltı
İLK 1187160 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR26 gol
- 1-15' 2 %8
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 2 %8
- 46-60' 2 %8
- 61-75' 5 %19
- 76-90+' 12 %46
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-191%39
- 3-5-275%32
- 3-4-1-231%13
- 3-5-1-126%11
- 4-3-36%3
- 3-1-4-24%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar12aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | BolognaH | 1-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 27.08.2026 | Hapoel Tel AvivA | 0-1 | 60 | 3 | 6.9 | ||
| 23.08.2026 | SassuoloH | 2-1 | 33↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.08.2026 | Hapoel Tel AvivH | 0-0 | 52 | – | 6.9 | ||
| 22.05.2026 | FiorentinaA | 1-1 | 62 | 2 | 7.3 | ||
| 17.05.2026 | BolognaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | AC MilanA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | GenoaH | 0-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 27.04.2026 | CagliariA | 3-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 18.04.2026 | AS RomaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | JuventusH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | LecceA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | VeronaH | 1-0 | 5↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | Bayern MünchenA | 4-1 | 35↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 14.03.2026 | InterA | 1-1 | 52 | – | 6.3 | ||
| 10.03.2026 | Bayern MünchenH | 1-6 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 07.03.2026 | UdineseH | 2-2 | 57 | – | 7.5 | ||
| 01.03.2026 | SassuoloA | 2-1 | 86 | 3 | 6.9 | ||
| 25.02.2026 | Borussia DortmundH | 4-1 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | NapoliH | 2-1 | 40↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 17.02.2026 | Borussia DortmundA | 2-0 | 4↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | LazioA | 0-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 09.02.2026 | CremoneseH | 2-1 | 70 | 2 | 7.2 | ||
| 01.02.2026 | ComoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2026 | Union St. GilloiseA | 1-0 | 52 | – | 6.2 | ||
| 25.01.2026 | ParmaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | Athletic ClubH | 2-3 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | PisaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | TorinoH | 2-0 | 16↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.01.2026 | BolognaA | 0-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 03.01.2026 | AS RomaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.12.2025 | InterH | 0-1 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.12.2025 | GenoaA | 0-1 | 39↑ | – | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | CagliariH | 2-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 09.12.2025 | ChelseaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | VeronaA | 3-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | FiorentinaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2025 | Eintracht FrankfurtA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | NapoliA | 3-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 13.11.2025 | EnglandA | 2-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | SassuoloH | 0-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.11.2025 | MarseilleA | 0-1 | 13↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 01.11.2025 | UdineseA | 1-0 | 77 | – | 6.3 | ||
| 28.10.2025 | AC MilanH | 1-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | CremoneseA | 1-1 | 32↑ | 3 | 6.2 | ||
| 22.10.2025 | Slavia PrahaH | 0-0 | 4↑ | 1 | – | ||
| 19.10.2025 | LazioH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | ComoH | 1-1 | 62 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.09.2025 | Club Brugge KVH | 2-1 | 29↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 27.09.2025 | JuventusA | 1-1 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | TorinoA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 17.09.2025 | Paris Saint GermainA | 4-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | LecceH | 4-1 | 15↑ | 1 | 6.6 | ||
| 09.09.2025 | EnglandH | 0-5 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | ParmaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | PisaH | 1-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 25.05.2025 | ParmaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | GenoaA | 2-3 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 12.05.2025 | AS RomaH | 2-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | MonzaA | 0-4 | –↑ | – | – |
ŞUT27
GOL3
xG3.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası20%74
- Açık oyun3%11
- Kontra atak2%7
- Serbest vuruş1%4
- Korner1%4
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak24%89
- Sağ ayak2%7
- Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
- 1-15' 3 %11
- 16-30' 5 %19
- 31-45' 4 %15
- 46-60' 2 %7
- 61-75' 4 %15
- 76-90+' 9 %33
AKSİYON HARİTASI1150 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %66
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %47
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1150
- Pas802%73
- Top teması71%6
- Top kazanma50%5
- Çalım39%4
- Faul34%3
- Kurtarılan şut29%3
- Hava topu26%2
- Top kaptırma23%2
- Pas arası13%1
- Müdahale12%1
PİYASA DEĞERİ€17.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 249 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-07-01
Hertha BSC U17
→
Hertha BSC U19
-
Hertha BSC U17
→
Hertha BSC U19
-
2017-07-01
Hertha BSC Yth.
→
Hertha BSC U17
-
Hertha BSC Yth.
→
Hertha BSC U17
-
2009-07-01
Neukölln Jgd.
→
Hertha BSC Yth.
free transfer
Neukölln Jgd.
→
Hertha BSC Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1036 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.9Serie A 2025
PERFORMANS57.01036 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
76.5
Numara 10
74.8
Box-to-box orta saha
73.5
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%85
Dakika
%64
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%85
Dakika
%78
Değer / getiri
%7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.17
1.8
100
Dakika güvenliği
78.1
76
100
Performans skoru
57
76
75
Ortalama rating
6.77
7.2
94
Gol / 90
0.17
0.22
77
Başarılı drible / 90
1.13
1.5
75
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Nicolò ZanioloUdinese · 26
%95
5gol
6asist
67scout
Serie A
Jóannes BjartalíðFredrikstad · 29
%94
1gol
2asist
55scout
Eliteserien
Florian WirtzLiverpool · 22
%93
4gol
3asist
74scout
Premier League
Tiago SerragoAldosivi · 21
%79
2gol
1asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Sorba ThomasStoke City · 26
%76
10gol
11asist
64scout
Championship
Sofus BergerSilkeborg · 22
%65
0gol
2asist
64scout
Superliga
David Pereira da CostaPortland Timbers · 24
%63
4gol
6asist
68scout
Major League Soccer
Philippe CoutinhoVasco DA Gama · 33
%60
5gol
3asist
58scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



